Pro Evu

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod vostal petr » pon 10. čer 2019 15:33:24

Jana píše:
Tara píše: Na lásku musí být vždy dva.


Co se stane s láskou, když v ní umře iluze oddělenosti?

Co se stane se spojením, když není co spojovat?

Zůstává nekonečný oceán něhy a krásy.


Bůh je na tom stejně jako osoba,

zmizne-li projev, v podstatě zmizne i bůh

a bůh je mrtev....


Amen (budiž mu nebe lehký)
vostal petr
 

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 25. čer 2019 10:05:59

Návštěvník
 

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 25. čer 2019 10:06:36

Návštěvník
 

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. črc 2019 8:35:44

Návštěvník
 

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » pon 22. črc 2019 8:50:17

Díky, to můžu :-)

Totok je taky pěkné :-)

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » úte 05. lis 2019 21:08:06

Nazdar Evo,
je to tady teď takové o ničem, neinspirativní - jen nějaké citace (to sem asi dává hlavně Jana), ale nic z něčího vlastního srdce - zkušenosti.
Zkusím sem později něco (nejspíš provokativního) napsat, ale nějak mám zatím pocit, že by to nepadlo na něčí úrodnou půdu, tedy aby z toho něco vyklíčilo a užitečného vzešlo...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3403
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » úte 05. lis 2019 22:41:24

Jj, je to takové :-)

Málo živých, hodně mrtvých...., prý ten příští rok 2020 bude dost náročný, hlavně kolem Vánoc, no uvidíme, pokud se dožijeme ... :-)

Na inspiruj si notuje Trini s Alajou, Honzam to vzdal a Jana jede ve svých vyjetých kolejích... :-)

Mi to přijde, teď to období, jako takové vyhnívání, tlení (pocitově), rozložení všeho, co už nemá žádný význam...., může to být i dosti bolestivé, když se držíme zuby nehty (toho starého, co už ne(má)platí....).... to je daň vývoje...

Tož tak...

pac...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » úte 05. lis 2019 22:50:47

PS: jen tak mimochodem, ty jsi za celou dobu, co se setkáváme, taky moc málo na-psal z vlastního srdce - zkušenosti.... a to nejen tady, veřejně, ale ani v soukromých e-mailech, které jsme si vyměňovali...., prostě to tak s tebou je...

To písání z vlastního srdce se mimo jiné projevuje jakousi vřelostí, otevřeností až zranitelností.... a to v tvých projevech nebylo a není (pokrčení ramen)... :-)

Teď uvažuju, koho jsem tady vnímala, že je otevřený, ba vřelý, pravdivý.... ros a možná se to bude zdát divné, ale i nop je takový, svým způsobem, u dalších je v projevu spíše hlava...

Jo a kdysi Kolomazník, ach... :-)

Pac.

PS2: Ale provokovat umíš, to zajec jo :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Jana » stř 06. lis 2019 17:07:11

Tara píše:...Mi to přijde, teď to období, jako takové vyhnívání, tlení (pocitově), rozložení všeho, co už nemá žádný význam...., může to být i dosti bolestivé, když se držíme zuby nehty (toho starého, co už ne(má)platí....).... to je daň vývoje...

To písání z vlastního srdce se mimo jiné projevuje jakousi vřelostí, otevřeností až zranitelností....


Ono se všechno nemusí jevit vždycky smysluplné. Zvláště, když je tady třeba něco jiného, než by se očekávalo.

:)

Je tady teď trochu práce na Slovníčku pro ty, kterým mluví ze srdce Papádži, a přitom některé sanskrtské výrazy nemusí být pro každého jasné.

Jeví se mi výhledově jako luxusní záležitost, když přímo v textu budou u sanskrtských výrazů odkazy na vlákna, kde je možné se rovnou dočíst vysvětlení, a nejlepší by bylo, kdyby to mohlo být od nejstručnějšího až po podrobné vysvětlení, případně mohou k tomu být nabídnuty i různé úhly pohledů.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6881
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » stř 06. lis 2019 19:19:15

Tara píše: prý ten příští rok 2020 bude dost náročný, hlavně kolem Vánoc, no uvidíme, pokud se dožijeme ... :-)


Jakou podrobnější informaci k tomu máš, případně odkud?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3403
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » stř 06. lis 2019 23:00:20

miroslav píše:
Tara píše: prý ten příští rok 2020 bude dost náročný, hlavně kolem Vánoc, no uvidíme, pokud se dožijeme ... :-)


Jakou podrobnější informaci k tomu máš, případně odkud?

Tak je více indícií...., myslím, že každý citlivější člověk sám vnímá, jak se ten svět čím dál tím více zintenzivňuje ve smyslu vyhrocenosti....ve všech oblastech...

Např. v tomto posledním videu - rozhovor s Ernestínou - viewtopic.php?f=273&p=150985#p150985.... je o tom dost zmínek... no a pak jsem se bavila nedávno s jáčkem (ano, ještě žije)...., který má na to taky svůj názor (až radikální.... :-)) píší o tom někteří astrologové, které sem tam čtu... to by bylo spíše na soukromý e-mail.... nechci nikoho někam zavádět, důležitý je vlastní pocit, vnímání...

Já se např. v astrologii vůbec neorientuji, takže nemohu sloužit svým vlastním názorem založeným na postavení planet, ale pár jich čtu, kteří jsou mi svým vnímáním blízcí... a kteří něco takového už nyní naznačují ve svých prognózách...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » stř 06. lis 2019 23:06:41

PS (jak je mi vlastní) :-)

Ono se možná skutečně něco uděje na fyzické rovině, něco ve smyslu války, ale nemusí.... nic není už teď dané.... ta "válka" a odchod mnoha duší se může udít "jen" v energetické rovině, některé zůstanou na úrovni nižší = jiné , některé půjdou do úrovně vyšší = jiné.... ale to už spíše filozofuji..., je otázka, jestli už se to také nějaký čas neděje.... protože ta propast (která mne bolí...) mezi světy, lidmi, je skutečně propastná.... stačí si jen přečíst pár komentářů pod různými veřejně publikovanými články, zvládnu fakt jen pár a je to někdy síla...

No tož tak....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Jana » čtv 07. lis 2019 7:43:47

Pro Evu trochu optimismu:

Obrázek

A kdyby to nepomohlo, tak tady je seznam prošlých konců světa. Jak je ze seznamu vidět, tak se vizionáři do toho správného termínu pořád ne a ne strefit. Snad se jim to jednou nakonec povede, protože konec dobrý, všechno dobré. ;)

A kdyby ani tohle nepomáhalo, tak by bylo dobré se z toho snění o budoucnosti probudit.

Ostatně Probuzení, jak je známo, žádnou budoucnost nemají už teď.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6881
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » pát 08. lis 2019 17:41:37

Tara píše: to by bylo spíše na soukromý e-mail.... nechci nikoho někam zavádět,


Tak mi to prosím pošli na mail. Já mám totiž o něčem takovém přímou indicii a to bych také nerad veřejně publikoval.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3403
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » pát 08. lis 2019 22:33:38

přeposlala jsem ti e-maily jedné holčiny, skrze kterou vnímám velkou moudrost, poslala jsem ti je, jak přišly, nechce se mi z toho vybírat to, o čem se tady bavíme...

Sleduji ji i na FB, pokud by tě zajímalo, jak si ji dohledat...

pac...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » stř 18. pro 2019 22:19:58

Ještě pořád se bojíš smrti - velké změny, zúčtování?
Ne teoreticky, ale tady a teď, když ti položí ruku na rameno?
Když jsi postavena před velké zrcadlo Pravdy sama?


a nebo v opravdovém vztahu s někým druhým ?

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3403
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod dodo » pát 20. pro 2019 11:49:43

Ozzy je nepochybne uznávaný umelec, ale tiež človek so širokým srdcom, ktorý podporuje mnoho rôznych charitatívnych organizácií.

Inak, okrem iného sa priznal, že má za sebou už zopár omladzujúcich plastických operácií. Možno preto, že sa stále trochu bojí starnutia a smrti, aj keď v niektorých videách vyzerá strašidelne a odvážne.

Eva, naopak, sa mi nejaví ako bojazlivá, ale skôr pokojná a vyrovnaná. A tak nepotrebuje v živote hrať žiadne divadlo odvahy, či strašidelnosti.

:)
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » pát 20. pro 2019 15:49:34

miroslav píše:a nebo v opravdovém vztahu s někým druhým ?

Toho vrávorajícího vyšinutého sem dáváš jako odstrašující příklad? Nebo ti už taky hrabe? :)

Pro Evu: hoď se do klidu a uvědom si, že už jsi vyléčena:

Tedy ne že bych tomu rozuměl, ale něco na tom Ledvinkovi je, fascinujícího.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » úte 24. pro 2019 22:36:36

Tak jak se vede Evo?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3403
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » pát 27. pro 2019 8:52:56

miroslav píše:Tak jak se vede Evo?

Ahoj, ale jo, vede :-)
Jak jsi psal na inspiruj je to už delší dobu o ničem, myslím ty diskuze naše a tak mě to už moc nebere, furt číst dokola to samé. No a ty taky s ničím novým nepřicházíš a tak v takovém prostředí mě to ani nebere ěco psát...

Ale, začala jsem číst novou knížku Kurandera, kterou jsem dostala k Vánocům a docela mě zaujala, tak se budu věnovat jí a svému tělu a mysli... :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků