Probuzení ONLINE ver. 1.01

Probuzení ONLINE ver. 1.01

Nový příspěvekod Goro » sob 08. říj 2011 10:05:07

Je čas přistoupit k otevření další varianty. Nejsem totiž klasický přispívatel na fóra. Nejde mi o to s někým sáhodlouze diskutovat. Nejde mi o to, někoho přesvědčovat. To, o čem mluvím, je probuzení ... uvědomění si jedné základní pravdy a spatření jedné základní lži. Můžete k tomu dokonce dojít sami. Mnohem jednodušší je ale, když se Vás někdo zeptá na ty správné otázky a Vám jde jen o nalezení pravdivé odpovědi.

Pokud tohle čte někdo, kdo opravdu touží po pravdě, opravdu touží po probuzení se vším všudy, co to znamená a zároveň umí trochu anglicky, odkazuji a 100 % doporučuji mateřskou stránku
http://www.ruthlesstruth.com/arena/inde ... c985ebdb3a

Pro lidi, kteří vychází ze spirituálních znalostí a kořenů (budhismus, zen, advaita atd. atd.) a touží po duchovním osvícení (což je to samé), odkazuji na nové fórum, které se z původního vyčlenilo a praktikuje probuzení na základě více duchovních tradic:
http://liberationunleashed.com/nation/index.php

Oboje určitě stojí minimálně za zkoušku. Vše je 100% zdarma. Výsledkem je již přes 240 probuzených v krátkém čase.

A finálně, pro lidi, kteří touží po tom samém, ale mají problém s angličtinou, otevřu vlákno na stejném principu. Princip je takový, že se jedná o duel - rozhovor jeden na jednoho, do kterého nikdo jiný nemá právo vstupovat. Jedním z diskutujících jsem já, druhým je kandidát na probuzení. Kandidát musí mít opravdovou touhu poznat pravdu, upřímnost a schopnost jít pravdě po krku. Všechno ostatní je ztráta času. Duel začíná žádostí o duel a končí probuzením - nebo vyhozením kandidáta pro nedostatek upřímnosti nebo zájmu.

Je mi naprosto jasné, že nikdo ze současných diskutujících pravděpodobně o to co nabízím nemá zájem. Je však dobré aby to tu bylo, kdyby přišel nějaký zoufalý hledající - schopný obětovat všechno pro pravdu.

Čistě procesně prosím o případné dotazy k výše uvedenému do vlákna "Osvobození/probuzení/duchovní osvícení - FAQ", zde zůstane vlákno čisté - tedy vše kromě tohoto bude smazáno. Stejně tak dotazy k zahájenému duelu nikoli do vlákna duelu, ale opět do FAQ. Díky za pozornost.
Goro
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 04. zář 2011 10:16:03

Zpět na Goro

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků