stal se zázrak

Moderátor: ryunin

stal se zázrak

Nový příspěvekod ryunin.v » úte 01. říj 2013 11:40:40

Stal se zázrak, neboť je úterý 1. října a je to snad poprvé od založení této poradny, co tu od rána nikdo nic nenapsal. Navíc vostálpetr zmizel už někdy včera ráno a nikdo netuší, kde je, mám o něho starost. Co tu naposledy psal, tak něco o smradlavých nohou, což je taky znamení. Včera jsem se cítil divně, normálně mě zazen přijemně uklidní, ale včera mi celou dobu tlouklo rychle srdce a v práci jsem byl velmi netrpělivý. Dnes totéž, akorát že práci zrušili, neteče voda. Lidi píšou o Velikonocích, a přitom je řijen. Tak že by přece jen nakonec konec světa? Vše tomu nasvědčuje - vostálpetr zmizel, poradna zeje prázdnotou, neteče voda a mě buší srdce jako o závod, ačkoliv jsem přávě hodinu cvičil zazen. A kávu jsem dnes právě kvůli včerejšku vynechal, ovšem zjevně je v tom káva nevinně.
ryunin.v
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Honzam » úte 01. říj 2013 12:05:25

Stal. :)
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod ryunin.v » úte 01. říj 2013 12:27:58

Uf, to jsem si oddychl, že tu je aspoň honzam. Sice drakař, ale lepší než nic. Možná ten konec nakonec nebude, nebo přežijou jen drakaři spolu s jejich draky a další svět už bude jen v režii draků. :)
ryunin.v
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod ros » úte 01. říj 2013 13:26:12

Stal se ... a ryunin nepíše jako učitel :)
ros
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 01. říj 2013 13:52:56

vostál se přestěhoval do Humpolce :D

vlastně ne ne ne ... na svůj kazdoroční pobyt v Indii :)
Návštěvník
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Petra » úte 01. říj 2013 14:49:10

Americká vláda nemá kvůli rozpočtovým sporům mezi zákonodárci peníze na běžný provoz,


Na neplacené dovolenou musí celkem přibližně 700 tisíc až 800 tisíc z asi dvou milionů státních zaměstnanců placených z federálních zdrojů.

Pokračování sporů mezi zákonodárci v USA by mohlo vést rovněž k neschopnosti zvýšit dluhový limit. Vládě by tak mohly dojít i peníze na splácení dluhů, což by podle agentury Reuters mohlo poškodit ekonomiku a rozkolísat světové finanční trhy.


Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/dopad-na-turisty ... ntent=main
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Alaja » úte 01. říj 2013 14:52:01

ryunin.v píše:Stal se zázrak, neboť je úterý 1. října a je to snad poprvé od založení této poradny, co tu od rána nikdo nic nenapsal. Navíc vostálpetr zmizel už někdy včera ráno a nikdo netuší, kde je, mám o něho starost. Co tu naposledy psal, tak něco o smradlavých nohou, což je taky znamení. Včera jsem se cítil divně, normálně mě zazen přijemně uklidní, ale včera mi celou dobu tlouklo rychle srdce a v práci jsem byl velmi netrpělivý. Dnes totéž, akorát že práci zrušili, neteče voda. Lidi píšou o Velikonocích, a přitom je řijen. Tak že by přece jen nakonec konec světa? Vše tomu nasvědčuje - vostálpetr zmizel, poradna zeje prázdnotou, neteče voda a mě buší srdce jako o závod, ačkoliv jsem přávě hodinu cvičil zazen. A kávu jsem dnes právě kvůli včerejšku vynechal, ovšem zjevně je v tom káva nevinně.

A to ještě netušíš, že mi nejdou zase vkládat další fotky do vlákna Obrázky z planety Země. Prostě je dneska zase jeden podivný den. :hm:
Alaja
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 01. říj 2013 16:12:41

Petra píše:Americká vláda nemá kvůli rozpočtovým sporům mezi zákonodárci peníze na běžný provoz,


Na neplacené dovolenou musí celkem přibližně 700 tisíc až 800 tisíc z asi dvou milionů státních zaměstnanců placených z federálních zdrojů.

Pokračování sporů mezi zákonodárci v USA by mohlo vést rovněž k neschopnosti zvýšit dluhový limit. Vládě by tak mohly dojít i peníze na splácení dluhů, což by podle agentury Reuters mohlo poškodit ekonomiku a rozkolísat světové finanční trhy.


Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/dopad-na-turisty ... ntent=main



ani bych to jako zázrak neviděl, spíš důsledek dlouhodobé politiky USA, zvlášť když se člověk podívá na to co je v pozadí

"Existuje dlouhodobý plán USA, jak posílit vládu Spojených států a Izraele nad oblastí Blízkého východu. Důvod je zřejmý: Jsou zde obrovská naleziště ropy a zemního plynu. Američanům vadí, že mezi Íránem a Čínou se staví plynovody a ropovody, které mají pokrýt čínskou poptávku. Čína v Barmě a Pákistánu kvůli tomu buduje i přístavy.

Je v zájmu určitých kruhů, které lze nazývat sionistické, již od dvacátých let dvacátého století, vybudovat Velký Izrael, který se měl rozkládal od Nilu až po Eufrat. Čili by kromě dnešního Izraele zabíral část dnešního Egypta, Jordánsko, Libanon, Sýrii, část Saúdské Arábie a asi polovinu Iráku. Tyto staré myšlenky neztratily v určitých kruzích na své relevanci. Když byl poprvé zvolen premiérem Izraele Benjamin Netanjahu v roce 1996, který je jím již potřetí, vznikl dokument s názvem A Clean Break, který hovoří o tom, jaký způsobem je nutné zabezpečit rozvoj tohoto Velkého Izraele.

Za dokumentem A Clean Break stojí neokonzervativec Richard Perle z administrativy George Bushe ml., který se rovněž podílel na Projektu pro nové americké století, který má zajistit vůdčí úlohu USA ve světě. USA chtějí překreslovat hranice států Blízkého východu.

Podle dostupných údajů bylo v Sýrii nalezeno obrovské naleziště ropy, zásoby snad ještě větší, než jsou dnes v Saúdské Arábii. Takže jak tento fakt, že Sýrie má velké zásoby ropy, tak i to, že Írán soupeří se Saúdskou Arábií, spojencem USA, ve vývozu ropy, a s Katarem ve vývozu zemního plynu, vedou k angažmá USA v Sýrii. Sýrie je navíc spojencem Íránu. Katar i Saúdská Arábie financují islámské teroristické bojůvky v Sýrii společně s dalšími západními.

USA a Izrael chtějí eliminovat Írán, Sýrii a Hizballáh v Libanonu: Dlouhodobý úder Izraele na Írán nemůže proběhnout do té doby, dokud bude Sýrie bojeschopná a jako spojenec Íránu by provedla odvetu proti Izraeli společně s Hizballáhem v Libanonu.

Zničení Íránu je prioritou pro zbrzdění ekonomického růstu Číny, která je největším věřitelem USA. Pokud by Čína spadla do recese, tak by bylo mnohem jednodušší tam provést nějakou barevnou revoluci a dosadit tam režim povolný USA a Novému světovému řádu.

V USA totiž hrozí hospodářský kolaps a zavedení totalitní diktatury, ke které se ostatně blíží.

Někteří analytici to vidí tak, že Spojené státy melou z posledního a toto je projev poslední agónie impéria."
Návštěvník
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 01. říj 2013 16:39:22

Návštěvník
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod ryunin.v » sob 05. říj 2013 19:39:16

Bibli dnes číst nebudu, hlavní je, že se vostápetr vrátil, konec světa se nekoná a mně se ulevilo, On Vostál, je tu opět s námi a v plné síle!
ryunin.v
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod rafael » úte 08. říj 2013 20:09:34

ryunin.v píše:Stal se zázrak, neboť je úterý 1. října a je to snad poprvé od založení této poradny, co tu od rána nikdo nic nenapsal. Navíc vostálpetr zmizel už někdy včera ráno a nikdo netuší, kde je, mám o něho starost. Co tu naposledy psal, tak něco o smradlavých nohou, což je taky znamení. Včera jsem se cítil divně, normálně mě zazen přijemně uklidní, ale včera mi celou dobu tlouklo rychle srdce a v práci jsem byl velmi netrpělivý. Dnes totéž, akorát že práci zrušili, neteče voda. Lidi píšou o Velikonocích, a přitom je řijen. Tak že by přece jen nakonec konec světa? Vše tomu nasvědčuje - vostálpetr zmizel, poradna zeje prázdnotou, neteče voda a mě buší srdce jako o závod, ačkoliv jsem přávě hodinu cvičil zazen. A kávu jsem dnes právě kvůli včerejšku vynechal, ovšem zjevně je v tom káva nevinně.


sice se spožděním, musím napsat že vostála je zde potřeba, protože každé vlákno rozvíří svým psaním a dokáže lidi hlouběji zavést do jejich vlastní problematiky..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. říj 2013 21:13:59

rafael píše: musím napsat že vostála je zde potřeba, protože každé vlákno rozvíří svým psaním a dokáže lidi hlouběji zavést do jejich vlastní problematiky..


Myslíš tím že je něco jako emetikum? ;)

no nevím, jak moc takové ocenění potěší
Ale možná že jo, občas z něj vypadne, že to do značné míry dělá záměrně

:D
Návštěvník
 

Re: stal se zázrak

Nový příspěvekod bbb » úte 08. říj 2013 22:36:40

vostalpetr píše:názor davu (většiny) je velmi důležitý,
protože když se vypravíš opačným směrem nežli jde dav,
je velká pravděpodobnost, že narazíš na pravdu


Psal to o křestanech,
ale nejspíše to bude platit všude, naprosto všude


Pěkná teorie :D

K příspěvkům které vedle kritizuješ mi napadá: dva už tvoří dav? Nebo jsou k tomu potřeba tři? Nebo...?

A jak je to, když se ve svých závěrech shodne současný kvantový fyzik s dávnými advaitovými a dzogchenovými mistry? Těch bylo za všechna minulá staletí poměrně dost, tvoří tedy všichni dohromady dav, ne? Znamená to tedy automaticky, že se mýlí? Že můžeš dojít k pravdě, jen - protože to platí naprosto všude - popřeš jejich závěry i zkušenosti a uvěříš, že dualita je reálná?
bbb
 


Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků