Proč se neučim do školy?

Moderátor: PánBů

Re: Proč se neučim do školy?

Nový příspěvekod irulan » ned 29. pro 2013 18:14:47

Ono neni co si vyčítat, kazdy v zivote toho tolik podělá...vždyť by ten život byl strašně monotónní a předvídatelný, kdyby se to nestavalo - o tom ten život je - podelas nepodelas, život te učí, ze co nepoznas, nepochopis.
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Proč se neučim do školy?

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 30. pro 2013 7:41:35

PánBů píše:Chtěl bych si nějak duchovně omluvit že se mi nechce učit do školy. Duše to asi prostě nechce když dělám tisíc věcí okolo než je koukání do učebnice a dělání úkolu. Jen to prostě nedává smysl když školy jsou přece tak důležité,vyšší plat a taky pak nebudu jen tak nějakej hej počkej, nebo popelář. Tomu se těžko konkuruje s prostým duchovním prohlášením že když to nedopadlo tak to tak dopadnout nemělo.
Co poradíte?

Máš prázdniny? Tak si je pořádně užij...
S tím vzděláním máš ale pravdu. v dnešní době je zapotřebí aspoň maturita, nebo nějaká vysoká škola. Koukala jsem tuhle na lidi, co opravovali cestu - a skoro už lopatu nepoužívají. Dělníci mají samé chytré mašinky na různé práce kolem stavby, až jsem jen nevěřícně koukala, čím vším popojíždějí, čím přiváží materiál, čím ho kladou na místo, čím udusávají povrch nebo ho vyzvedávají a odvážejí pryč, čím staví nové zdi, kladou asfaltový povrch... jen to klasické pokládání zámkové dlažby se dělá postaru ručně, v kleče na kolenou a v jedné ruce kladívko......ale i ti vypadali na to, že jsou v oboru důkladně vyučení...
Návštěvník
 


Zpět na PánBů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník