Musela jsem zemřít

Moderátor: Michal Čagánek

Musela jsem zemřít

Nový příspěvekod Michal Čagánek » pát 10. led 2014 14:23:57

Anita Moorjani
Musela jsem zemřít

Obrázek

Jedním z dárků, které mi letos Ježíše nadělil pod stromeček je kniha Anity Moorjani Musela jsem zemřít s podtitulem Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení, která mě skutečně silně oslovila.

Autorka ve své inspirativní autobiografii líčí, jak jí po čtyřech letech boje s rakovinou tělo vypovědělo službu. Dostala se do neobyčejného stavu zážitku blízké smrti a v něm si uvědomila svou vlastní hodnotu i skutečnou příčinu nemoci. Když znovu nabyla vědomí, její stav se zlepšoval takovou rychlostí, že ji za několik týdnů bez jakýchkoli známek rakoviny propustili z nemocnice.

Pochopila jsem, že opravdovou radost a štěstí můžeme najít, jen když milujeme sami sebe, když se obrátíme dovnitř, následujeme své srdce a děláme to, co nám přináší radost. Zjistila jsem, že pokud v životě ztratím směr a připadám si ztracená, doopravdy to znamená jen to, že jsem ztratila pocit sama sebe, přestala jsem se vnímat. Nejsem spojená s tím, kým opravdu jsem a kým jsem na tento svět přišla být.

Když jsem sama sebou, dovoluji své úžasné velkoleposti, aby mne vedla směrem, který je nejvhodnější pro mě i pro ostatní. To je opravdu jediná věc, kterou musím dělat. Takto do mého života přichází všechno, co mi opravdu patří, a to bez námahy, těmi nejkouzelnějšími, nejméně představitelnými a nejméně očekávanými cestami. Každodenně se mi ukazuje láska a síla, kterou doopravdy jsem.

Veškerý čas a prožitek existují právě teď a my se jimi prostě pohybujeme tak, jak ve fyzickém světě projevujeme svou velkolepost. Nemusíme žít v úzkosti z toho, co přijde. Můžeme rozpoznat energii, jejíž jsme součástí a být láskou ve všech aspektech svého života.
Michal Čagánek
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 11. zář 2011 13:13:33
Bydliště: 687 32, Nezdenice 213

Zpět na Michal Čagánek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků