Afirmace

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 25. bře 2024 18:53:02

Nejmocnější mysl je taková,

Která je klidná a je skrze Světlo spojená s univerzální Myslí,
________________

Jak vždy dosáhnout klidu mysli, například když potkáš někoho, na koho máš alergii nebo při sledování zpráv?
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 25. bře 2024 19:37:20

Návštěvník píše:Nejmocnější mysl je taková,

Která je klidná a je skrze Světlo spojená s univerzální Myslí,
________________

Jak vždy dosáhnout klidu mysli, například když potkáš někoho, na koho máš alergii nebo při sledování zpráv?

Když vždy zůstaneš ve svém středu.

A není to jednoduché.
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 26. bře 2024 7:13:14

Návštěvník píše:Nejmocnější mysl je taková,

Která je klidná a je skrze Světlo spojená s univerzální Myslí,
________________

Jak vždy dosáhnout klidu mysli, například když potkáš někoho, na koho máš alergii nebo při sledování zpráv?


Jakkoliv libo,

Návodů jsou stovky,

V případě wuwei ovšem platí,

Že je třeba dosáhnout klidu bez záměru dosáhnout klidu,


Se záměrem zůstává ve středu...

místo aby se s projevem spojil, tak se od něj oddělil...
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 26. bře 2024 7:42:59

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Nejmocnější mysl je taková,

Která je klidná a je skrze Světlo spojená s univerzální Myslí,
________________

Jak vždy dosáhnout klidu mysli, například když potkáš někoho, na koho máš alergii nebo při sledování zpráv?

Když vždy zůstaneš ve svém středu.

A není to jednoduché.


Jednoduché to je, pokud je jasné, kdo jsi.

Pak je jasné i kým dotyčný je, a kde by se pak vzala jaká alergie?
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 27. bře 2024 7:36:41

Afirmace a poznání zákona přitažlivosti je tady pro toho, kdo potřebuje naplnit jakoukoliv touhu.

Spojení s předmětem touhy (pokud tím předmětem touhy je to, po čem skutečně z celého srdce toužíte) směřuje k poznání jednoty všeho, k osvícení.

A tajemstvím osvícení je, že tím skutečným předmětem touhy je ve skutečnosti ono dokonalé spojení.
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Tara » stř 27. bře 2024 7:40:56

No, mě ta afirmace v rámci touhy po hustější hřívě nepomohla ani trochu.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Jana » stř 27. bře 2024 8:33:00

Tara píše:No, mě ta afirmace v rámci touhy po hustější hřívě nepomohla ani trochu.


Celý ten fígl je v tom:

„Věřte, že vše, o co v modlitbě prosíte, jste už dostali, a budete to mít."

Mysl je zdrojem veškerého projevu. Jaké jsou naše myšlenky, kterým věříme, takový je náš svět, takový je náš život.

Ovládnout svou víru je možné afirmacemi. Ale jsou některé věci, kterým ani náhodou neuvěříš. Například mindrák s malým vzrůstem se pokusíme zlikvidovat afirmací: "Jsem o půl metru vyšší" a každý den se budeme přeměřovat, a nevyrosteme ani o centimetr. Jednoduše tohle fungovat nemůže, protože nikdo z nás není schopný věřit, že něco takového je možné.

Ale s afirmací například: "Jsem přesně takový, jaký mám být a je to v pořádku," mindrák ohledně tělesného vzrůstu zmizí.

Když půjdeme do jádra pudla, co se týče tělesného vzhledu, tak ta snaha nějak vypadat, mít nějaké tělesné kvality, je jen převlečená touha po tom být přijatelný, milovatelný.

A nepochybně existují afirmace, kterým se dá uvěřit, vidět jejich tvrzení jako uvěřitelnou záležitost a které tuhle věc dokážou dokonale vyřešit.

A určitě mi dáš za pravdu, že bytost, kterou miluješ, nemusí mít zrovna dokonalý vzhled podle nějakých obecných měřítek, aby mohla být láskou.

A ten, kdo je láskou, je pro nás nádherný, bez ohledu na to, jak vypadá zrovna jeho tělo.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6879
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 27. bře 2024 9:16:30

Tara píše:No, mě ta afirmace v rámci touhy po hustější hřívě nepomohla ani trochu.


O teorii afirmace toho ví každý spoustu. Ale zajimavé by bylo, kdyby lidé vyprávěli, co všechno už afirmací získali, jak dlouho jim to trvalo a kolikrát denně museli afirmovat. Tedy jestli ta teorie v praxi opravdu funguje a které druhy afirmací nesou nejrychlejší výsledky. A jestli se to opravdu splnilo afirmací nebo něčím jiným.
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 27. bře 2024 10:41:03



Afirmace na ovládnutí vaší mysli

Afirmace jsou všechna slova, která si v průběhu dne řekneme. Řízené afirmace jsou dobrý způsob, jak mít vědomí na tom, co si říkáme. Tak můžeme říkat afirmace, které nám dělají dobře. Afirmace nám pomáhají přepsat naše staré vzorce, pomáhají nám měnit naše staré afirmace a díky tomu máme vědomí na tom, jaké afirmace v průběhu dne používáme a jak sami se sebou mluvíme.

Tyto afirmace vám pomůžou přijmout sebe sama, stejně jako vaše chyby a nedokonalosti.
Opakujte si je tak často jak potřebujete, každý den, nebo tehdy, když potřebujete přijmout vaší chybu a ujistit se, že je to přirozené a vše lze napravit
Návštěvník
 

Re: Afirmace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 27. bře 2024 16:03:30

Návštěvník
 


Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků