Složitá životní situace

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Maatina » ned 30. říj 2022 19:07:24

Návštěvník píše:
Maatina píše:Už si stěžoval na mě i řediteli, že se mnou nemůže pracovat, já se vůči tomu ohrazovala, byli jsme tam spolu. Namísto toho, aby se mě zastal a měla jsem tu jeho podporu, aby si to v sobě zpracoval a za tu parťačku mě opět přijal, je to teď celé v troskách, jsme teď v troskách.

Všechny jeho kroky, které jste tady popisovala, vedly k tomu, aby vám bylo jednoznačně jasné, že s vámi nechce mít žádný vztah a že s vámi nemůže pracovat. Jestli tuto záležitost řešil s vámi až u ředitele, musel mít skutečně vážné důvody.

Bylo naivní předpokládat, že ten, kdo si na vás stěžuje řediteli se vás bude před ředitelem zastávat.

Maatina píše:
Sebe vidím v lepším světle, než jeho.


To je fakt, on přišel řekněme z jiného oddělení a s tou prací se teprve seznamoval.

Toho, koho opravdu milujeme, vidíme v tom nejlepším možném světle. Jsme plní obdivu k němu.
Jakmile se začneme s někým srovnávat a upozorňovat, že jsme v něčem lepší, nemluví z nás láska, ale ego.

Maatina píše:
Maatina píše:jednu dobu mi i na čas onemocněl

Vnímám ho jako své vlastnictví.


Zde jsem to „mi“ zvažovala. A opravdu mi to přišlo nejvěrnější té situaci, obzvláště tehdy, když jsem si činila větší naděje v té osobnější sféře a i tím, že to demonstruje můj vztah k němu, a to, že už a stále ho pojímám jako velmi blízkého člověka a dávno jsem ho do toho svého života pustila. Samozřejmě chápu i Váš postoj, nicméně za mě je to pravdivé a napsala jsem to záměrně.

Ano, demonstruje to majetnický vztah, nic jiného.

Maatina píše:
Ztratila jsem ho už dvakrát jako potencionálního a jak jsem věřila, budoucího manžela.

Jaký důvod by měl pro manželství se mnou někdo, kdo mi otevřeně řekl, že mě nemiluje?

Tady jsme se asi nepochopily nejvíce. Já přece hovořím o svojí ztrátě. To, že mi to konečně dokázal říct, přeci neznamená, že jsem o něj nepřišla, že jsem tu ztrátu nevnímala..?

Nemohla jste přijít o něco, co jste ve skutečnosti neměla. On vám to manželství sliboval, že jste s tím počítala? Nebo to bylo čistě vaše rozhodnutí bez ohledu na to, co by rád on?

Popravdě, nevěřím vlastním očím a přemýšlím, jestli jsem na duchovním fóru. Co je mi tu neustále vkládáno do úst a do podvědomí a do ega a bůhví kam ještě.. jako určitě děkuji za další pohledy zvenčí, nápady, ale do svého svědomí si samozřejmě mluvit nedám.
Maatina
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. led 2017 14:30:35

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 30. říj 2022 19:28:39

Maatina píše:
Návštěvník píše:Psychologové vědí z mnohaletých podobných zkušeností, že bezděčná manipulace, vznikajících z našich priorit, může v nás vznikat zcela podvědomě a tudíž ji děláme naprosto bezděčně - přísahali bychom, že nic takového neděláme.

Jenže z našeho projevu to vyzařuje a druzí lidé na to reagují.


Není pravda. A už mě to opravdu obtěžuje. Jedna věc je nastínění vlastního pohledu, možností, druhá obviňování mě z něčeho.


To je psychologický, dávno odborníky ověřený fakt, který nemá nic společného s obviňováním.

Je nápomocné pochopit, že ať jde o jakékoliv naše reakce na to, co se kolem nás, nám a v nás děje, jsou převážně spouštěny z našeho podvědomí; a dokud tohle nepochopíme a nenaučíme se se svým podvědomím pracovat, rozhodují o našich reakcích z velké části emoce, které jsou v něm uložené: https://cs.wikipedia.org/wiki/Podv%C4%9Bdom%C3%AD
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 30. říj 2022 19:32:44

Konstruktivní v téhle složité životní situaci je, skrz ni projít, osvobodit se od pocitů odstavenosti, zrazenosti, zapomenutosti, ublíženosti a najít způsob jak žít život, který skutečně vyhovuje a nic v něm nechybí.
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 30. říj 2022 19:35:22

Maatina píše:
Návštěvník píše:Proč by si na Vás stěžoval u vedení. Je to osobní, nemůže s Váma pracovat.

Děláte to podvědomě, nepřiznaně. Proto nechápete, co proti Vám má. Je to Vaše slaďoučká, pod pláštíkem přátelství manipulace mu nasadit chomout.


Návštěvník píše:Psychologové vědí z mnohaletých podobných zkušeností, že bezděčná manipulace, vznikajících z našich priorit, může v nás vznikat zcela podvědomě a tudíž ji děláme naprosto bezděčně - přísahali bychom, že nic takového neděláme.

Jenže z našeho projevu to vyzařuje a druzí lidé na to reagují.


Není pravda. A už mě to opravdu obtěžuje. Jedna věc je nastínění vlastního pohledu, možností, druhá obviňování mě z něčeho.

Berte to logicky. Pokud byste do něho nebyla zamilovaná, pokud byste k němu cítila totéž co ke každému druhému v práci (třeba ke kolegyním), byl by s Vámi v práci spokojen, chtěl by vás jako kolegyni? Podle toho jak to popisujete, tak určitě.

Tak v čem je problém? V té vaší lásce. Ta ho štve. Vy ho chcete ulovit a nedáte a nedáte pokoj, nemůžete si pomoct. Tak Vám to jako chlapi/Návštěvníci píšeme.

Ale jestli si chcete trvat na svém – prosím. Já už Vás začínám mít taky dost :-).
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Maatina » ned 30. říj 2022 19:53:48

Maatina píše:A byl pro mě tak důležitý a milovala jsem ho tolik, že jsem se rozhodla to přece jenom zkusit a nějak s tím u sebe pracovat, moc jsem si přála pokusit se zachránit naše přátelství a moji práci a tak jsem se vrhla právě na to. A opravdu jsem si našla svůj způsob a jsem šťastná, že to zvládám a věřím, že mohu zvládat i nadále. Soustředím se právě na to přátelství a pracovní partnerství.

Tak jasně, že budu. Mě to prostě obtěžuje a uráží, tady ty projekce. Jako něco jiného by byl dotaz, námět, ale to rozkazování mi, jak to mám.. sama vím asi nejlíp, jak to mám a mojí snahou je přistupovat k němu právěže tak čistě, jak to jde. K čemu by mi asi bylo něco jiného? Jakou bych asi z toho mohla mít sama radost? Naopak, pokud se mi něco nepodaří, couvnu nebo se sama prásknu a nebudu si v tom libovat. Tohle je prostě passé. Někdo se mi tu divil, že mě musel odmítnout nadvakrát, no já se divím, že to muselo vždy trvat tolik měsíců. Buď jak buď, dnes už je to nějaká doba a já to akceptuji. Proto taky ta moje práce na tom, ten způsob, který jsem si našla, abych to v sobě mohla regulovat a soustředit se na ty role, které mohu. Mohla jsem.
Maatina
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. led 2017 14:30:35

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 30. říj 2022 21:02:14

Maatina píše: Proto taky ta moje práce na tom, ten způsob, který jsem si našla, abych to v sobě mohla regulovat a soustředit se na ty role, které mohu. Mohla jsem.

Nemůžeš být sama sebou? Nemůžeš být přirozená? Musíš se soustřeďovat na role?
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Jana » pon 31. říj 2022 7:34:57

Důvod k ocitnutí ve složité situaci, proč se bytost cítí odstavená, zrazená, zapomenutá, ublížená, není ten, že by byla plná opravdové lásky.

Láska, která neobsahuje žádné sobectví, dává všemu svobodu, je naší přirozeností a dělá náš život jednoduchý, šťastný a naplněný.

Zoufalství se v nás objevuje tehdy, když nám spojení s ničím nepodmiňovanou láskou chybí.

Není možné, pokud bezpodmínečnou lásku nevnímáme, získat ji někde mimo sebe.

Jedinou možností je pracovat na sobě. Ne tak, že si nasadíme masky a natrénujeme role, které si myslíme, že jsou pro okolí snesitelné,

ale když začneme být sami k sobě pravdiví a přestaneme naší vlastní láskyplnost zaměňovat za touhu po vlastnění, moci a ocenění.

Jít až na dřeň poznání pravdy v nás, znamená poznávat, že naše vlastní existence je milující milovanou láskou, která ve své přirozenosti zcela nesobecky dělá to nejlepší, co v daném okamžiku je možné.

A díky tomuhle spojení se svou vlastní podstatou je náš život nádherně jednoduchý a krásný.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7093
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Bindi » ned 06. lis 2022 1:20:13

Ty nemáš pohodovej vztah! Leda to vyhladit.
Vše je juch.. tohle je tvůj úlet před realitou.
Vzpamatuj se.
Bindi
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Bindi » ned 06. lis 2022 1:29:21

P.S. To bylo pro Janu.
Bindi
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Tkadlec » ned 06. lis 2022 2:30:39

Maatina píše:Dobrý den,

nacházím se ve velmi složité životní situaci a momentálně se zdá, že není v mých silách se z ní dostat. Pokukovala jsem po nějakém fóru, kde bych si mohla nechat třeba i něco vyvěštit.

Zamilovala jsem se do muže, nového vedoucího, se kterým jsme v práci zůstali sami a teprve hledali další, nové lidi. Jelikož jsem tou dobou věděla a znala mnohem víc než on, a i díky svým narůstajícím citům k němu, začala jsem starost o pracoviště a práci s ním spojenou více a více přebírat na sebe, tak aby byly zajištěné a abych mu co nejvíce pomohla, protože neměl na starosti jenom to. Postupem času jsem si tedy ono pracoviště obstarávala a vedla, přejala je za své a novým lidem již fakticky rok a půl velím, starám se i o ně. Před rokem mi bylo řečeno, že jsem od té chvíle tedy už oficiálně zástupcem a lídrem, ale nikdy mi nedali nic podepsat.

Jak šel čas, bylo potřeba opravdu i více těch zástupů a jednu dobu mi i na čas onemocněl a vlastně jsme tu práci dělali už spolu, vedli to tam společně a spolupracovali. Bohužel mezi námi došlo, a to dokonce nadvakrát, k závažnému nedorozumění. Já jsem zřejmě natvrdlá a on neumí vůbec komunikovat, nevím, i to je pro mě těžko pochopitelné, nicméně jsme si prožili dvě delší období, kdy já jsem se mu vyznávala, poprvé ještě nesměleji a opatrněji, podruhé už mnohem jistěji, nosila mu zákusky, pečovala o něho a čekala na něj, kdy on to vše přijímal, ovšem sám vlastně nevykročil a až po dlouhé době mi řekl, že mě nemiluje. Prostě jsme si každý žili v jakémsi svém paralelním světě. Což s sebou samozřejmě ve finále, kdy už mi to dokázal říct a kdy mně se zbořil svět, vše, čemu jsem do té doby věřila, že to chce opravdu jenom ten čas a že spolu budeme, a kdy ho to vlastně předtím už dlouho obtěžovalo, obrovskou ublíženost na obou stranách.

Poprvé jsem nevěděla, zda bych mohla odmítnutí zvládnout a zůstat a vlastně si začala brzy dělat zase ty naděje. Podruhé jsem automaticky chtěla odejít, že to samozřejmě nezvládnu, obzvlášť teď ne, když už jsem jej za toho muže fakt měla.. doposud jsem znala jen útěk. Jenže.. já jsem už dávno žila i tou prací, samozřejmě prací s ním. A byl pro mě tak důležitý a milovala jsem ho tolik, že jsem se rozhodla to přece jenom zkusit a nějak s tím u sebe pracovat, moc jsem si přála pokusit se zachránit naše přátelství a moji práci a tak jsem se vrhla právě na to. A opravdu jsem si našla svůj způsob a jsem šťastná, že to zvládám a věřím, že mohu zvládat i nadále. Soustředím se právě na to přátelství a pracovní partnerství. Od začátku jsem ho prosila, že s tím budu potřebovat pomoct. A on mi příliš nepomáhal.

Postupně jsem zjistila, že i on si v sobě nese velké ublížení. A zatímco já jsem se přes to svoje jakžtakž dostala a jsem schopná mít pochopení pro to jeho a odpouštět mu, to jeho naopak ten poslední čas přes veškeré moje snahy narostlo, zatvrdil se a momentálně na místo abychom se znovu sžili a naučili se to, oč pořád prosím, to nechal vygradovat tak daleko, že mi naopak veškerou moji leaderskou a zastupnickou práci vzal, úplně mě odstřihl a chystá nové pořádky. Už si stěžoval na mě i řediteli, že se mnou nemůže pracovat, já se vůči tomu ohrazovala, byli jsme tam spolu. Namísto toho, aby se mě zastal a měla jsem tu jeho podporu, aby si to v sobě zpracoval a za tu parťačku mě opět přijal, je to teď celé v troskách, jsme teď v troskách.

Ztratila jsem ho už dvakrát jako potencionálního a jak jsem věřila, budoucího manžela. Věřila jsem, že zachráním naše přátelství a pracovní partnerství a ztrácím i to. A úplně nejhorší je, že tu práci původně navíc, to, co jsem si na sebe vše postupem času nabalovala, jsem dělala kvůli němu, postupem času a když jsem v nás věřila, pak už pro nás, a dnes už i pro sebe. Hrozně se to do mě za zažralo, stalo se to mojí součástí, pociťuji velkou zodpovědnost za ten svůj plac, za ty lidi, za tu odvedenou práci, aby nám vše fungovalo. A naučila jsem se se to vše skládat v hlavě, ty priority, co nám jak odjíždí, všechny ty starosti s tím spojené, a mám takovou potřebu to vše zajišťovat, zařizovat, mám to tak propojené.. naplňuje mě to, baví mě to, je to můj život. A teď nemohu, nevidím do toho, vše mi to vzal. A já se ho jen snažím pohnout, ať už se netopí v té bolesti a nenávisti, ať vzpomene na to dobré a dá nám tu šanci a nedaří se a nedaří. Ta děvčata to nechápou, jak jsem z toho paranoidní, mám dojem, že s nimi manipuluje, staví je proti mně, že ho jen papouškují.

Já už jsem prostě pracovně někde jinde a pokud nebudu moct dělat svoji práci, přijdu o všechno. Pro mě je to zrada. A kdyby dostal rozum, kdybychom to mohli nějak napravit, já vím, že jsem zase schopná odpustit, však to tolik chci, pokračovat, ale pokud si to neuvědomí..

Já, 22.9.1981, 1.30, Boskovice
On, 18.7.,1987, 12.00, Boskovice

Hmmm, ser na všechno, co ti tu delegovali. To jediný, co za to stojí, je vlastní cit, a kéž pozitivním směrem.
V Boskovicích jsme byli se základkou, a znám tam Hobzovi :)
Tkadlec
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Maatina » ned 06. lis 2022 7:33:09

Tkadlec píše:Hmmm, ser na všechno, co ti tu delegovali. To jediný, co za to stojí, je vlastní cit, a kéž pozitivním směrem.
V Boskovicích jsme byli se základkou, a znám tam Hobzovi :)

Děkuji za podporu. No je to moc zlé, den ode dne jen horší, zdá se mi. Začínám z toho mít hodně psychické problémy. Já už jsem se natrpěla nějak hodně a teď to trvá moc dlouho, pro mě je to moc silné a nějak to nezvládám. To mi začíná dělat snad ještě větší starosti než to, co se děje. Přicházejí na mě takové úzkostné stavy, nikdy nevím kdy a v jaké intenzitě. Nejhorší je to v noci. Už nevylučuji ani návštěvu psychiatrie. A cítím se tam hrozně, každým okamžikem neskutečně ponížená a mám strach se ho zeptat na práci. Ve čtvrtek mě tak sjel a já jsem se pak potřebovala zeptat a cítila jsem, jak se třesu.

No já už jsem taky moc ublížená a není to dobré prostě. Ráda ho mám pořád a nějak se snažím pochopit tu jeho ublíženost a cítit s ním. Tolik bych to chtěla vrátit, tolik bych chtěla, abychom se dali do pořádku a byli zase ti přátelé a parťáci, ale je to všechno tak daleko. On je tak daleko. Já už se o nic nesnažím, jen přežít. Už nedolízám, už nemohu. Jen čekám a neskutečně trpím. Už tři týdny nemohu dělat svoji práci a zdá se, že už snad ani nikdy moct nebudu. A musím tam být a nemohu nic a musím se na to na všechno jen dívat.
Maatina
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. led 2017 14:30:35

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Tkáč » ned 06. lis 2022 8:17:47

No je to těžký, já na tvym místě bych řekl dost a vycouval z toho.
Ale já nejsem ty. Ta pouta, co tě s ním svazují, jsou silná.
Nevidím však jinou cestu než je přetrhat. Dříve či později
to musíš udělat. Znovu se volně nadechnout a znovu žít.
Psychiatr tě nepovede nikam jinam než k tomu to. Pokud to
ovšem sama nezvládneš, běž za ním.
Tkáč
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Jana » ned 06. lis 2022 8:56:28

To, co trpí, je mysl. To, čemu říkáme ego, je pouhá připoutanost k mysli. Víra, že jsme, to, co si myslíme, že jsme.

Poznat kým skutečně jsme, znamená osvobodit se od svého ega, od zdroje veškerého utrpení.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7093
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2022 10:07:29

Maatina píše:
Tkadlec píše:Hmmm, ser na všechno, co ti tu delegovali. To jediný, co za to stojí, je vlastní cit, a kéž pozitivním směrem.
V Boskovicích jsme byli se základkou, a znám tam Hobzovi :)

Děkuji za podporu. No je to moc zlé, den ode dne jen horší, zdá se mi. Začínám z toho mít hodně psychické problémy. Já už jsem se natrpěla nějak hodně a teď to trvá moc dlouho, pro mě je to moc silné a nějak to nezvládám. To mi začíná dělat snad ještě větší starosti než to, co se děje. Přicházejí na mě takové úzkostné stavy, nikdy nevím kdy a v jaké intenzitě. Nejhorší je to v noci. Už nevylučuji ani návštěvu psychiatrie. A cítím se tam hrozně, každým okamžikem neskutečně ponížená a mám strach se ho zeptat na práci. Ve čtvrtek mě tak sjel a já jsem se pak potřebovala zeptat a cítila jsem, jak se třesu.

No já už jsem taky moc ublížená a není to dobré prostě. Ráda ho mám pořád a nějak se snažím pochopit tu jeho ublíženost a cítit s ním. Tolik bych to chtěla vrátit, tolik bych chtěla, abychom se dali do pořádku a byli zase ti přátelé a parťáci, ale je to všechno tak daleko. On je tak daleko. Já už se o nic nesnažím, jen přežít. Už nedolízám, už nemohu. Jen čekám a neskutečně trpím. Už tři týdny nemohu dělat svoji práci a zdá se, že už snad ani nikdy moct nebudu. A musím tam být a nemohu nic a musím se na to na všechno jen dívat.

Psychiatr by byl vhodný jako nezávislá osoba, která by vám poskytla objektivní pohled na situaci. Jenomže jsou v dnešní době přetížení a asi žádného hned tak neseženete.

Jak jsem psal, sejde z očí, sejde z mysli. Prostě odejděte jinam, přerušte s ním veškeré styky, i kdybyste se měla přestěhovat do jiného města. Je to vážná věc a duševní zdraví potřebujete.
Pravděpodobně však jste aktuálně v pozici alkoholika, který si namlouvá "zatím to mám pod kontrolou, nějak to zvládnu".
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2022 11:00:32

Můžeš být šťastný a pozvat druhého do svého života, aby ho s tebou sdílel, nebo můžeš být nešťastný a můžeš chtít, aby to neštěstí s tebou někdo nesl. Ta druhá možnost je s prominutím silně egoistická.

Můžeš být také tím, kdo si má možnost vybrat, sdílet s někým šťastný život, nebo nést po zbytek života něčí neštěstí.
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2022 11:02:38

Nemůžeš nabídnou někomu to, co ti chybí.
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2022 11:05:07

Můžeš chtít něco pro sebe a živit ego.
Můžeš přát to nejlepší tomu druhému a ego mizí.
Návštěvník
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Maatina » ned 06. lis 2022 11:25:17

Návštěvník píše:Psychiatr by byl vhodný jako nezávislá osoba, která by vám poskytla objektivní pohled na situaci. Jenomže jsou v dnešní době přetížení a asi žádného hned tak neseženete.

Jak jsem psal, sejde z očí, sejde z mysli. Prostě odejděte jinam, přerušte s ním veškeré styky, i kdybyste se měla přestěhovat do jiného města. Je to vážná věc a duševní zdraví potřebujete.
Pravděpodobně však jste aktuálně v pozici alkoholika, který si namlouvá "zatím to mám pod kontrolou, nějak to zvládnu".

Takhle.. pokud se nic nezmění, tak odejít budu muset. Já jen pořád ještě doufala v ten zázrak, protože to prostě nechápu a protože tím ztratím úplně všechno. Já se právě tolik na tu práci vrhla a byla pro mě tak důležitá, a stejně tak mnoho pro mě znamená právě on a já si tolik přála a přeji, abychom to spolu zvládli a nerozumím tomu, proč to nedokáže a tolik upadl do té nenávisti namísto toho, aby nám už oběma odpustil a mohli jsme si opět důvěřovat. A jsem samozřejmě zvyklá na ty lidi, i ti mi přirostli k srdci, některé mám fakt ráda a o všechno přijdu. Ale budu muset, když se to nespraví a ono se to nespravuje. Já se odhodlávala dát tu výpověď už v pondělí, ale zase jsem to odložila kvůli jedné radě a snu, který se mi zdál. Tak teď mám čas do třicátého zase. Právěže to nezvládám. Řeším si ty tři měsíce, které by mi zbývaly. Já ty nervy nemám v pořádku a něco už jsem si s nima zažila. A teď jsou prostě hodně polámaný a je to moc dlouho a já právě z toho nemám dobrý pocit. Ano, snažím se to vydržet a třeba vydržím, ale nevím to, proto mě napadají i takové věci jako psychiatr a neschopenka. Samozřejmě, že se to snažím přežít a vydržet, každý den, ale je to strašný a čekají mě ještě tři měsíce, takže tak.

Jsou hlasy, co vyříkají, že to právě mám vydržet a čekat, co se bude dít, až třeba budou průšvihy a tak. Ale mě to právě všechno zabíjí, už jenom, když se na to musím jen dívat. Jo tomu rozumím a je to možné, že se to všechno rozpadne, ale k čemu by mi to bylo, i kdyby za mnou nakonec přišlo vedení a chtělo tam právě mě, když on mě bude mít v nenávisti? A já to stejně chtěla dělat s ním, je to náročné a já to sama dělat nechci, to jenom on se má za takového frajera.. no vlastně.. však vidím, že se to snaží hodit na ta děvčata. Že to budou dělat za něho a to právě dopadne špatně. Ale to je už úplně jiná věc a ať se stane co se stane, může se to klidně stát i během té mé výpovědní doby a jednou už jsem výpověď stáhla, takže ono jde všechno. Ale za současného stavu tam být nemohu, proto jí dát musím. Stačí toho třicátého, ale když se nic nezmění, tak fakt musím. Prohraju tak jako tak, vlastně už jsem prohrála, všechno. Jak říkám, pokud by se ještě nestal zázrak. Ale svého nejlepšího přítele a práci, kterou zbožňuju, už nemám. A současný stav nedávám a nevím, jestli to tam zvládnu doklepat sama. Takže v tomto bodě to je jasné, že tam nebudu, že tam nemohu být. A to jsem věděla už na začátku, že jestli mě zradí, nemohu tam zůstat.
Maatina
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. led 2017 14:30:35

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Jupiter » ned 06. lis 2022 11:32:55

Skončit, to bych udělala já, a najít si lásku bez hranic pána egoisty... jsi svobodná bytost!
Jsi síla.. máš na to.
Jupiter
 

Re: Složitá životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 06. lis 2022 11:34:59

Maatina píše: Jak říkám, pokud by se ještě nestal zázrak.

Maatino, ty sama jsi zázrak.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků