Harmonizace čaker životem

Moderátor: PánBů

Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod PánBů » pon 05. pro 2016 14:20:38

Koukal jsem že tu máte témata o harmonizování čaker. Já na meditace nikdy nebyl a tak mi připadá že se mi čakry harmonizovali životem. Každá čakra trvala i několik let než jsem se posunul na další.

1) První čakra říká se že je to spojení zemí a souvisí s pocitem bezpečí bojem o místo na zemi. zde člověk harmonii získá Jakmile se člověk něco naučí začne vydělávat koupí si pár věci potřebných k životu a tím už není tolik závislý na libovůli ostatních (rodičů, učitelů a jiných individuí které už tolik nerozhodují o jeho životě)

2)Sexuální čakra Jakmile se mladý člověk umí osamostatnit může se pustit do harmonizace sexuální čakry. Bizardních návodů o sexuální energii je na internetu skutečně dost a žádný z nich nefunguje :D tak to je záležitost opět na několik let.

3) Třetí Čakra Zažil jsem a i hodně známých mělo tuto zkušenost. Máte kde bydlet máte práci máte partnerku ale pocit napnění života se nějak nedostavuje.( Taková krize mladšího středního věku) Kdo má děti má o zábavu postaráno ale já to šteští neměl a začal jsem se zajímat o duchovno esoteriku raw food a podobný kravinky. To víte někde se to ego realizovat musí.

4)Srdeční čakra Když se tak prohrabuju tim duchovnem tak zjišťuji že existuje i něco jako uviversální všeobjímajíci láska. Navíc zjišťuji že orgasmy nejsou jen sexuální ale žažívám něco podobného i na třetí čakře (jídelní orgasmy) a na čtvrté (tady nevím čím to bylo způsobeno ale musím to tahkhle nazvat ) :D

5)Krční čakra všeobjímající láska je super ale když se neumíte vymáčknout moc o tom nepokecáte. Je třeba zharmonizovat pátou čakru. Vyjadřovací schopnosti jsem zdokonaloval v práci do telefonu a doma jsem si do PC nainstaloval karaoke program s písničkama. Co na tom že jsem nikdy neměl talent a vůbec mi to nejde ve třiceti je ta správná doba kdy začt se zpěvem a hlavně že to zahřívá u srdíčka ne ;)

6) Třetí Oko Tady nevim jak se ta intuice harmonizuje možná taky v práci kde nás pořádně nikdo nezaškolí ... a dělejte podporu po telefonu zákazníkovi kterí ví kolikrát o dané počítačové aplikaci víc než já. Každopádně mi pripadá že teď je období harmonizace týhle čakry. Ještě nedávno jsem cítil silnou energii jak je se mi dělá ta jaterní čárka mezi vočima a říkal jsem si že mi chce něco zničit třetí oko ale teď se to přehodilo do opačného extrému i přes stresy a spoustu junkfoodu. Cítim tam takovou lehkou prázdnotu i přes spoustu myšlenek co se hlavou honí.

7) ...

Snažil jsem ve stručnosti popsat jednotlivé etapy ze svého života a jejich témata které jsou nápadně podobné charakteristikám u jednotlivých čaker. Snad to není moc stručné. Myslíte že je to možné? Máte nějako podobnou zkušenost?
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod Jana » pon 05. pro 2016 14:36:01

Krásné téma a krásně popsané, díky.

Už nevím, kdo to kde kdy řekl, že otevřená srdeční čakra zharmonizuje sama všechny ostatní čakry a odstraní v nich všechny bloky působením bezpodmínečné lásky.

Má nejzajímavější zkušenost, co se čaker týče, bylo, že se mi jednou přesvítila hlava a dva dny jsem nemohla normálně fungovat, seděla jsem na zastávce outobusu a uvědomovala jsem si, že mi právě odjíždí už několikátý autobus, do kterého jsem nenastoupila.

Jako by tady byla odstřiženost od reality. Něco, co nazýval Tolle: neschopnost zacházet s věcmi.

Vědomí se přesunulo do hlavy a v ní nebylo nic jiného, než světlo. :D

Pak se zase vrátilo do srdce a byla zase pohoda.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod nop » pon 05. pro 2016 14:53:35

Z ruzhovoru s jednou joginkou.
říkal jsem, že mám hodně překážek, abych se do toho pohroužil a ona na to řekla: "jogu děláš tak, že žiješ".
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod PánBů » pon 05. pro 2016 15:05:51

seděla jsem na zastávce outobusu a uvědomovala jsem si, že mi právě odjíždí už několikátý autobus, do kterého jsem nenastoupila.

Tak to je hodně silné :D A já chudák po osvícení chodím dál do práce kde mě odpojujou, místo abych nic nedělal a jen se koupal v bezpodmínečné lásce. :D
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod Jana » pon 05. pro 2016 15:09:00

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Harmonizace čaker životem

Nový příspěvekod nop » pon 05. pro 2016 15:12:04

PánBů píše:
seděla jsem na zastávce outobusu a uvědomovala jsem si, že mi právě odjíždí už několikátý autobus, do kterého jsem nenastoupila.

Tak to je hodně silné :D A já chudák po osvícení chodím dál do práce kde mě odpojujou, místo abych nic nedělal a jen se koupal v bezpodmínečné lásce. :D

iá přidám něco pro zasmání: mně odejelo dost spojů bez sámadhí, z pouhého nedostatku pozornosti, mohu za to?
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha


Zpět na PánBů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník