Okénko pro new age

Moderátor: PánBů

Okénko pro new age

Nový příspěvekod PánBů » pát 26. dub 2013 12:14:29

Co říkáte ne moderní esoterní směry?





http://www.pratele-nebe.cz/cz/index.php ... -plejad-17

:)
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod teonik » sob 27. dub 2013 8:28:04

myslím,že nový řád světa se skutečně chystá,ale zároven se chystá obrana proti němu...jak to dopadne--nevím

a vlastně myslím,že každý si může své lekce oddělat i ve starém i v novém řádu..i v bitvě mezi nimi...i někde za vodou--v prostoru lásky..může.ale také nemusí...
.............................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 7:18:16
Bydliště: havířov

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod teonik » ned 28. dub 2013 12:46:14

ano,Peto,bitvy sou tady pořád...jen málokdo pochopí,že nejde o to,vyhrát nebo prohrát nebo se dekovat,ale Poznat..
..............................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 7:18:16
Bydliště: havířov

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 28. dub 2013 21:33:28

První obrazce v obilí nebyly vlastně kruhy, ale spíš ovály, perfektně provedené.
:)
Návštěvník
 

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod PánBů » úte 30. dub 2013 7:05:12

První video je kniha která někomu přišla tak úžasná že z ní udělal video. Hlas je teda počítačovej syntetizátor a a ta mluvící hlava je počítačová animace. Prostě žádnej Holywoodskej vysokorozpočťák za XXX milionů. Tak možná proto ta umělotina. (na youtube má asi 23 dílů, dal jsem jen první)

Druhej film je defakto ten samej případ.

Co se týče světovlády Tak ta je slibována už pěkně dlouho ale pořád jaksi ještě něco chybí. Přesto je zajmavé položit si otázku jestli už tak trochu třeba nežijem. K čemu třeba byla inkvizice a pálení knih kdy lidé nesměli vlastnit ani bibli, nebo pálení čarodělnic.

Jinak je tam ještě páté video které neni moc vidět páč neni z youtube. Časem určitě hodim další na fejsbůku toho koluje mraky. Tohle jsou ale opravdové klenoty :D
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod rosada » úte 30. dub 2013 15:18:32

Mě z toho taky nic nechytlo. myslím, žes tu dal jen velmi zúžený výběr. NEW AGE má podle mě daleko větší rozsah, a některé směry jsou i smysluplné.
...
btw: dokonce i v Reflexu se dá dočíst o zajímavých tématech, např: hnutí za opravy, blahodárnost meditace, jak se bude žít z většinovou nezaměstnaností. A to bych ten časopis řadila do mainstreamu.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod PánBů » pát 03. kvě 2013 12:12:18

No mě právě přijde když o věcech jako právě meditace, mimozemšťani, spiritualita, mystické drogové zážitky, kruhy v obilí atd... mluví mainstreamový media tak je to o něčem jinym než když to plodí doma na koleně ty andělské dušičky jen tak z inspirace bez spisovatelských či psychlogických znalostí. Ale zase nechci křivdit reflexu tam jsem si jednou za čas taky něco zajmavého přečetl.
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 16:40:42

Re: Okénko pro new age

Nový příspěvekod rosada » pát 03. kvě 2013 14:01:39

PánBů píše:No mě právě přijde když o věcech jako právě meditace, mimozemšťani, spiritualita, mystické drogové zážitky, kruhy v obilí atd... mluví mainstreamový media tak je to o něčem jinym než když to plodí doma na koleně ty andělské dušičky jen tak z inspirace bez spisovatelských či psychlogických znalostí. Ale zase nechci křivdit reflexu tam jsem si jednou za čas taky něco zajmavého přečetl.


Dlužím opravu ten časopis byl Respekt (tedy trochu do intelektuálna). Je fajn, když nějaká, jak píšeš, dušička něco tvoří (ale raději s vynecháním spiknutí), asi jsem chtěla napsat, že jsou mi bližší jiné směry New age a ten tvůj výběr mi přijde nevyvážený.
Jedna z důležitých oblastí, kterou bych zařadila do New age je prožívání skrze tělo a pak taky narovnání vztahů.

Pokud bych tu chtěla já udělat okénko do new age, bylo by směřované na přehled kurzů v Maitri nebo Druně, případně na videa Cesty k sobě.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05


Zpět na PánBů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník