Koronavirus

Moderátor: Pelvan

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » ned 28. lis 2021 22:52:51

Jáčko si např. nečistil zuby, .... nezavazoval si tkaničky od bot..., neřídil se světly na semaforu, pokud šel s dcerou, protože jak on říkal, (a o stejném povídala Anastázie od Megreho), pokud žiješ, pobýváš v prostoru bezpečí, Prostor sám tě vede a chrání....

Nevím, jak to má teď.

Ale tak to říkal.

Kdysi.

A je to úplně, ale úplně něco jiného, než co žiješ a píšeš ty.

Ale je to váš život...., vaše volba...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 9:04:08

miroslav píše:
Zdeněk píše: Mě už tu celkem nic nedrží, cítím se svobodný.

A že se tak bojíš toho očkování?

Tak ne že bych se vysloveně bál, ale prostě se mi do té mRNA vakcíny nechce, věřím že to moje tělo zvládne (nebo už zvládlo). Ale kdyby byla k dispozici normální vakcína tak na tu bych asi šel (nejdřív mi připadá rozumný nechat si změřit protilátky).

Co mě ale skutečně sere je vláda, která s náma takhle vyjebala kvůli zisku západních farmakofirem a ještě nás citově vydírá, že se nechceme stát k vůli její hanebné politice pokusnými králíky. Svině.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pon 29. lis 2021 18:48:06

miroslav píše:Jako správný jogín vnímám své tělo, jeho energie, co mu škodí a co prospívá. A na očkování reaguje pozitivně, podobně jako na dobré a zdravé jídlo. A to je pro mne přesvědčivější než jakékoliv kecy "zvažování" druhých pro nebo proti.



Ahoj Miroslave


Ty jsi prostě chronicky zdravý silný člověk, který zatím všechno hravě zvládá, a problémy druhých lidí, kteří nejsou tak silní a odolní jako jsi Ty, jsou Ti pro smích. (Což je velmi cynický přístup.)

Nenapadlo Tě někdy, že jsi vlastně bezohledný, sobecký a omezený člověk, a navíc vejtaha k tomu?

Všichni nejsou tak zdraví, odolní a silní, jako jsi ty.

Jsou i lidé slabí, různě zdravotně poškození a handicapovaní, ale ti také mají touhu žít (pokud jim to jejich zdravotní stav dovolí) šťastný a spokojený život!

Proč sem přispíváš, když o naše kecy, jak sám píšeš, nestojíš?

Chceš se tu na nás vytahovat? Chceš nám tu tvrdit, že to, co neublížilo Tobě (zdravému a odolnému jogínovi), to nemůže ublížit nikomu jinému?
A jak to můžeš vědět?


Pořád se ptáš, zda někdo z nás ví o lidech, kteří jsou vakcínami poškození!

Tohle je hrozně těžké posoudit, ale z mého pohledu lidé v mém okolí po aplikaci vakcín chátrají mnohem rychleji, než chátrali dříve jenom vlivem věku.
Mám například svoji praktickou lékařku, která tomu covidfašismu opravdu věří, a ta je už po 3, dávce.
To byla vždycky taková energická, sportovní, usměvavá ženská a teď mi připadá jako stará unavená babička.
A takových lidí vidím okolo sebe hodně...
Možná žiješ jenom v lese (ten je mimochodem na tato virová respirační onemocnění velmi prospěšný) a lidí moc nepotkáváš, nebo žiješ v jiném vesmíru.


Nevím, proč sem píšeš ty svoje provokativní, bezohledné a povýšené texty, a zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pon 29. lis 2021 18:55:37

Ahoj


Doporučuji

1) knihu: John Virapen - Nežádoucí účinek: Smrt.

2) video: https://www.facebook.com/groups/jaroslavdusek
TV Světlo vysílal(a) živě.
t1a7. lo0cis6ltopsa0dru v 113c:i5a89 ·
Otevřená diskuze lékařů: Etika očkování proti SARS-CoV-2 (Promo 01/02)

3) https://nastub.cz/w/rdxsMLEHAy4ddhh88yobYM
Demonstrace l Praha - Letná l 28.11.2021

4) https://cz24.news/experti-apokalypsa-oc ... __wJBUUnQQ
EXPERTI: APOKALYPSA OČKOVANÝCH. NEMÁTE TUŠENÍ, JAKÁ HRŮZA PŘICHÁZÍ!


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 19:52:46

Pelvan píše:
Jsou i lidé slabí, různě zdravotně poškození a handicapovaní, ale ti také mají touhu žít (pokud jim to jejich zdravotní stav dovolí) šťastný a spokojený život!

Proč sem přispíváš, když o naše kecy, jak sám píšeš, nestojíš?


Kdybych o to nestál, tak bych to nečetl ani nereagoval.

A právě těm poškozeným a handicapovaným doporučuji očkování, protože pro ty je případná nákaza covidem velmi riziková a poškozující.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » pon 29. lis 2021 20:07:49

Chátrám, chatráš, chátrame
očkovat se nedáme
mě náhodou vyrost po píchanci nový vlas
a k tomu pupínek na čele, co do mládí mě vrátil zas.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Makak » pon 29. lis 2021 22:39:20

z FB - ono, jak jsme v těch bublinách, tak se třeba pohled z jiné strany k vám nedostane:
a slečna si s tím fakt dala práci.
Nejde mi to sem zkopírovat, tak dávám jen odkaz. Je to dlouhé čtení, ale doporučuji k přečtení všem.
https://www.facebook.com/rachel.duchkova/posts/10220364682738799
Makak
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 04. srp 2013 12:27:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 30. lis 2021 10:40:33

Ahoj Makaku


Jo dala si s tím práci. Dávám sem reakci z diskuse:

"Ondřej Janča
Tak za prvé: kdo, že za ní ručí? Co ten policista, kterému po očkování zemřelo dítě, hm?! Nemůže se nikde dovolat odškodnění! A pro co to dítě zemřelo? Kvůli starému člověku? Takovou cenu má starý člověk? Aby kvůli nim umíraly děti?! To jste v těch hlavách vymyšikovaní?
Za druhé: nikdy bych si vakcínu v mém věku nepíchnul, proč? Protože nebudu riskovat to, že mé děti přijdou o tátu, jenom kvůli nějakému přesvědčení.
Za třetí: s tím Sputnikem to není zas až tak pravda. Pravda je pouze ta, že západ ví, že kdyby se tady začal prodávat Sputnik, tak by přišly o nechutně velké peníze!
A za čtvrté: nikdy bych si nenechal nic aplikovat od společností, které v minulosti dostály obrovské pokuty, za uplácení lékařů, za účelem falšování klinických studií!"

A já přidávám ještě svoje námitky.
Za páté: proč nejsou v lékárnách volně dostupné levné a odzkoušené antivirové léky? (V Polsku to tak je, a jejich čísla počtů úmrtí na covid jsou řádově nižší.)
Za šesté: proč mi alespoň tytéž léky nemůže předepsat praktický lékař?
Za sedmé: proč z vládních míst nezní stejně naléhavě (jako k očkování) také výzvy k podpoře imunity obyvatel?
Za osmé: proč mě ti vládní pečovatelé o naše blaho nenechají na pokoji, když jsem si léky opatřil přes internet a o svoji imunitu se starám dobře?


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 30. lis 2021 11:26:33

miroslav píše:A právě těm poškozeným a handicapovaným doporučuji očkování, protože pro ty je případná nákaza covidem velmi riziková a poškozující.


Ahoj Miroslave


Jakým právem toto očkování stále doporučuješ?
Máš snad nějaké zdravotnické vzdělání nebo nějaké nadstandartní zkušenosti z této oblasti?
Nebo snad věříš všemu, co se oficiálně tvrdí?

Za totáče jsem si zvykl na to, že v televizi, v rozhlase i v novinách se strašně lže.
Osvědčilo se mi spoléhat se pouze na to, co na vlastní kůži zažiji.
Ostatní informace jsem bral s velkou nedůvěrou.

Tento můj zvyk se mi velmi osvědčuje i po sametovém podvodu.
Jenom zjišťuji, že metody lhaní a manipulace se neustále zdokonalují.
V přímé úměře s tím to vývojem je moje důvěra k oficiálním systémovým zdrojům informací stále nižší a nižší.


Napíši Ti sem svůj případ, proč rozhodně toto očkování nechci.
Mám již od mládí křečové žíly a před cca 6 lety jsem prodělal zánět žil na jedné noze.
Teď před pár týdny se mi to vrátilo naštěstí v mírnější podobě, tak jsem to přes doktory ani neřešil.
Byl jsem potom u své praktické lékařky pro pravidelný výpis z dokumentace, co potřebuji do práce.
Při té příležitosti jsem se jí zeptal. zda by mi nedala potvrzení o mé kontraindikaci na covidovou vakcínu z důvodu mé žilní nedostatečnosti.
Odpověděla mi, že v žádném případě to neudělá!
Přitom žilní a oběhové problémy jsou snad ty nejčastěji uváděné vedlejší účinky této plošné vakcinace.
Tak proč se mám nechat očkovat a riskovat tím trombózu žil?

Každý není zdravý jako řípa a všichni nejsou tak odolní jako Ty.
A, i když jsi odolný, kolik těch vakcín si troufáš ve zdraví přestát?
Čtvrtá už se v Izraeli dává a sem to přijde asi na jaře, pátá a šestá bude také příští rok a tak dál a tak dál...


Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 30. lis 2021 11:31:13

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/ ... .seznam.cz

Omikron se může stát vánočním dárkem celému lidstvu a utnout pandemii, říká německý expert
Dnes 8:28
Petr Jemelka, Novinky
Nová mutace koronaviru může místo zhouby přinést naději. Covid vyvolaný variantou omikron z jihu Afriky se totiž zatím chová jako méně nebezpečný, zároveň se ale jeví nakažlivější. A právě tahle kombinace by mohla podle expertů nákazu konečně přesunout do kategorie běžných viróz. Jasno bude za dva týdny.

Karl Lauterbach
Karl Lauterbach
Foto: Profimedia.cz
„Pokud se prokáže, že omikron způsobuje mírnější formu onemocnění, byl by to předčasný dárek k Vánocům,“ napsal na Twitteru německý zdravotnický expert a možný příští spolkový ministr zdravotnictví Karl Lauterbach. Dodal ale, že je třeba počkat, jak se bude virus chovat v tělech starších hostitelů.


Podle dosud shromážděných dat z Jihoafrické republiky, která se stala prvním ohniskem nové mutace koronaviru, varianta omikron vyvolává méně závažné potíže, jako je únava, bolest hlavy a bolesti svalů, zdá se ale, že nepůsobí život ohrožující komplikace, zejména pak akutní dechovou tíseň, kvůli níž pacienti potřebují kyslík a napojení na dýchací přístroje nebo mimotělní oběh.

Lékařka z JAR popsala nezvyklé příznaky nákazy omikronem
Koronavirus
Lékařka z JAR popsala nezvyklé příznaky nákazy omikronem
Lékařka Angelique Coetzeeová, která byla první, kdo omikron u pacienta prokázal, a ošetřovala už sedm nakažených, je toho názoru, že se nové mutace není třeba obávat.

„To, čeho jsme svědky tady v Jižní Africe, a uvědomte si, že jsem v epicentru, je opravdu velmi mírný průběh. Stav pacientů se zlepšil dva nebo tři dny poté, co jsme je viděli,“ řekla Daily Mailu.

Klíčová mutace na spike proteinu
S nákazou omikronem zatím nebyl hospitalizován žádný pacient ani jí nikdo nepodlehl. Nebývalých 32 mutací na spike proteinech, které ještě na konci minulého týdne děsily experty z celého světa, se mohou ukázat jako evoluční krok k tomu, aby virus byl snáze přenositelný, ale méně nebezpečný. To je stav, k němuž inklinují všechny patogeny, protože je to pro ně z dlouhodobého hlediska výhodnější.

SZÚ k omikronu: Je to překvapivý virus, má vyšší riziko infekce
Koronavirus
SZÚ k omikronu: Je to překvapivý virus, má vyšší riziko infekce
Život ohrožující komplikace při nákaze covidem se nicméně u ostatních variant vyskytují s odstupem až dvou týdnů od infekce. Je proto třeba se závěry ještě počkat.

Variantu koronaviru, nyní označovanou jako omikron, poprvé identifikovali minulý týden výzkumníci v Jihoafrické republice. V uplynulých dnech ji zaznamenala také řada dalších zemí včetně Evropy a také Česka. Obavy omikron už budí po celém světě a mnoho států kvůli ní již zpřísnilo podmínky vstupu.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Jana » úte 30. lis 2021 11:45:05

Pelvan píše:.. kdo, že za ní ručí? Co ten policista, kterému po očkování zemřelo dítě, hm?! ...


Možná existovalo na světě dítě, které zemřelo po očkování proti covidu. Jestli ano, pak to, že by se setkalo přímo s nákazou covidu, by muselo být pro ně neméně smrtelné.

Teď je otázkou, jestli by takové dítě mohlo být před nákazou covidu chráněno tak, aby ji vůbec nedostalo. Jestli ano, pak očkování by byl nesmysl.

Jenže v téhle chvíli to vypadá tak, že s covidem se asi nakonec setká úplně každý.

Jedna docela optimistická informace:

Ještě donedávna v ČR byla úmrtnost na covid 2%, nyní je to celkově za celou dobu už jen 1,5% a jak je vidět, úmrtnost (asi díky očkování a infuzím) dál klesá.

a_LI.jpg


b_LI.jpg


https://www.worldometers.info/coronavir ... -republic/

Podle grafů nakažení a úmrtnosti, kdyby byla situace stejná, jako při nejvyšších vlnách covidu před očkováním, by umíralo několikanásobně víc lidí, než umírá teď.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » úte 30. lis 2021 12:09:42

Pelvan i já jsme se s ním setkali. Pelvan to měl těžké, co si pamatuju. Já bych si toho skoro ani nevšim. Teď to máme v rodině, děti, co žijí s mámou. Maj to nastěstí lehké. Máma je negativní. Ano, potká to úplně všechny. Ten vir ve mě urcitě taky vytvořil nějakou mutaci, to je jeho aktivita, formovat se. Ale nedal jsem mu možnost to poslat dál, a tělo si s ním poradilo. Od toho je karanténa. Kdybych byl zarytej protiočkař, měl bych to už na háku a nějakýmu očkování se zubynehty bránil. Možná bych šel kvůli tomu klidně i do basy. Ale tím já nejsem, protože z tý vakcíny strach nemám, a proto, když u nás v práci se nechali všichni proočkovat, přišlo mi to vůči nim necitlivý, běhat mezi něma v respirátoru a být potencionálním roznašečem a dělat potencionální roznašeče z nich. Pač tak oni to vnímaj. A ja jsem jejich kolega. Takže motivací může i nemusí být hafo. Kde však není sebestrach, tam kompromis směrem k ohledu k druhých, je jediná možnost.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Makak » úte 30. lis 2021 14:50:29

Argumety na obou stranách nikdy nepostihnou celou realitu. Vždy se najde nějaký případ, na který to nepasuje.
Osobně jsem to tu dal proto, že nějak víc slýchám argumenty proč se neočkovat. Jsem tak nějak v bulině, kde je hodně odmítačů. I v bublině, kde jsou většinou proočkovaní.
Musím říct, že energeticky je mi líp mezi proočkovanými. A hlavní důvod je, že neřeší kovid. Nevadí jim, že se mezi nimi, objeví někdo neočkovaný. Jsou tak nějak víc v klidu. (Upozorňuji, že teď nemluvím o proočkovaním mainstreamu.
Ano, slyšel jsem o případech, kdy se tlačí na neočkovaného v rodině, v práci.)
Zatím, co atmosféra u neočkovaných houstne, vybízí k boji, k odporu, šíří se tam strach ze ztráty svobody, z totality. Kovid je převládajícím tématem.
Mé rozhodnutí se naočkovat jsem se snažil vyjmout z mentální roviny. Zkusil jsem pustit všechno, co jsem kdy o kovidu a očkování četl, slyšel, ...
Nacítil jsem se na své tělo, jak vnímá očkování, jestli je to pro ně ohrožující. Překvapivě mi vyšlo, že pro mé tělo to není nic velkého, že se v životě potkalo s většími výzvami a mám velkou sílu do budoucna. Tak, proč si nějakým odbojem komplikovat život.
Protože se tím zase nechci tolik zatěžovat, např. někam chodit 2x. Zvolil jsem vakcínu Janssen - 1 dávka a po 14 dnech vystaráno.
Registrace na očkování proběhla bez myšlenek. V centru, kde mají i Janssen, mi však dali termín až za 14 dnů.
Po několika dnech se tělo zvedlo a jelo do toho centra jako neregistrovaný. I když jsem slyšel, že kamarád čekal jinde na Jenssena bez registrace 5 hodin. Já měl za 15minut pigáro v sobě.
...
No nic teď stejně s mutací omikron se ty rozdíly očkovaný neočkovaný setřou a budeme hrát zase trochu jinou hru.
Tato mutace vznikla v Africe, tedy v málo proočkovaném kontinentu. Taky jsem chvíli zvažovat jít se naočkovat, právě kvuli tomu, že virus bude mít menší prostor ke svým experimentům. Ale v době, kdy vyšla zpráva, že se bohatý svět s Afrikou o vakcíny dělit nechce, tato motivace zeslábla.
...
Tak uvidíme. Snad to bude aspoň jako s Deltou: sice mnohem nakažlivější, ale měně nebezpečná.
Pevné zdraví všem přeji
Makak
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 04. srp 2013 12:27:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » úte 30. lis 2021 14:55:40

Jana píše:jak je vidět, úmrtnost (asi díky očkování a infuzím) dál klesá

Klesá i (a zřejmě zejména) díky přirozené imunitě, která je efektivnější, jak tvrdí 135 vědeckých studií.

Břímě jejího vzniku berou na sebe neočkovaní, a mnohdy platí i daň nejvyšší, aby za to byli českými vaxheady nenáviděni.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 30. lis 2021 16:16:18

Jana píše:Možná existovalo na světě dítě, které zemřelo po očkování proti covidu. Jestli ano, pak to, že by se setkalo přímo s nákazou covidu, by muselo být pro ně neméně smrtelné.

Teď je otázkou, jestli by takové dítě mohlo být před nákazou covidu chráněno tak, aby ji vůbec nedostalo. Jestli ano, pak očkování by byl nesmysl.


Ahoj Jano

Vypadá to tak, že covid děti snáší dobře, průběh onemocnění mívají bezpříznakový nebo velmi lehký a hlavně na to neumírají.
O tomto případu naočkovaného zemřelého dítěte policisty podrobnosti nevím, ale z výše zmíněného je očkování proti covidu u dětí nesmysl.
Ochránit je proti nákaze nelze, ale není to ani potřeba, naopak si myslím, že je žádoucí procvičit jejich imunitu.

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Jana » úte 30. lis 2021 16:49:53

Pelvane, nejsem odborník, takže osobně bych nikomu očkování dětí nemohla ani doporučit a ani nedoporučovat.

K tomu se mohou vyjadřovat nejerudovaněji pediatři:

„Víme, že u dětí je naštěstí většinou průběh mírný, buď asymptomatický, nebo s mírnými příznaky. Typicky to jsou příznaky podobné onemocněním dýchacích cest, v některých případech se to může kombinovat s příznaky onemocnění zažívacího traktu, třeba nevolností, průjmem, nebo i zvracením. Na druhou stranu víme, že i u dětí může mít covid-19 závažnější průběh. Stejně tak se nám bohužel objevuje vážná komplikace v podobě takzvaného multisystémového zánětlivého syndromu. V současnosti je to něco přes 250 případů v České republice. Vyžadují pobyt na jednotkách intenzivní péče, je tam vysoké procento postižení srdce. Prognóza je naštěstí dobrá, ale u starších dětí je průběh horší, nejvíce zasaženou skupinou u dětí je právě věková kategorie 5-11 let,“ vysvětluje lékařka Cabrnochová.

„Je nutné začít očkovat děti co nejdřív a co nejrychleji. Nevím, jestli je nutné vysvětlovat důvody, vidíme je kolem sebe. Situace je naprosto kritická. Argumentace, že děti nemají covid, je… Někdy mi ty argumenty připadají až zarážející. Děti mají v současné době nejvíc covidu ze všech věkových kategorií. Mají nejmenší riziko úmrtí na covid, ale dochází i k dětským úmrtím. Došlo k dětským úmrtím v předchozích vlnách a v současné vlně k nim nepochybně dojde také,“ poukazuje Dražan.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... eji-181677
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » úte 30. lis 2021 18:53:28

Jana píše:Pelvane, nejsem odborník, takže osobně bych nikomu očkování dětí nemohla ani doporučit a ani nedoporučovat.

K tomu se mohou vyjadřovat nejerudovaněji pediatři:

„Víme, že u dětí je naštěstí většinou průběh mírný, buď asymptomatický, nebo s mírnými příznaky. Typicky to jsou příznaky podobné onemocněním dýchacích cest, v některých případech se to může kombinovat s příznaky onemocnění zažívacího traktu, třeba nevolností, průjmem, nebo i zvracením. Na druhou stranu víme, že i u dětí může mít covid-19 závažnější průběh. Stejně tak se nám bohužel objevuje vážná komplikace v podobě takzvaného multisystémového zánětlivého syndromu. V současnosti je to něco přes 250 případů v České republice. Vyžadují pobyt na jednotkách intenzivní péče, je tam vysoké procento postižení srdce. Prognóza je naštěstí dobrá, ale u starších dětí je průběh horší, nejvíce zasaženou skupinou u dětí je právě věková kategorie 5-11 let,“ vysvětluje lékařka Cabrnochová.

„Je nutné začít očkovat děti co nejdřív a co nejrychleji. Nevím, jestli je nutné vysvětlovat důvody, vidíme je kolem sebe. Situace je naprosto kritická. Argumentace, že děti nemají covid, je… Někdy mi ty argumenty připadají až zarážející. Děti mají v současné době nejvíc covidu ze všech věkových kategorií. Mají nejmenší riziko úmrtí na covid, ale dochází i k dětským úmrtím. Došlo k dětským úmrtím v předchozích vlnách a v současné vlně k nim nepochybně dojde také,“ poukazuje Dražan.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... eji-181677

Ono je třeba to číst celé Jano:
"Zdravotníci evidují u dětí od začátku epidemie přibližně 250 případů multisystémového zánětlivého onemocnění v souvislosti s covidem-19. V současnosti leží na JIP dva lidé mladší 20 let."

Chtělo by to prozkoumat indicii Americké kardiologické asociace, tj. kolik z těch 250 pacientů je po mRNA vakcíně.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » stř 01. pro 2021 10:26:55

Ahoj

Mám známého doktora pediatra, který měl za totáče svoji lékařskou praxi.
Po sametovém podvodu tuto praxi pustil a nechal si jenom občasné služby v nemocnici.
Svým příjmem šel asi tak10x dolů, začal dělat učitele angličtiny!

Když jsem se ho zeptal, proč odešel ze své lékařské praxe, odpověděl stručně:
"Nejsem sadista!"
Nechtěl o tom mluvit, ale byl z vývoje lékařské péče o děti (začaly se aplikovat hexavaxíny) viditelně znechucený a otřesený.

Tohle, co se děje je, tento brutální útok na bílé děti, to je genocida bílého plemene celosvětová.
Tedy s výjimkou Ruska, tam mají Sputnika.

Si myslím a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » stř 01. pro 2021 12:03:30

https://www.facebook.com/

"Pavla Moravcová
72g61. li44sS61toc2pa5d4u2 v 15:o6r3i68 ·
PROSÍM VŠECHNY POZITIVNÍ, PRO ULEHČENÍ JIP A ZASTAVENÍ TOHO CO SE NYNÍ ĎĚJE - TY LÉKY JSOU !!!!! ŠIŘTE PROSÍM DÁL
Běžte ke svému lékaři, ten Vás musí poslechnout, jak jsou na tom Vaše plíce, aby se předešlo hospitalizaci a ulehčili jsme práci těm lékařům a sester na JIP (Zdroj sestra z Covidového JIP - první linie obvodáků vůbec nefunguje). Lékař by Vám měl předepsat dostupná antivirotika ( ředitel Motolské nemocnice jsou jich plné sklady). Lékař Vás nesmí odmítnout, složil Hippokratovu přísahu a v době pandemie má sloužit. Pokud se tak nestane, nebojte se jej nahlásit na lékařskou komoru a na pojišťovnu(zdroj Judr. Nielsen- Zdravé fórum). Lékařovou povinností zvláště v době pandemie je léčit a ne se schovávat za sluchátko, krom toho je určitě očkován a toho jej přece chrání min. před těžkým průběhem, jak všude masivně říkají. Prosím pokud tohle chcete zastavit, je potřeba, aby jste se ozvali i Vy a nebáli se. Začněte být více právně vědomí a ozvěte se!!!! Lékař musí léčit a ne Vás nechat doma na paralenu, který na to nezabírá - když tak acylpirin!"
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pedrito » stř 01. pro 2021 12:45:14

Sorry, ale čím víc jsem se do toho chtěl začíst, tím víc mi písmenka v krku zaskakovala.
Uživatelský avatar
Pedrito
 
Příspěvky: 76
Registrován: pát 11. pro 2020 20:27:50

PředchozíDalší

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků