URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Moderátor: Pelvan

URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod nop » úte 10. lis 2015 19:41:30

Některé metody znám, jiné ne, ale URINOTERAPII NECHCI - ANI NÁHODOU. Mělo by to být léčení, ale je to vracení odpadu do oběhu.

Když tělo něco vylučuje, má to jít pryč.
Nikdo nelíže vlastní pot. Konzumace stolice je patologická (při zmatcích v hormonech).
Nikdo nejí ostříhané nehty a ztvrdlou kůži oškrabanou na patách.

Podobně auto má svůj oběh materiálu, nasává vzduch a palivo a vylučuje dým a teplo.
Když je tak dobré vracet zplodiny do oběhu, proč se nedoporučuje zapojit výfuk do sání? Motor by nasával zplodiny.

Urinoterapie vrací lidské zplodiny do příjmu a je to zátěž bez výsledku.

Jediné co by mohlo mít smysl by bylo získávání hormonů a jejich odvozenin, protože také hormony se vylučují.
Vedle toho je však v moči mnoho škodlivého odpadu, soli hořčíku a jiné, šťavelany z potravy, které dělají kaménky, jedy a metabolity z nich, které zpracovávají játra a vyhazují se pryč z těla močí a balastní látky (jako éčka a barviva z potravin), a tak vcelku to nejmoudřejší je toto všecko vyloučit močí ven, k čemuž je moč určena.

Jen ty hormony by eventuálně při slabé vlastní produkci stály za námahu, ale dostaneme je také v lékárně a čisté.
Ve staré čínské medicíně byl známý proces extrakce hormonů z moče, i když neměli pojem "hormon", ale nejdříve byla moč pročištěna, zbavená fosfátů, dusičnanů, hořčíkových solí a jiného balastu, než výsledkem byla voda se steroidy.
Nevím, jestli Číňanů tento proces ještě používají, máme přece hormony dostupné v čistší podobě.

Něco z hormonů a životabudičů je obsaženo také v bylinách a v obyčejné potravě.
Pro ty, kdo si oblíbili býčí varlata je třeba dodat:
Testosteron je svou povahou podobný bílkovině a tak snáší teplotu jen do 55 °C. Od 60 °C nastává destrukce, z vařených nebo smažených varlat se stává "obyčejné maso", kde je hormon rozložený a tudíž neúčinkuje.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod Pelvan » úte 10. lis 2015 22:30:51

Ahoj

Doporučuji se podívat na následující video:
https://www.youtube.com/watch?v=TYXgSfXl-gc
Já jsem po shlédnutí tohoto videa před lety začal běhat, manželé Patakyovi ale mají renesanční záběr ozdravných metod. Urinoterapie mezi ně také patří.
Já používám při jakékoli záděře nebo ráně oplachy urinou s výbornými výsledky. Když se mi zatrhne nehet, tak si to počůrám a už to pak nebolí a nehnisá.
Všechno se nějak vyvíjí. Kdybych měl nějaký vážný zdravotní problém, tak bych možná uvažoval i o vnitřním užívání uriny. V Indii je prý urinoterapie běžná věc.

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod nop » úte 10. lis 2015 22:51:30

Pelvan píše:Ahoj...
Já používám při jakékoli záděře nebo ráně oplachy urinou s výbornými výsledky. Když se mi zatrhne nehet, tak si to počůrám a už to pak nebolí a nehnisá.
Všechno se nějak vyvíjí. Kdybych měl nějaký vážný zdravotní problém, tak bych možná uvažoval i o vnitřním užívání uriny. V Indii je prý urinoterapie běžná věc.
Zdravím

Počurat ránu je stará léčebná metoda. Proti ní nic nenamítám, moč je sterllní (pokud není zánět uvnitř), takže oplachuje, a protože obsahuje různé soli, je iontově příbuzná event. kompatibilní k lymfě.
Je možné, že ty odpadové látky z těla nedovolí bujet bakteriím, nebo baktérie odrovnají.
Nechtěl bych si ale odrovnávat užitečné bakterie uvnitř mne po vypití.

Nenamítám ani proti jiné lidové léčbě: pavučině na překrytí rán. Ta upevnuje nové buňky a nakonec odejde s odpadnutím strupu.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod Pelvan » stř 11. lis 2015 7:56:03

Ahoj

Urinoterapii neprovozuji, ale už jsem si zkušebně čichnul a cucnul a čerstvá moč nesmrdí a chuť má takovou nijakou, takže by to pít asi šlo, kdyby mi bylo nejhůř a potřeboval bych něco nutně řešit..
Ono to vracení odpadu zpátky do oběhu je taková zpětná vazba systému, nesmí se to jistě přehánět. Zpočátku se musí najíždět na tuhle léčbu asi obzvlášť opatrně, protože tělo na to nezvyklé reaguje bouřlivě a mohlo by dojít k otravě. K otravě ne tou močí, ale k otravě vlivem vylučovaných škodlivin z těla. Nemám to ale vyzkoušené prakticky, mám to jenom načtené.
Prakticky vyzkoušenou mám metodu srkání oleje v ústech, a při tom se zpočátku léčby také stav těla zhorší, protože se tělo bouřlivě čistí. Zlepšení nastane až po nějakém čase, mohou to být zpočátku i až měsíce mírných obtíží.
Manželé Patakyovi si na tom svém videu ťukají šampuskama a mají v nich každý odhadem asi 1 dcl moči. Vypadají spokojeně a zdravě, tak jim to asi prospívá...

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod arikiran » stř 11. lis 2015 8:02:16

Nechci rozebirat pricinne metabolicke vazby
Existuje krasny spis, ve kterem Siva vysvetluje Parvati..sve bohyni prijimani moci...s hackem nad c
Nekolikrat jsem prijimani uriny absolvoval a- kdyz odhlednu od zdravotnich vysledku- ziskal jsem ke svemu telu uplne jiny vztah
A podobne I ke svetu vubec

Doporucuji
x...
arikiran
 

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod nop » stř 11. lis 2015 8:08:42

Pelvan píše:Ahoj

Urinoterapii neprovozuji,....
Manželé Patakiovi si na tom svém videu ťukají šampuskama a mají v nich každý odhadem asi 1 dcl moči. Vypadají spokojeně a zdravě, tak jim to asi prospívá...
Zdravím

Ono se dá přivyknout na všelicos,
lidé si také připíjejí kořalkou, má to tři vážné následky:
1/ desinfekci směrem dovnitř, kam až dosáhne,
2/ výživa, protože líh má rychlé kalorie srovnatelné se stejným množstvím slaniny,
3/ námahu jater a při dlouhodobém namáhání tvrdnutí.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: URINOTERAPII ANI NÁHODOU

Nový příspěvekod Pelvan » stř 11. lis 2015 17:50:13

Ahoj

Asi si budeme muset zvykat na skutečnost, kterou před lety vyjádřila stanice Evropa 2 ve refrénu své písničky:
"...Ať tak a nebo tak, všechno je naopak,..."
Mnohé, o čem jsme se v mládí učili, jak je to škodlivé, je ve skutečnosti blahodárně léčivé.
A naopak.
Mnohé, o čem nám v mládí tvrdili, jak je to neškodné a pokrokové, je ve skutečnosti škodlivé.

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14


Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků