Božská hádanka

Moderátor: PánBů

Re: Božská hádanka

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. úno 2014 9:34:55

Honzam píše:
Návštěvník píše:
Je to jen chabá výmluva. Chtěl jsi šlapat po zemi a moc dobře víš, že tam běhají mravenci. Každý čin je úmyslný

Lidi chodí po zemi, když někam potřebují jít, tak už to bývá. Stejně jako vdechují vzduch, ve kterém je spousta mikroorganismů. Není v tom sebemenší záměr těm bytostem ubližovat, a přece k tomu dochází. Nevzniká žádná karma, protože karmický účinek nastane jen jako důsledek motivace, ať už k činu dojde, nebo ne.


Šlapat po zemi je bezohledné

a proto kdo neumí lítat, hřeší.
Návštěvník
 

Re: Božská hádanka

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. úno 2014 9:45:01

Návštěvník píše:a proto kdo neumí lítat, hřeší.

V rajských zahradách v duchovních nebích se prý vznášíš 30 cm na trávou, když vybočíš na procházce z dlážděného chodníčku, a tudíž nic nezašlápneš.
Jak na nebi tak na zemi - takže nám nezbývá nic jiného, než se naučit vznášet...nebo se v ráji musíme odnaučit lítat a naučit se pěkně šlapat po broučkách.
Návštěvník
 

Re: Božská hádanka

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. úno 2014 11:11:23

Jana píše:Možná je to tím prostředím, ve kterém jsem. Celá ta moje práce mezi nemocnými dětmi se týká uvolňování, probouzení chuti do života, spontánnosti, radosti, zbavování se strachu z dělání chyb...

když se člověk snaží od rána do večera dostávat děti z negativních stavů mysli do pohody, snadno pak začne považovat za správné jen šťastné pocity.
Návštěvník
 

Re: Božská hádanka

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. úno 2014 11:45:55

Zapoměl jsi na šťastný pocit,který z tebe přímo čiší, když se ti podaří někoho setřít

a nemusí to být ani okno, stačí kdokoliv tady
Návštěvník
 

Re: Božská hádanka

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. úno 2014 12:20:34

vostalpetr píše:Já mám radost i z toho, když někdo utře mě,
nebo když něco napíše rozumně a dobře

a já si s tím musím dát práci a vymyslet nějakou improvizaci, že to nenapsal dobře...


:D

Proč tě to baví?
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na PánBů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků