Revoluce

Moderátor: ryunin

Re: Revoluce

Nový příspěvekod ryu.nin » ned 13. led 2013 22:30:52

A zapomněl jsem na velmi důležitou věc.

Pokud sem chcete psát, musíte se představit, napsat, o co vám jde, co cvičíte nebo co chcete cvičit a proč se mnou chcete mluvit. Naprosto otevřeně mi říct, o co vám jde, jinak nemůžu sloužit. Anonymní narážky a rejpání pod zámiknou nějaké filozofické otázky nebudu řešit. Trávil bych tím hodiny denně, jak se tomu málem stalo v minulosti... Chci konkrétního člověka s konkrétním vyjádřením, otázkou, názorem, v duchu pravidel, jak jsem je vytýčil.

Tak se z toho stane opravdu poradna a ne diskuzní kroužek, kde si lidi povětšinou jen nadávají.

Doufám, že tu teda už bude po většinu času klid a ticho, jen tu a tam se objeví nesmělý hlásek, tak třeba jednou za rok.

Jinak všechny moje názory na buddhismus si můžete dosyta vyčíst na blogu, který píšu tady - www.romanvalek.blogspot.com

a anglicky www.myogen.blogspot.com.
ryu.nin
 

technické řešení

Nový příspěvekod rosada » pon 14. led 2013 20:04:07

Napadlo mě taky jedno technické řešení: v podstatě si z toho můžeš udělat redakční systém.
Napíšeš příspěvek - uzamkni ho, pokud bude mít někdo potřebu něco se zeptat může ti poslat SZ - tlačítko vedle příspěvku (asi by to chtělo v úvodu napsat - čtenáře takto vyzvat k dotazům), no a ty si jen vybereš, co budeš chtít zveřejnit a to zkopíruješ jako příspěvek pod téma.
SZ můžou psát jen registrovaní, takže problém s anonymy je tím vyřešen.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Revoluce

Nový příspěvekod ryu.nin » pon 14. led 2013 20:19:21

On je problém spíš s přístupem lidí. Já jsem pro otevřený forum, ale ve smyslu - chtěli bychom se něco dozvědět o buddhismu od člověka, který ho dvacet let praktikuje a studuje s učiteli buddhismu. Můžeme se o tom bavit otevřeně, jako se o tom bavíme v Lotusu po zazenu. Ale s lidmi, kteří mají zájem o tutu filozofiii a praxi, ne o intelektuální debaty nějak související s buddhismem odtržené od skutečného učení buddhismu.
ryu.nin
 

Re: Revoluce

Nový příspěvekod ros » pon 14. led 2013 20:29:42

Aspoň je jasné, jestli ti jde o to, jak vyřešit tvoje fórum nebo o to, vychovávat druhé.
ros
 

Re: Revoluce

Nový příspěvekod ryunin » pon 14. led 2013 20:31:25

ros píše:Aspoň je jasné, jestli ti jde o to, jak vyřešit tvoje fórum nebo o to, vychovávat druhé.



vychovávat nevím, tak vysvětlovat jim, co je a není buddhismus, pokud mají zajem to slyšet, samozřejmě
ryunin
 
Příspěvky: 706
Registrován: čtv 22. zář 2011 14:19:10


Zpět na Zen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků