Stretnutie s Martou

Moderátor: martin

Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod martin » úte 04. říj 2011 8:10:54

Chcel by som sa Vás opýtať, stretli ste sa dakto s Martou? Ak áno, aký je váš názor na ňu?
Uživatelský avatar
martin
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 17. zář 2011 14:28:26

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 04. říj 2011 9:57:03

martin píše:Chcel by som sa Vás opýtať, stretli ste sa dakto s Martou? Ak áno, aký je váš názor na ňu?


vono máš nejlíp si to vyzkoušet přímo, teda jaký je to setkání s Martou

názory druhých můžou být sice zajímavý, ale jsou velmi indiviudální ...

o tom jak to vnímají lidé se můžeš dočíst tady http://bytismartou.blog.cz/0907/pribehy-shledani

všeobecně se dá říct, že setkání s Martou je setkání se sebou samým 8)
Návštěvník
 

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod no-one » stř 05. říj 2011 17:04:06

Ano, je to tak, je to přímá neverbální zkušenost bytí, a Marta dovede velmi dobře přečíst každého a poslat mu vhodnou informaci, aby se zase napojil. Jinak řečeno, dovede lidi zase tam.. Je to hodně blízke Ramešovi 8)
no-one
 

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod ann » stř 05. říj 2011 17:12:16

Byla jsem na setkání s Martou jednou, bylo to milé. Další setkání neplánuji. S kamarádkou jsme se shodly na tom, že Marta - její energie, ta, kterou zprostředkovává vyhovuje (a přitahuje) více muže než ženy a zvlášť muže, kteří si ať již vědomě nebo nevědomě řeší problém k matce.
ann
 

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod nop » stř 05. říj 2011 17:31:34

ann píše:Byla jsem na setkání s Martou jednou, bylo to milé. Další setkání neplánuji. S kamarádkou jsme se shodly na tom, že Marta - její energie, ta, kterou zprostředkovává vyhovuje (a přitahuje) více muže než ženy a zvlášť muže, kteří si ať již vědomě nebo nevědomě řeší problém k matce.

I když jsem viděl Martu jen jeden den, chtěl bych se ohradit ke zjednodušení vznikající z psychologického pohledu :
„....přitahuje... zvlášť muže, kteří si ať již vědomě nebo nevědomě řeší problém k matce....“.
Je plno zjednodušení a také platí věta „ co nás napadne jako první to může být pravda a také nemusí být pravda“. Věda zkoumá své domněnky a je pozorná k závěrům. Kroutím hlavou nad tímto přístupem jako vystřiženým z pera psychologie. Na příklad názor rozšířený v Britanii (a možná i v Německu) je slogan „život je boj“. Freud si myslel že vše závisí na pohlaví. Politici jsou zvyklí dívat se na svět brýlemi moci. Komunisté byli proti církvi, pro ně to představovalo moc. Stalin se na konferenci na Krymu vyjádřil o papežovi posměšně : a kolik divizí má ten papež?
Zjednodušit přístup mužů k Martě na přístup k obrazu matky je zjednodušující jako každé schéma. Taková Zulu psala o Martě nadšeně (na www jitřní zeme cz) a není mužem.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod ann » stř 05. říj 2011 17:38:09

Máš pravdu, nope. Je to vnímání jen mé a jedné mé kamarádky.
Martin se ptal na vlastní názor, promiň, že jsem ho tu dala.
Nebudu rušit.
ann
 

Re: Stretnutie s Martou

Nový příspěvekod Petra » stř 05. říj 2011 20:36:05

ann píše:Máš pravdu, nope. Je to vnímání jen mé a jedné mé kamarádky.
Martin se ptal na vlastní názor, promiň, že jsem ho tu dala.
Nebudu rušit.


To by bylo, abys tady nemohla napsat svůj názor. Nejsme v diktatuře.

Návštěvník píše:názory druhých můžou být sice zajímavý, ale jsou velmi indiviudální ...


A to je ok.

:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09


Zpět na Martin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků