Guru!?!

Re: Guru!?!

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 19. říj 2012 18:59:39

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Přijde mi, že k tomu tak trochu směřuji (být guru) a dost mě to děsí.

Jaké jsou příznaky této choroby (být guru)?

Zřejmě považuješ za chorobu, když někdo funguje jako učitel, t.j.jako guru :what: Tak ale funguje i každá máma, která učí svoje děti jednat nesobecky a přitom optimálně fungovat, především vlastním příkladem.
Že učit druhé cestě sebepoznání a upouštění od sobeckosti je choroba, to je opravdu zvláštní názor :confused:
Návštěvník
 

Re: Guru!?!

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 19. říj 2012 20:48:06

Návštěvník píše:Zřejmě považuješ za chorobu, když někdo funguje jako učitel, t.j.jako guru Tak ale funguje i každá máma, která učí svoje děti jednat nesobecky a přitom optimálně fungovat, především vlastním příkladem. Že učit druhé cestě sebepoznání a upouštění od sobeckosti je choroba, to je opravdu zvláštní názor

Není guru jako guru.

Někdy to s některým tzv. guru vypadá spíš na nějakou chorobu, než na projev mateřské lásky, třeba tento guru:
http://zpravy.idnes.cz/z-kurzu-si-guru- ... _krimi_wlk
:what:
Návštěvník
 

Re: Guru!?!

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 19. říj 2012 21:19:15

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Přijde mi, že k tomu tak trochu směřuji (být guru) a dost mě to děsí.

Jaké jsou příznaky této choroby (být guru)?

Zřejmě považuješ za chorobu, když někdo funguje jako učitel, t.j.jako guru :what: Tak ale funguje i každá máma, která učí svoje děti jednat nesobecky a přitom optimálně fungovat, především vlastním příkladem.
Že učit druhé cestě sebepoznání a upouštění od sobeckosti je choroba, to je opravdu zvláštní názor :confused:

Návštěvník píše:Není guru jako guru.

Někdy to s některým tzv. guru vypadá spíš na nějakou chorobu, než na projev mateřské lásky, třeba...

Aha.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Goro

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků