Bilance

Re: Bilance

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. lis 2011 15:31:50

Každý usuzuje podle sebe ;)
Návštěvník
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod rosada » úte 15. lis 2011 13:14:07

Taky jsem si kdysi kladla otázku, jestli bilancovat nebo balancovat
viz viewtopic.php?f=59&t=277 .... taková malá reklama ;)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » ned 20. lis 2011 0:15:45

Parádní popis Goro, i tohle mi ukázalo co dělám špatně.
Teď jsem nasbíral xx odpovědí a poskládal jsem si to dohromady. Už vím co dál dělat. : )))
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod Jarda Malej » ned 20. lis 2011 7:44:36

Už vím co dál dělat. : )))

Výborně!
Možná zjišťuješ, že cesta spočívá v zanechání toho, co třeba více nedělat.
V odložení zbytečných zavazadel.

:sos:
Jarda Malej
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 20. lis 2011 9:41:31

Jarda Malej píše:cesta spočívá v zanechání toho, co třeba více nedělat.
V odložení zbytečných zavazadel.


To ovšem nepůjde, dokud si nevšimneš, jaká že zavazadla to jsou a že se jich držíš.
Informace jsou k tomu, abys to uviděl, ne abys je odhazoval, protože si myslíš, že jsou to zbytečná zavazadla.
Návštěvník
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » ned 04. pro 2011 3:10:44

Zároveň jsem viděl, že všichni ostatní podřizují té iluzi celý život. Všechno co dělají, dělají jen pro já. Dokonce i ti co pomáhají ostatním tak činní většinou jen proto, aby se sami mohli cítit lépe. Vidíte, jak jsou někteří nešťastní, jak by dali cokoli za to stát se někým, o kom sní, jak nic čeho dosáhnou, jim ale kýžený klid nepřinese. Peklo v jejich vlastních hlavách.


Goro a co teď děláš? Myslím to jako, pokud máš třeba rád nějakou práci... proč ji děláš?
Já si nedovedu představit, čím bych se mohl živit, a zároveň by to nebyl produkt/služba pro druhé lidi. ?
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod Goro » pon 05. pro 2011 7:31:39

Andrew píše:Goro a co teď děláš? Myslím to jako, pokud máš třeba rád nějakou práci... proč ji děláš?
Já si nedovedu představit, čím bych se mohl živit, a zároveň by to nebyl produkt/služba pro druhé lidi. ?


Odpověď je v tvojí otázce. Pokud máš třeba rád nějakou práci, proč jí děláš? Protože ji mám rád.
Nevím moc co myslíš tím, že bys musel nutně dělat jen službu nebo produkt pro jiné lidi.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Bilance

Nový příspěvekod Goro » pon 05. pro 2011 22:36:52

Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » pon 05. pro 2011 22:49:43

Goro píše:http://liberationunleashed.com/PDF/Direct_Pointing.pdf

I like both words - "Direct" and also "Pointing".

Obrázek

*reading* *searching for answers*
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod rosada » úte 06. pro 2011 9:35:36

Andrew píše:*reading* *searching for answers*

Baví tě to dělej to. Dělej si sbírky ukazatelů. Třeba sem někdo přijde a najde v nich, co právě potřeboval si ujasnit a nebo taky ne. nikdy nedohlédneš k čemu to co děláš je vlastně dobré. Baví tě to - dělej to. I když ti tu budou psát o kopání dolíků místo studen, o tom, že nejdeš k podstatě a další bla bla bla. Obrázek
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Bilance

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 06. pro 2011 10:51:35

rosada píše:
Andrew píše:*reading* *searching for answers*

Baví tě to dělej to. Dělej si sbírky ukazatelů. Třeba sem někdo přijde a najde v nich, co právě potřeboval si ujasnit a nebo taky ne. nikdy nedohlédneš k čemu to co děláš je vlastně dobré. Baví tě to - dělej to. I když ti tu budou psát o kopání dolíků místo studen, o tom, že nejdeš k podstatě a další bla bla bla. Obrázek


rosado pod to se podepisuju, máš holka recht :yes:
Návštěvník
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » úte 06. pro 2011 11:31:58

rosada píše:
Andrew píše:*reading* *searching for answers*

Baví tě to dělej to. Dělej si sbírky ukazatelů. Třeba sem někdo přijde a najde v nich, co právě potřeboval si ujasnit a nebo taky ne. nikdy nedohlédneš k čemu to co děláš je vlastně dobré. Baví tě to - dělej to. I když ti tu budou psát o kopání dolíků místo studen, o tom, že nejdeš k podstatě a další bla bla bla. Obrázek

But this book is like a magic book (i hope :D). You know, the book with the right keys.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod Dan » úte 06. pro 2011 22:05:51

Andrew, není se čeho bát. Můžeš snad znovu věřit že je tu já, které ovládá život? A přitom se snažíš zabránit egu aby tě ovládalo? Ovládalo koho?

(mimochodem tohle je reakce na tvůj deník, protože mám pocit že stále něco hledáš a něčeho se snažíš zbavit)

vzdej se a neodporuj tomu co se děje.

Všechno znepokojení a pochyby jsou jen vymyšlené já, snažící se zůstat.
----->>>Lidské zvíře- Pád <<<-----
Dan
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 13. říj 2011 6:56:20

Re: Bilance

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 06. pro 2011 22:16:54

Dane, tobě stačí tohle pochopení, aby tě přešly všechny touhy po sebeprosazení a sebeuplatnění?
Návštěvník
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod Dan » úte 06. pro 2011 23:00:40

Návštěvník píše:Dane, tobě stačí tohle pochopení, aby tě přešly všechny touhy po sebeprosazení a sebeuplatnění?

Ne. Ale stačí k tomu aby mi došlo, že se snažíš pořád být nějaký a mít věci v životě nějak, místo toho abys nechal život volně proudit.

Nevím co přesně myslíš tím sebeuplatněním a sebeprosazením
----->>>Lidské zvíře- Pád <<<-----
Dan
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 13. říj 2011 6:56:20

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » úte 06. pro 2011 23:26:49

Já si nemyslím že těd všechno co vím je zbytečné. Jen přesně zatím nevím jak to aplikovat. Na toto se k tomu budu muset znova posadit a přijít na to sám.

Ale i tak je tu možnost, že by všechno co jsem dělal v posledních dvou letech až do dnes, bylo naprosto zbytečné. Ale budu věřit že ne. Protože nějaké věci se změnily. Jako je to zajímavé. Ale rozumíte - když se na to dívám z pohledu "s nohama na zemi", tak je to všechno zvláštní a dá se to chápat jako něco co by říkali v nějaké sektě... Takže rozum to bagatelizuje. Ale bylo by fajn být svobodný od svých myšlenek. Takový stav mě bude asi vždycky lákat.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » úte 06. pro 2011 23:29:32

A z celého tohle fóra je toto můj nejoblíběnější statement:

Goro píše:... Většinu času jsem trávil sněním o tom, jaké to bude, až budu mít x, nebo budu konečně x. Jak budu výjimečný, spokojený, jak skvělé to bude. Zbytek času jsem trávil pochybami o tom, jestli jsem takový, jak bych chtěl, jestli tohle či tamto můžu, jaký to bude mít vliv na můj image, jak to bude vnímáno okolím, přehrávání si scén, ve kterých jsem vystupoval, co jsem řekl správně a co špatně atd. Strach z budoucnosti, výčitky z minulosti. Tohle všechno najednou odpadlo. Bylo to břímě, které jsem táhl celý život, a jeho odhozením přišla neskutečná úleva. Viděli jste někdy v zrcadle svou tvář, aniž byste se dívali skrz filtr nejrůznějších názorů, které na sebe máte? Já nikdy až do této chvíle. Zároveň jsem viděl, že všichni ostatní podřizují té iluzi celý život. Všechno co dělají, dělají jen pro já. Dokonce i ti co pomáhají ostatním tak činní většinou jen proto, aby se sami mohli cítit lépe. Vidíte, jak jsou někteří nešťastní, jak by dali cokoli za to stát se někým, o kom sní, jak nic čeho dosáhnou, jim ale kýžený klid nepřinese. Peklo v jejich vlastních hlavách. ...


Jsem si jist že je to pravda.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Bilance

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 06. pro 2011 23:50:34

Dan píše:Nevím co přesně myslíš tím sebeuplatněním a sebeprosazením

Například to, co dneska napsal Andrew:

Dnes akorát lituji, že jsem si stanovil cíle - velikost firmy a ročního zisku, který jsem po dvou letech dosáhl a nešel dál. Dnes bych chtěl aspoň 5x větší firmu s vlastní budovou.
Návštěvník
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod tempter » úte 06. pro 2011 23:57:53

Dan píše:
Návštěvník píše:Dane, tobě stačí tohle pochopení, aby tě přešly všechny touhy po sebeprosazení a sebeuplatnění?

Ne. Ale stačí k tomu aby mi došlo, že se snažíš pořád být nějaký a mít věci v životě nějak, místo toho abys nechal život volně proudit.

Nevím co přesně myslíš tím sebeuplatněním a sebeprosazením

Na příklad potřebou diagnostikovat někoho, ačkoliv vůbec nevíš, proč se tě zeptal.
tempter
 

Re: Bilance

Nový příspěvekod Andrew » stř 07. pro 2011 13:28:48

Goro píše:http://liberationunleashed.com/PDF/Direct_Pointing.pdf

WOW teď jsem si všiml že ta kniha je z budoucnosti - copyright 2012!

Tak ti musí být opravdu directně spojení se jsoucnem.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Další

Zpět na Goro

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník