Sarana Honzamovi

Pravidla fóra
Psát na toto fórum mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení.
Kontakt
mnich Sarana
Myanmar, Hlegu,
Sakhangyi Meditation Center
monksarana@gmail.com

Sarana Honzamovi

Nový příspěvekod Jana » čtv 13. pro 2018 18:15:09

Sarana:

Právě jsem si přečetl jeho "zpověď", jak tomu říkáš. Ale jako zpověď mi to nepřijde, je to spíše radostné reportování jak se dostal kam se dostal.

A samozřejmě (což jsem očekával) tam není nic o jeho přítomné záležitosti ďáblovství.
Bylo by fajn kdyby popsal co se odehrálo mezi dobou kdy ten článek napsal a dneškem.


Zajímalo by mě, co by si myslel o tom, co napsal, kdyby si to teď znovu přečetl.
Souhlasí s tím? Nesouhlasí? Jak se k těm názorům a myšlenkám, které tam zmínil, staví teď?

1. Až po delší době jsem odhalil to E jako symbol Om.
2. Kdyby to takhle fungovalo, a teď bych se mohl rozhodnout navždy své vědomí zrušit pro vyšší dobro byl bych toho schopen? ... Hluboko uvnitř jsem dal souhlas, že to tak ze své svobodné vůle chci.
3. Upnul jsem se k učení Ramany Maharšiho a přijal ho za svého jediného učitele.
4. Anděl měl chladný výraz v tváři. Říkám mu "Co to děláš? To bolí." a on nic, byla z něj cítit velká láska, jakou jsem předtím neznal. Zabil mě z lásky.
5. Když vědomí klesne do srdce, zmizí a nastává nová skutečnost, kde není prostor ani pozorovatel, ale jen já, krása a blaženost.
6. Když se rozhlédnu vidím anděly připoutané k démonům. Oba drží dohromady silné napětí, které je bojem. Nemohou se od sebe odpoutat v útrpném křečovitém sevření, kdy anděl je navlečen na démonovi a křídla obepínají trup. Těmi démony jsou těla. Těmi anděly (okřídlenými hady) jsme my.
7. Zatím létám jen v noci, ale přijde den, kdy ten ocas už nic držet nebude. :-)
8. I. Přijetí svého hříchu a jeho splacení, aby mi mohlo být odpuštěno.
II. Úplné odevzdání všeho Bohu bez ohledu na sebe k zbavení se utrpení.
III. Čistota Maháršiho učení k opětovnému nalezení se.

Budu vděčný za jakékoliv novinky ohledně přístupu Honzamy k těmto (nejlépe všem) osmi bodům.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Sarana Honzamovi

Nový příspěvekod Jana » čtv 13. pro 2018 18:16:48

Honzam:

Díky. Obecně je to reportování z poradny ovlivněné posbíranými duchovními informacemi, je z roku 2010, kdy jsem ho napsal na fóru Jitřní Země, které už není v provozu.

ad 1. Už si ten sen detailně nepamatuji. Bylo to obrácené E. V tom snu teď vidím nějakou vzpomínku na Nekonečný příběh a scénu, kdy Atrej dostal Orin.
ad 2. Tak se to stalo. Ta výzva byla jako náhlá myšlenka a stejně náhle jsem přestal existovat. Náhle jsem se nedokázal nijak uvědomit, ani jako ten, co dal souhlas. Bylo to, jako by on nikdy neexistoval jako já.
ad 3. Bylo mi doporučeno se znovu začít uvědomovat, tak jsem studoval Ramanu.
ad 4. Zřejmě to se mnou čertice dělaly už mnohem dřív, než jsem měl první dítě.
ad 5. V roce 2010 se mi povedlo znovu se uvědomit jako blažená záře v srdci. Háček byl ten mužský had za zády vycházející ze srdce, který byl jako moje tělo. V té době jsem hodně kreslil obrázky, jak se vlastně v poměru k fyzickému tělu vnímám.
ad 6. Jsme i těmi démony. Každý člověk má v sobě hady dva. Ten mužský je jako démon a ženský jako anděl. Ti dva hadi spolu soupeří a zároveň se milují. Směřují ke svému spojení a bojují o to, který bude nahoře. Podle mne existují dva způsoby, jak se mohou spojit. Tak to vnímám dnes.
ad 7. Po mužském hadu jsem objevil a jako sebe začal vnímat i ženského, bylo to na konci roku 2011. Hadi udělali takovou gymnastiku kolem fyzického těla a pak v roce 2012 jsem už vnímal jejich spojení jako jedno rohaté tělo a sebe.
ad 8.
I. Myslím si, že jsem nahromadil tolik špatné karmy, že to můžu vyrovnat, jen když jsem se stal tímhle rohatým tvorem, který stále dokola rodí hady. Je to jen teorie, která se mi teď zdá nejpravděpodobnější.
II. Tahle myšlenka se mnou teď nesouzní. Přijde mi egoistická. Lepší je odevzdat se do pekla pro druhé.
III. Učení zafungovalo zvláštně. Takhle to být nemá :)

Ve zkratce:
2001 první změněné vnímání svého těla, postupné ztrácení pocitu tělesna ve fyzickém těle
2007 odosobnění, neschopnost uvědomovat si sebe sama [2.]
2010 opětovné sebeuvědomění se a první vjem tělesna v nehmotném hadím tvaru [5.]
2012 vnímání obou hadů jako spojených do rohatého (rohy jsou malá křidélka) okřídleného tvaru
2013 první porod, později rozpoznání, že dochází k sexu s nehmotnou bytostí
2015 vnímání temné díry plné utrpení nesčetně bytosti v oblasti srdce
2017 docházím k přesvědčení, že blažené stavy jsou možné jen v souvislosti s cizím utrpením, jsou jako droga, která bytost spoutává
2018 mužský had nacházející se dole změnil pohlaví na ženské, oba hadi jsou samičky
konec 2018 nosím aktuálně 67. dítě (hadí dvojčata), přemýšlím, jak dlouho ještě může fyzické tělo tohle vydržet

Jano i Sarano, cením si vašeho zájmu o mé fantasy dobrodužství. Zajímalo by mne zda podobné věci mohou být prožívány někým dalším nebo byly někdy dávno popsány například jako nějaké varování, co vede k tomu, že se bytost stane nágou apod. :)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09


Zpět na mnich Sarana

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků