Koronavirus

Moderátor: Pelvan

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Petra » pát 09. dub 2021 20:55:17

Pelvan píše:Ahoj

Jsem rád, že se tu shodnete na tom, že hliník a rtuť v těle nedělají dobrotu.
Ve vakcínách hliník a rtuť je, tudíž o jejich aplikace do mého těla nemám zájem.
Celé by to bylo vyřešené, kdyby nesílil tlak vakcíny nacpat do všech lidí, i do těch, kteří je nechtějí.
Proto se dívám do budoucnosti s určitými obavami o svoji bezpečnost.
Schválně, jestli víte, z čeho vzniklo slovo bezpečí.
Je to stav "bez péče", ten bych si přál.

Zdravím


To mně připadá lepší se nechat 2x očkovat, než se předávkovat vitamin D a Ivermektinem a poškodit si tak ledviny.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » pát 09. dub 2021 21:48:47

Zdeněk píše: may receive an Al (250 mikro g) exposure from HBV


A co takhle anacida používaná proti pálení žáhy?

Například oblíbený Anacid obsahuje v jedné dávce (v jednom pytlíku) mimo jiné 388 mg Hydroxidu hlinitého Al(OH)3 tj. 126 mg hliníku

126 mg hliníku v jednom pytlíku antacidu je 500x více než 250 mikrogamů (tj. 0,25 mg) hliníku obsaženého v očkovací dávce.

https://www.apotek.cz/anacid-susp-30x5ml-sacky

Hydroxid hlinitý reaguje v žaludku s HCL na neutrální chlorid hlinitý, dobře rozpustný ve vodě a tedy dobře vstřebatelný ve střevech.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » pát 09. dub 2021 22:00:44

miroslav píše:
Zdeněk píše: may receive an Al (250 mikro g) exposure from HBV


A co takhle anacida používaná proti pálení žáhy?

Například oblíbený Anacid obsahuje v jedné dávce (v jednom pytlíku) mimo jiné 388 mg Hydroxidu hlinitého Al(OH)3 tj. 126 mg hliníku

126 mg hliníku v jednom pytlíku antacidu je 500x více než 250 mikrogamů (tj. 0,25 mg) hliníku obsaženého v očkovací dávce.

https://www.apotek.cz/anacid-susp-30x5ml-sacky

Hydroxid hlinitý reaguje v žaludku s HCL na neutrální chlorid hlinitý, dobře rozpustný ve vodě a tedy dobře vstřebatelný ve střevech.

A proto by taková a podobná anacida neměly používat matky v těhotenství aby neměly moc velkou koncentraci hliníku v krvi, potažmo v mléce.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 10. dub 2021 5:32:13

miroslav píše:
Zdeněk píše: may receive an Al (250 mikro g) exposure from HBV


A co takhle anacida používaná proti pálení žáhy?

Například oblíbený Anacid obsahuje v jedné dávce (v jednom pytlíku) mimo jiné 388 mg Hydroxidu hlinitého Al(OH)3 tj. 126 mg hliníku

126 mg hliníku v jednom pytlíku antacidu je 500x více než 250 mikrogamů (tj. 0,25 mg) hliníku obsaženého v očkovací dávce.

https://www.apotek.cz/anacid-susp-30x5ml-sacky

Hydroxid hlinitý reaguje v žaludku s HCL na neutrální chlorid hlinitý, dobře rozpustný ve vodě a tedy dobře vstřebatelný ve střevech.

Určitě, byť skrze trávicí trakt proleze prý jen cca 1% do krve, ale i to je hodně. Ono to myslím bude značně souviset i s "propustností střev" (tedy i se složením střevní mikroflóry), jak to popisuje "Mystický léčitel" Anthony William. A když se sejde jedno s druhým (třetím...), tak je to zkrátka v jednom okamžiku poškozující kombinace.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Jana » sob 10. dub 2021 6:16:01

Zdeněk píše:Ale používáš k tomu manipulační způsoby, tedy omezuješ svobodnou vůli jedince. A to je špatné. Bůh zcela respektuje svobodnou vůli.


Zdenku, kdyby mělo vyjádření jiného názoru, než jaký považujeme za správný, být manipulací, pak bys ty manipulační způsoby používal kdykoliv bys vyjádřil jiný názor, než má ten druhý.

Ostatně Prof. Anna Strunecká se ve zmiňované literatuře vyjadřovala k očkování kojenců. Hledala jsem, kde se vyjadřuje k očkování dospělých lidí proti covidu a našla jsem její moc pěkný příspěvek k videokongersu Zdraví 20. 6. 2020.

Hledala jsem, kde by se ona sama nějak vyjádřila o tom, že by tak nepatrná dávka hliníku ohrozila lidstvo víc, než pandemie covidu, a nic jsem nenašla.

Nicméně vnímám, že tady je svoboda. Někdo se nechá naočkovat, někdo se naočkovat nenechá. Někdo umře na covid a někdo na něco jiného.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 10. dub 2021 9:29:48

Jana píše:Zdenku, kdyby mělo vyjádření jiného názoru, než jaký považujeme za správný, být manipulací, pak bys ty manipulační způsoby používal kdykoliv bys vyjádřil jiný názor, než má ten druhý.

Jde o to, že předstíráš, že tomu rozumíš, tím manipuluješ. Rychle něco najít na internetu, co vypadá vědecky, připnout k tomu zdroje (ani se nestaráš, že nepasují), aby to vypadalo fundovaně. Fabuluješ. A ani ti to nepřipadá hloupé. Možná jsi takto zdeformovaná skrze své povolání (některé učitelky malých dětí jsou opravdu praštěné).

Jenomže ty tuhle praxi promítáš i do spirituality. Jakoby jsi vlastní zkušenost vytvářela ztotožňováním se s cizími myšlenkami o ní.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » sob 10. dub 2021 9:49:44

No, to pak není divu, když čteš a věříš takovým pitominám.

Už jsem našla tu pitominu :-)
Přílohy
162097921_472071683938937_1842733447334229894_n.jpg
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Jana » sob 10. dub 2021 9:58:05

Zdeněk píše:
Jana píše:Zdenku, kdyby mělo vyjádření jiného názoru, než jaký považujeme za správný, být manipulací, pak bys ty manipulační způsoby používal kdykoliv bys vyjádřil jiný názor, než má ten druhý.

Jde o to, že předstíráš, že tomu rozumíš, tím manipuluješ. Rychle něco najít na internetu, co vypadá vědecky, připnout k tomu zdroje (ani se nestaráš, že nepasují), aby to vypadalo fundovaně. Fabuluješ. A ani ti to nepřipadá hloupé. Možná jsi takto zdeformovaná skrze své povolání (některé učitelky malých dětí jsou opravdu praštěné).

Jenomže ty tuhle praxi promítáš i do spirituality. Jakoby jsi vlastní zkušenost vytvářela ztotožňováním se s cizími myšlenkami o ní.


Vnímám věci spíš intuitivně, bylo pro mě zajímavé, jak jsi mohl dospět k závěru, že by hliník ve vakcíně na covid mohl znamenat takové zdravotní nebezpečí, že by ses kvůli němu bál nechat naočkovat proti covidu.

Je to trochu podobné jako s tou spiritualitou, jak Ty říkáš. To, co se dotýká pravdy, je snadné najít jako to, co říkají Probuzení, Bible, Buddha... Je to jen obráceně, než si myslíš.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 10. dub 2021 10:16:58

Jana píše:Vnímám věci spíš intuitivně, bylo pro mě zajímavé, jak jsi mohl dospět k závěru, že by hliník ve vakcíně na covid mohl znamenat takové zdravotní nebezpečí, že by ses kvůli němu bál nechat naočkovat proti covidu.

Vždyť já ani nevím, jestli tam je... akorát v těch chřipkovejch zřejmě bude, a to mi přijde opravdu zbytečné se kvůli chřipce nechat očkovat. U covidové vakcíny bych se bál genetické mutace DNA (skrze mRNA, jak na to upozorňuje Luc Montagnier).

Jana píše:Je to trochu podobné jako s tou spiritualitou, jak Ty říkáš. To, co se dotýká pravdy, je snadné najít jako to, co říkají Probuzení, Bible, Buddha... Je to jen obráceně, než si myslíš.

O probuzení Probuzení moc nepíšou, netýká se to mysli, tak to nejde myslí uchopit do slov.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 10. dub 2021 10:24:47

Tak když může covid porazit běžná rýma, tak na něj dříve či později nalezne tělo něco taky...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Jana » sob 10. dub 2021 10:30:30

Zdeněk píše:Tak když může covid porazit běžná rýma, tak na něj dříve či později nalezne tělo něco taky...


Jak který, Zdeňku, očividně to miliony lidských těl už nestihly.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » sob 10. dub 2021 11:07:14

Jana píše:
Zdeněk píše:Tak když může covid porazit běžná rýma, tak na něj dříve či později nalezne tělo něco taky...


Jak který, Zdeňku, očividně to miliony lidských těl už nestihly.

Jak který, a proto musíme udržovat tělo zdravé, cvičit, otužovat se, a né furt dřepět u počítače! :oops:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » sob 10. dub 2021 11:38:33

Tara píše:
No, to pak není divu, když čteš a věříš takovým pitominám.

Už jsem našla tu pitominu :-)


Takže 80% indiánů v Severní a jižní Americe byli oslabení a tak s nimi po setkání s Evropany příroda prostřednictvím virů zametla.

virózy - spalničky, pravé neštovice, obrna, žloutenka, španělská chřipka, dnes navíc HIV, Covid (v USA přes půl milionu mrtvých na Covid)

U zvířat ptačí chřipka, prasečí chřipka.

Imunitu máme všichni jenom vlastní. Očkování nám umožňuje si ji vytvořit i na viry, na které imunitu ještě nemáme aniž bychom tou chorobou museli onemocnět.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » sob 10. dub 2021 19:27:06

miroslav píše:Imunitu máme všichni jenom vlastní. Očkování nám umožňuje si ji vytvořit i na viry, na které imunitu ještě nemáme aniž bychom tou chorobou museli onemocnět.


Ahoj Miroslave

Já jsem covidem onemocněl a tak považuji toto očkování pro sebe za zbytečné.
Podle Igora Bukovského mám imunitu proti covidu minimálně po dobu 8 měsíců po onemocnění, ty vládně prohlašované 3 měsíce jsou jenom výplodem úřednického šimla, to není žádný vědecky ověřený údaj!

https://www.youtube.com/watch?v=t-l9Sik ... 2%80%93AKV
VYLIEČENÍ nesmú byť diskriminovaní!

K tomu očkování proti chřipce jako takovému:
Vím o lidech, kteří po očkování proti chřipce pravidelně chřipkou onemocněli. Zda to byl ten samý chřipkový vir, proti kterému to očkování bylo, nebo zda to byla nějaká další mutace, to samozřejmě nevím. Ale rozhodně neplatí tvrzení, že očkování proti chřipce Tě uchrání před onemocněním chřipkou.
U covidu bych na nějakou jistotu stoprocentní ochrany po naočkování také moc nesázel. Těch mutací stále více a více agresivních bylo již v médiích probráno mnoho. A výhrůžky, že proti některým mutacím očkování nebude fungovat, jsem již také v médiích zaregistroval.

A k očkování obecně:
Jedna věc je, co si o tom kterém očkování přečtete nebo shlédnete v médiích.
Druhé věc je, co v tom očkování skutečně je namíchané.
Jak kdosi trefně poznamenal, míchání očkovacích vakcín je obdoba středověké alchymie.
Ve vakcíně je nějaký nosič, nějaký oslabený virus, nějaké stabilizátory, možná v druhé dávce i nějaké aktivátory.
To celé dohromady je takový nepřehledný nechutný kotejl různých jedů, virů a dalších hnusáren.
Proč si to mám nechat píchat do sebe jenom proto, protože mi nějaký zaprodaný politik ve střetu zájmů, jako je například hnusák Prymula, tvrdí, jak moc je to pro mě dobré a přínosné?
To je věc důvěry, a já už dávno v tento zaprodaný systém, který je podle mne plný korupce, skrytého i otevřeného násilí a lží, nevěřím.

A zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » sob 10. dub 2021 21:49:35

Pelvan píše:
Ahoj Miroslave

Já jsem covidem onemocněl a tak považuji toto očkování pro sebe za zbytečné.
Podle Igora Bukovského mám imunitu proti covidu minimálně po dobu 8 měsíců po onemocnění, ty vládně prohlašované 3 měsíce jsou jenom výplodem úřednického šimla, to není žádný vědecky ověřený údaj!

https://www.youtube.com/watch?v=t-l9Sik ... 2%80%93AKV
VYLIEČENÍ nesmú byť diskriminovaní!

K tomu očkování proti chřipce jako takovému:
Vím o lidech, kteří po očkování proti chřipce pravidelně chřipkou onemocněli. Zda to byl ten samý chřipkový vir, proti kterému to očkování bylo, nebo zda to byla nějaká další mutace, to samozřejmě nevím. Ale rozhodně neplatí tvrzení, že očkování proti chřipce Tě uchrání před onemocněním chřipkou.
U covidu bych na nějakou jistotu stoprocentní ochrany po naočkování také moc nesázel. Těch mutací stále více a více agresivních bylo již v médiích probráno mnoho. A výhrůžky, že proti některým mutacím očkování nebude fungovat, jsem již také v médiích zaregistroval.

A k očkování obecně:
Jedna věc je, co si o tom kterém očkování přečtete nebo shlédnete v médiích.
Druhé věc je, co v tom očkování skutečně je namíchané.
Jak kdosi trefně poznamenal, míchání očkovacích vakcín je obdoba středověké alchymie.
Ve vakcíně je nějaký nosič, nějaký oslabený virus, nějaké stabilizátory, možná v druhé dávce i nějaké aktivátory.
To celé dohromady je takový nepřehledný nechutný kotejl různých jedů, virů a dalších hnusáren.
Proč si to mám nechat píchat do sebe jenom proto, protože mi nějaký zaprodaný politik ve střetu zájmů, jako je například hnusák Prymula, tvrdí, jak moc je to pro mě dobré a přínosné?
To je věc důvěry, a já už dávno v tento zaprodaný systém, který je podle mne plný korupce, skrytého i otevřeného násilí a lží, nevěřím.

A zdravím.


Když jsi Covid prodělal, jsi "očkovaný" - je to takový drsnější a riskantní způsob očkování - skutečným virem. Tedy jsi teď také z pohledu společnosti občan první kategorie - pokud máš u doktora zaevidované, že jsi covidem opravdu prošel.
Až bude nějaký covid pas, tak očkovaní a ti co covid prodělali budou ti, co se už s velkou pravděpodobností nenakazí a tím pádem nejsou pro druhé potenciálně nebezpeční. Ostatní svoji bezpečnost pro druhé budou muset prokazovat testováním, když budou chtít mít stejné možnosti jako ti výše zmínění.
Mně to přijde jako rozumný způsob jak epidemii zvládnout a vypudit na okraj společnosti.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » ned 11. dub 2021 12:56:22

miroslav píše:Mně to přijde jako rozumný způsob jak epidemii zvládnout a vypudit na okraj společnosti.


Ahoj Miroslave

Závidím Ti Tvůj optimismus a Tvoji víru v rozumné konání našich vůdců, kteří mají na mysli jenom naše dobro.
Také bych chtěl být tak v pohodě jako Ty, ale bohužel toho nejsem schopen. :crazy:

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod miroslav » ned 11. dub 2021 19:39:13

Pelvan píše:
miroslav píše:Mně to přijde jako rozumný způsob jak epidemii zvládnout a vypudit na okraj společnosti.


Ahoj Miroslave

Závidím Ti Tvůj optimismus a Tvoji víru v rozumné konání našich vůdců, kteří mají na mysli jenom naše dobro.
Také bych chtěl být tak v pohodě jako Ty, ale bohužel toho nejsem schopen. :crazy:

Zdravím


To není víra. To je zdravý rozum podložený znalostmi a zkušeností.
Já, kdybych měl tu odpovědnost, bych to řešil podobně. Nic lepšího a účinnějšího mne nenapadá.
Tebe ano?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pon 12. dub 2021 20:28:58

Ano


Mě napadá, že by bylo moc dobré, kdyby se lékaři snažili ty lidi nemocné covidem co nejlépe léčit.
To se nyní neděje. Já jsem byl léčený telefonicky tím způsobem, že mi doktorka do telefonu řekla, ať se ozvu za týden a řeknu jí pak, jak mi je.
Na to nepotřebuji lékaře, to může dělat nějaká recepční nebo sekretářka, to se provádí pouze evidence mojí práce neschopnosti.
Takže lehce nemocní jsou ponecháni svému osudu, ať si klidně chcípnou. Jsou zcela bez léků, i když existují. Jsou bez nějakých instrukcí, i když ta situace trvá již rok. Přesto se lékaři chovají (alespoň ta moje doktorka se tak zachovala) i po roce trvání této mediální pandemie jako neznalé vystrašené ovce, které jsou pacientovi úplně k ničemu. Prostě péče je zcela nulová ve stylu, "skaute, poraď si sám". Připadá mi to jako záměr, aby co nejvíce pacientů dopadlo co nejhůře.

Pokud potom ti pacienti opravdu dopadnou špatně a skončí v nemocnici, tak to s jejich vyhlídkami na vyléčení nevypadá o moc lépe.
Doktoři jim mohou nabídnout jenom kyslík a ventilátory. Nějaké americké experimentální předražené léky budou pravděpodobně jenom pro prominenty. Levná účinná léčba fakticky neexistuje. Ani blbej aspirín na ředění krve pravděpodobně nedostanou.


Vše, co nyní probíhá (respirátory, desinfekce, rozestupy, zákaz shromažďování, zákaz cestování, zrušené sporty, kultura, zavřené obchody, služby, restaurace, školy, nekonečné a obtěžující a zbytečné testování i několikrát týdně), to všechno se soustřeďuje hlavně na otravování a terorizování zdravých lidí.


Tak by to být nemělo se domnívám a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » úte 13. dub 2021 8:56:56

Já, kdybych měl tu odpovědnost, bych to řešil podobně. Nic lepšího a účinnějšího mne nenapadá.


Ano Miroslave

Je to dobré a účinné na fyzickou a hospodářskou a kulturní likvidaci našeho národa.
Pokud s tím, co prosazuje naše strana a vláda, souhlasíš, tak jsi podle mne podobný psychopat,
jako jsou ti naši zaprodaní vládci,

se domnívám a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod lklknml » úte 13. dub 2021 9:06:48

Vedoucí představitelé německé Společnosti pro výzkum aerosolů napsali otevřený dopis spolkové vládě, ve kterém poukazují na to, že přenos virů SARS-CoV-2 probíhá téměř bez výjimky v interiérech, a že riziko přenosu viru ve venkovních prostorech je extrémně nízké.
GAeF píše:Die Übertragung der SARS-CoV-2 Viren findet fast ausnahmslosin Innenräumen statt. Übertragungen im Freien sind äußerst selten
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků