Nový život

Nový život

Nový příspěvekod Sara67 » úte 14. úno 2017 9:14:13

Hodně lidi v dnešní době tvrdí: "jsem znovuzrozený", je tomu skutečně tak? Pán ježíš řekl: „Amen, amen, říkám ti: Kdo se nenarodí z vody a z Ducha, nemůže vejít do Božího království".
Pán Ježíš je králem Nebeského království, byl pokřtěn ve vodě a byl pokřtěn DS, proto čteme: "Ty, které předem znal, totiž předurčil, aby přijali podobu jeho Syna, aby se tak stal prvorozeným mezi mnoha sourozenci." Řím. 8:29, Pán Ježíš je prvorozeným mezi mnoha sourozenci. To znamená, Pán Ježíš po své smrti byl znovuzrozen k věčnému životu a až s druhým příchodem Pána Ježíše nastane znovuzrození (vzkříšení) jeho sourozenců (bratrů), přijmou jeho podobu 1.Jana 3:2b "Víme však, že až se ukáže, budeme podobní jemu, neboť ho uvidíme tak, jak je".
Apoštol Pavel napsal: "23A nejen ono, ale i my, kteří okoušíme první ovoce Ducha, i my ve svém nitru sténáme, zatímco očekáváme přijetí za syny, to jest vykoupení svého těla." Řím.8:23. Apoštol Pavel pokračuje: "Je-li přirozené tělo, je i tělo duchovní .....Jako jsme nesli obraz toho, kdo byl z prachu země, tak poneseme i obraz toho nebeského." 1.Kor.15:44,49.
V prvním dopise Petra čteme: "3Požehnán buď Bůh a Otec našeho Pána Ježíše Krista, který nám ve svém velikém milosrdenství daroval nový život, když vzkřísil Ježíše Krista z mrtvých. Povolal nás k živé naději,4k nepomíjivému, neposkvrněnému a nevadnoucímu dědictví, které vás čeká v nebi,5zatímco vás Boží moc skrze víru opatruje ke spáse, která se zjeví na konci času.
Takže, znovuzrození nastane až s příchodem Pána Ježíše. Znovuzrozen bude ten kdo (obdržel) obdrží pečeť DS.
Sara67
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2017 11:33:52

Re: Nový život

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 14. úno 2017 10:04:48

Apoštol Pavel také řekl:


20nežiji už já, ale žije ve mně Kristus.


Byl tohle už pro apoštola Pavla druhý příchod Ježíše Krista, nebo čeká ještě na nějaký jeho další příchod?
Návštěvník
 

Re: Nový život

Nový příspěvekod Sara67 » úte 14. úno 2017 19:56:05

Návštěvník píše:Byl tohle už pro apoštola Pavla druhý příchod Ježíše Krista, nebo čeká ještě na nějaký jeho další příchod?

Apoštol Pavel je mrtvi, bude vzkříšen k nebeskému životu s druhým příchodem Pána Ježíše.
Sara67
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2017 11:33:52


Zpět na Archiv KD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník