Uzdravování skrze přijetí bolesti

Moderátor: Pelvan

Re: Uzdravování skrze přijetí bolesti

Nový příspěvekod arikiran » pát 16. pro 2016 16:21:28

Jo, uzdravovani je dulezite, ale v tehle spolecnosti probiha jen mikroskopicky...
Kdo se tady Uzdravuje?
Uzdravoveni je Zmena!
A kdo se tady meni?
Nemusim ti nic dokazovat, podivej sam na sve prispevky z lonska...ci predlonska...
Nemlich to same ci velmi podobne

Fakt Uzdraveny ma uplne jine mysleni, chovani...a tedy I paradigma je zmeneno..k lepsimu ....
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Uzdravování skrze přijetí bolesti

Nový příspěvekod Pelvan » ned 18. pro 2016 20:16:00

Ahoj arikirane

Nemohu mluvit za nikoho jiného, ale sám za sebe se domnívám a věřím tomu, že dělám určité pokroky.
Před dvěma lety jsem neužíval některé vitamíny například. Ani jsem tehdy nečetl nic od Lazareva a Sinelnikova. Některé citáty od Lazareva si teď opakuji v podstatě každý týden, například:
"Za všechny nepříjemnosti Bože děkuji!"



To mě baví, jak je to najednou mění a všechno může být naopak. To špatné už není tak špatné.

Se domnívám a zdravím.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14


Re: Uzdravování skrze přijetí bolesti

Nový příspěvekod arikiran » ned 18. pro 2016 23:41:29

Jestlize clovek cte donekonecna bibli, nemuze rikat, ze se zmenil, protoze loni byl na strane 144 a ted je uz na 2017...

Ne druhe strane...myslim, ze na sobepoctive pracujes, to je videt...takze drzim palce,'at nam to vyjde
.......
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Uzdravování skrze přijetí bolesti

Nový příspěvekod Pelvan » stř 21. pro 2016 16:51:33

Ahoj Arikirane

Děkuji Ti za přání i za uznání mojí snahy něco se sebou dělat, něco změnit, někam se posunout.
„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné." (Albert Einstein)
Přeji Ti také hodně úspěchů.

Snažím se postupně ovlivňovat, posilovat a probouzet svoje čakry směrem odspoda nahoru.
Začal jsem před lety s tréninkem nohou (běh a jízda na kole), k tomu jsem přibral přes posilování pánevního dna i posilování břišních svalů. Srdce moc posilovat přímo nejde, ale procítit se ho občas snažím...
S tou bolestí v nadpisu tohoto diskusního vlákna je to vtipné. Předevčírem mi vytrhli zub a navíc se Teď snažím cvičit ruce a krk, abych rozhýbal a posílil krční čakru. Moc mi to v téhle konstelaci zrovna nejde...

Je to strategie přibírání dalších a dalších úkolů, jde o to tohle dělat trochu s chutí a to je těžké, když je toho více najednou.

Tak tak si žiji a zdravím i Tebe k tomu roku 2017.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Předchozí

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků