Osvícení

Moderátor: PánBů

Osvícení

Nový příspěvekod PánBů » úte 22. lis 2016 18:00:40

Abych udělal Janě radost poslušně hlásím že jsem byl již taky osvícen :D

Nejdená se o standartní cestu meditace v přírodě nebo klášteře nýbrž osvícení proběhlo v práci za nejstrašnějších nočních můr. :crazy:

Dělám IT helpdesk kde je i práce na směny. Fungujeme trochu extrémně buďje tu celkem klídek a člověk má čas si brouzdat po internetu nebo je toho tolik že je totální chaos a konec světa.
Při jedné klidné noční jsem si říkal hurá možná se dnes i trochu vyspim a pustil si na dobrou noc jedno osvícené video s Moojim.



Moc slov tam není ale paní působí dojmem že jí právě osvítilo a to hezky zahřálo u srdíčka.
Chvili po tomto krásném zážitku jsem narazil na strašidelnou historku o tom jak ruští vědci dělali experiment že udržovali vězně několik dní beze spánku a sledovali jaké ohavnosti si provádí. Asi 30 komentářů pod článkem se všichni shodli že historka je úžasně strašidelná, ale vymyšlená.To mě ale nestačilo. Dle mě byla pravdivá protože přece dělám noční a vím jak funguje temnota (hodně jsem poslední dobou řešil boj mezi světlem a temnotou, To jsem si mohl hned myslet že po takovém osvíceném videu hned temnota zaútočí něčím takovým). Vnitřně jsem se dost naštval že to všichni označují za fake, když je to tak skutečné a ptal jsem se kdy to skončí( ten boj mezi temnotou světlem) odpověď zněla že nikdy :D :crazy: A já si uvědomil že celej svět je jen hra mysli. Celý ten zážitek s bojem světla a temnoty byl hodně absurdní, chtěl jsem ho brát vážně, ale nešlo to.

Pak trvalo asi 2 dny než jsem se konečně dorůžova prospal a až pak mi to postupně docházelo, že to je ono to osvícení, které bylo v Moojiho videu. Vše je to hra mysli a já nejsem nic v mysli, ale spíš něco, co to vše láskyplně pozoruje a náramně se tou hrou baví. Cítím se teď o mnoho svobodnější, ale nedělám vlastně vůbec nic. ;) :D :what:
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Osvícení

Nový příspěvekod Jana » úte 22. lis 2016 18:48:40

Díky, Pane Bože.

Teď se s Tebou ještě setkat a nechat se Tebou osvítit.

Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09


Zpět na PánBů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron