Koronavirus

Moderátor: Pelvan

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 28. kvě 2020 8:29:38

EXKLUZIVNĚ: Dr. Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování
20/04/2020
https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-buttar ... -ockovani/

"...
Gary: Jestli vás mohu na chvíli přerušit, protože podle mě mluvíte o uvaleném moratoriu… po kterém pak Národní zdravotnický institut převedl 3,7 milionů dolarů do Číny, aby v tomto výzkumu mohli pokračovat i navzdory moratoriu. V podstatě ten výzkum outsourcovali Číně. Je tohle stejné téma, o kterém tady mluvíme?

Dr. Buttar: Ano, přesně tak. Vrací se to do roku 2014, kdy vláda USA uvalila moratorium na základě určitých virologů, co říkali, že tento výzkum není opodstatněn, že může potenciálně způsobit škodu, tak není opodstatněné, abychom tento výzkum dělali. Vláda v roce 2014 uvalila moratorium. Fauci schválil rozpočet… schválil rozpočet přidělený pro tento druh výzkumu. Kdykoliv na tohle myslím, rozčiluje mě to. Jsem naštvaný, protože v podstatě porušil zákon. Víc než to. Vytvořil sled událostí, který vedl k dnešní situaci, který měl počátek v roce 2015. Porušil zákon, šel proti vládnímu moratoriu, využil peníze z daní a financoval výzkum, který teď vedl k epidemii Covid-19. Je zdokumentováno, že Fauci v roce 2017 na Georgetown University řekl, že dojde k pandemii, že tato vláda bude čelit pandemii.
Jak v roce 2017 mohl vědět, že se v roce 2018, 2019 nebo 2020 něco stane? Nemůžeš předvídat trhy tři dny dopředu. Jak mohl vědět, že bude pandemie? Řekl, že současný prezident (Trump) bude čelit pandemii. Nepamatuji si jeho přesná slova. Vy to video máte. Chci říct, že když někdo začne tvrdit takové věci, a pak se zjistí, že byl zapleten v porušení zákonu za účelem financování výzkumu ve Wuhanu v Číně, a teď se snaží říkat, že za to může Čína… Nevím, jestli ten virus byl vypuštěn v Číně nebo už tady v USA. To je jedno.
Spoluvina v tom, co se teď děje, ať už byl virus vypuštěn v Číně, nebo byl už tady, či jak se to stalo, je v tom, že lidé v americkém systému viděli příležitost, skočili na to, zastavují ekonomiku, i když věděli, že to není podložené… žádný virus neskáče 2 metry, 3,5 metru, teď říkají 4 metry. Jsou to naprosté dezinformace. Omlouvám se, že jsem odbočil.
Když ministr zdravotnictví veřejně oznámil, že se nebudou řídit modelem podle Gatese, Fauciho, Světové zdravotnické organizace, a že se budou řídit skutečnými daty a čísly, mainstreamová média vůbec nereagovala. Akorát řekla: Zdá se, že bude trvat do roku 2022, než se lidé budou moct shromažďovat. To řekla ABC. New York Post oznámili, že 2 metry rozestupu mezi lidmi nebude stačit, že budou třeba 4 metry. Neexistuje žádný virus nebo bakterie, která skáče 4 metry. Popírá to každý logický aspekt vědy a medicíny.
Co mě vážně štve, je to, že deseti tisíce doktorů a vědců ví, že tohle je podvod, a nic neříkají. Buď se bojí společenského vyloučení, protože budou kritizováni, nebo zahanbováni, nebo se bojí, že přijdou o licenci. Proboha, tohle mění planetu! Každý vědec a doktor, který ví, že je tohle podvod, musí začít mluvit! Každý aspekt vědy se spláchnul do záchodu. Jakoby to všichni ignorovali. Ignorují se základní aspekty toho, jak funguje lidský systém. Fyziologie se naprosto přehlíží.
Každý aspekt virologie a infekčních chorob se ignoruje. Ignorují se Kochovy postuláty. Pak se objevují falešné pozitivní výsledky testů, o kterých víme, že nejsou dostatečné. Testy, které dělají, jako RTPCR… o tom testu jeho samotný vynálezce v 80. letech řekl, že ho nelze použít pro diagnostické účely. Může se ho používat jen tehdy, když se genomová sekvence už identifikovala. Pro diagnózy ho nelze používat, a přitom se k tomu používá.
Pokud tohle nestačí k odůvodnění počtu úmrtí, na základě kterých vyhlásili pandemii, kromě toho nutí doktory a sestřičky, aby na úmrtních listech zpětně změnili, že hlavní příčinou úmrtí je Covid-19. Pokud tohle nestačí, teď se každému doktorovi posílá nařízení, ve kterém stojí, že není třeba testovat… sám jsem ten dopis dostal… pokud mají lidé symptomy, máte je poslat domů.
A je nařízeno uvádět Covid-19 jako příčinu úmrtí. Média propagují stejné záběry z nemocnic v různých zemích. Ukazují úmrtí stejných lidí několikrát po sobě. Používají figuríny, aby ukázali, že lidé umírají. Přitom nemůžou ukázat ambulance, které něco dělají. Jsou všechny zaparkované. Lidé tam hrají karty, protože nemají, co dělat. Sestřičky jsou propouštěny, protože nemají dostatek práce. Propagují agendu strachu.
Samotné šíření strachu způsobuje vyšší aktivitu nadledvinek, více stresu, emočního rozrušení… na jedné straně máš emoční stránku, na druhé máš teď finanční stránku. Lidé budou ve stresu… a to způsobí co? Oslabí to jejich imunitu a budou náchylnější k virům, bakteriím, apod. Vytvořit takovou iluzi kvůli něčemu jako Covid-19? Nikdo ještě neprokázal jediné úmrtí způsobené Covid-19 na základě správné, zavedené a přijímané metodologie. Nikdo to nebyl schopen udělat. Vše je založeno na PCR testech. Gary, nevím jestli tohle víš, ale od roku 1984 až do roku 2018 proběhla řada studií, které ukazují, že pokud jsi dostal vakcínu proti chřipce, zejména trojmocnou, testy na Covid-19 ukazují falešné pozitivní výsledky. Bůh ví, co v těch vakcínách je.
Oni chtějí vědět příčinu úmrtí, já chci vědět, kolik těch lidí, co údajně umřeli na Covid-19, a mimochodem, počty úmrtí jsou stále menší než úmrtí na sezónní chřipku, ale chci vědět, kteří z těch, co údajně zemřeli na Covid-19, mají historii očkování v dospělosti v posledních 10 letech. To chci vědět. Studie ukazují, že když jsi se očkoval proti chřipce, test ukáže, že máš Covid-19.
Dějí se všechny tyto věci, nemohou odůvodnit čísla, tak mění úmrtní listy, tak používají různé záběry s různými lidmi a přisuzují je Covid-19. CBS ukazovala sestřičku, která plakala a chtěla ochrannou masku, aby se mohla starat o lidi, a neohrozila svoji rodinu. Pak se zjistilo, že v nemocnici nepracovala už rok a půl, a že nějaká modelka na sociálních sítích. Tolik dezinformací, klamů a taktik na rozptýlení, aby se veřejnost nedozvěděla pravdu… je to neuvěřitelné. Nemohu tomu uvěřit.
..."
Pelvan
 
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 28. kvě 2020 8:43:47

Pelvan
 
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 28. kvě 2020 8:45:21

Jak udělat lidi šťastnými:

Všechno jim seberete.
Všechno jim zakážete.
Pořádně je vyděsíte.
Vezmete jim jejich jistoty a zpřeházíte návyky.
Polovinu toho, co měli, jim vrátíte.
Namluvíte jim, že jste zahnali nebezpečí, které jste si vymysleli.
Polovinu toho, co jste jim zakázali, jim opět povolíte.

Budou si připadat neskonale bohatí, volní a šťastní, budou vám zavázáni a vděční a budou vám tleskat.

(text pochází z Japonska a je starý několik tisíciletí)
Pelvan
 
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » čtv 28. kvě 2020 8:51:16

z FB :) :) :)

V pondělí jsme s velkou pompou dali dítě do školy promořit. Po dvou měsících Bylo to takové malé druhé první září.
Mladýmu se moc nechtělo, tak smlouval, diskutoval, načež začal předstírat příznaky koronaviru (on tomu moc nerozumí, tak tvrdil, že ho bolí noha a tím pádem má koronavirus a nemůže do školy). Já jsem jeho lest samozřejmě prokouknul, takže měl smůlu a do školy naklusal.
Před školou se už mačkal hlouček pomačkaných a ztrhaných rodičů, kteří mleli z posledního a stejně jako já se rozhodli, že to prostě risknou, protože doma se to už nedá.
Během čekání na otevření školy jsem patrně ze s tresu nebo nevím vdechnul slinu a začal kašlat. V ten moment se kolem mě utvořil distanční kruh o poloměru menší vesnice, neboť ostatní rodiče s hrůzou v očích s křižováním opustili neprodleně prostor a vzdálili se do bezpečí.
Po odkašlání jsem se prohlížel, jestli mi po těle nebloudí červená tečka z laserového zaměřovače školního snipera, který dohlíží na bezpečí a nemocné kusy raději rovnou střílí (viz nařízení ministerstva zdravotnictví)
Nakonec i přes tento drobný incident mi dítě vzali a já šel domů otevřít si víno na oslavu.
Teď pár postřehů a informací, jak to chodí v současnosti ve škole.
Čeněk je ve skupině šesti (šesti) dalších dětí. Jeho největší kamarád je v jiné skupině, která chodí ještě navíc do družiny, takže se ty děti nesmí míchat. Děti z různých skupin nesmí přijít mezi sebou do kontaktu. Kdybych se třeba opozdil a dítě nestihl vyzvednout, tak mi ho do družiny prost nevezmou, po vyučování mu nasadí baťůžek a vykopnou ho ze školy ven mezi kojoty.
Ale já to samozřejmě chápu. Bezpečnost na prvním místě. Důkladně promyšlený systém koronabezpečnosti na školách je totálně neprůstřelný. Děti jsou ve škole ve svých uzavřených skupinkách.
Na izolaci školních skupin podle mě dohlíží vycvičení pracovníci ministerstva školství i zdravotníci, známí též jako „rozháněči“.
Když se dítě z jedné uzavřené skupiny nebezpečně přiblíží k dítěti z druhé skupiny, rozháněči nejprve vystřelí do vzduchu takzvaný varovný výstřel, načež použijí dýmovnice a vypustí psy. Pokud ani to nezabere a děti se nebezpečně přibližují, rozháněči střílí ostrými.
Po škole šel Čeněk na trénink, kde bylo dalších asi čtyřicet kluků z různých škol a skupinek, takže původní smysl uzavřené šestičlenné skupinky ve škole je tím pádem k hovnu, ale všichni tak nějak tušíme, že koronavir z tréninku je mnohem méně infekční a nebezpečný, než ten ze školy. Ten ze školy je totiž študovaný a má fištróna. Študovaný koronavirus je nejhorší. Kdežto koronavirus z hokejového tréninku je prostě neškodná tupá hokejka, která si pomalu ani neumí zavázat tkaničky a k tomu, aby někoho nakazil mu vždycky chybí to štěstíčko.
Hokejový trénink probíhá na hřišti školy, kam chodí Čeněk a v tu dobu tam jsou i na tom samém hřišti spolužáci z jeho třídy z aktuálně jiné skupiny, která chodí do družiny.
Čeněk vyprávěl jak tam stál a asi dvacet metrů proti němu stál jeho nejlepší kamarád a akorát na sebe mávali, protože kdyby se přiblížili a třeba by si začali povídat, z nedalekého křoví by vylezl Prymula zvaný Zplošťovač s řemdihem a ten by se s nimi nepáral.
Jen taková zajímavost. Máma pracuje ve školce a tam se na žádné uzavře skupinky nehraje. Tam se prostě promořuje hlava nehlava. Pochopil jsem, že pětileté děti na rozdíl od šestiletých nejsou infekční.
Ale tak co už. Je to všechno nové, nikdo pořádně neví, co má dělat, takže se teď otestuje tohle a až přijde ta druhá vlna, kterou predikuje the WHO (pořád nechápu, proč se hudební kapela angažuje v epidemii koronaviru)…….. (ty tečky to vám dávám prostor na smích, protože se mi povedl vtípek), tak až tahle druhá vlna přijde, všechno bude připravené a všichni už budou vědět co mají dělat. Do té doby buďme rádi za uzavřené školní skupiny. Za měsíc jsou stejně prázdniny.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1299
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » sob 30. kvě 2020 0:12:13

Američané koupili firmu u Kostelce. Měla by chrlit až miliardy vakcín proti koronaviru

https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... _campaign=

Časopis REFLEX 22/2020. Rozhovor se Soňou Pekovou. "Vyvíjet vakcínu na Covid-19 je úplný nesmysl".
Přílohy
img.jpg
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1299
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » pát 05. čer 2020 14:50:13

Lékaři Jan Hnízdil a Vít Mareček: Vítejte ve světě pandemických her

Jan Hnízdil a Vít Mareček si všímají toho, jak se společnost nakazila virem strachu. Co o Covidu-19 říká věda a co říkají politici? A proč se z roušek staly náhubky?

https://www.flowee.cz/civilizace/7952-z ... 9_JNj67Ae8
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1299
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » stř 10. čer 2020 10:44:13

Viroložka Soňa Peková: Letos do zahraničí nejezděte


"Ze svého pohledu ten vývoj kritizuji vzhledem k tomu, jak se virus chová. Je příliš heterogenní (nestejnorodý) na to, aby konvenční vakcína mohla být vyvinuta. Navíc to jsou léta vývoje, které za tím musí být, aby to bylo bezpečné. Hromada vakcín má nežádoucí efekty, takže je potřeba být velice opatrný, aby se lidem neposkytlo něco, co by je v konečném výsledku poškodilo.


Teď se začínají objevovat hlasy, že se pletu. Já už se do toho plést nechci, já už jsem svoji práci odvedla. Myslím, že jsem ji odvedla maximálně dobře, tak jak jsem mohla, a co se týče nějaké vakcíny, tak jestli jsou na to finance, tak ať si každý vyvíjí, co chce, ale poprosila bych je, aby to, co se potom nabídne lidem, bylo skutečně ověřeno, že je to bezpečné a funkční. Navíc se domnívám, že jestli ten virus vymizí, tak už nebude třeba ani vakcína.""Pozorovali jsme obě strany a ten virus se skutečně chová tak, že se zdá, že se ztratí a že ho tady mít nebudeme.


Rovněž vyšetřujeme zvířata, zdali nám tady nezůstaly rezervoáry, a nevidíme to nikde. Za poslední měsíc jsme nezachytili nikoho „z ulice“, kdo by byl pozitivní, rovněž to nepozorujeme u zvířat.


Takže doufám a vidím to tak, že to je jen epizoda, kterou jsme zažili a je za námi. A další vlny, ani druhou, ani třetí, nečekám kvůli tomu, že nebyla ani první. Vše jsme efektivně odchytli i díky tomu, že se k tomu perfektně postavil stát a rozšířil síť laboratoří v krátkém čase, takže jsme to dokázali vše prošetřit. Já jsem velmi optimistická pro budoucnost, věřím, že to byla epizoda, a velmi bych si přála, aby se tyto epizody už neopakovaly."


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vi ... _campaign=
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1299
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Tara » stř 24. čer 2020 14:59:34

Bože, dej, ať je na světě více takto uvažujících lidí!

Senátor Jan Žaloudík: Hlavně, ať se z roušky nestane naše čtvrtá plena mozková

Koronavirus jako takový není světový ani vládní objev jara 2020, to jen vyrazila do světa nějaká jeho darebná varianta nejasného původu, provázená obří reklamou. Člověk zemřelý na koronavirovou respirační infekci není o nic smutnější a prevenci méně vyžadující událost než úmrtí na chřipkový orthomyxovirus, mrtví na virové pneumonitidy v letech 2019, 2018 a předchozích nebyli o nic méně pozoruhodní než ti současní, aniž se však kvůli tomu zastavoval svět jako celek. Myslím, že nás celkově postihlo cosi mozkového a informačního, svádět to na virus si však netroufám.

Kdybyste měl dát lidem jednu základní radu, jak k celé situaci přistupovat, jak by ta rada zněla?

Normálně žít a myslet. Uklidit kovidí naplaveniny jako po povodni. Napravovat a dále nešířit napáchané socioekonomické škody. S pietou vzpomenout všech, kteří ve vlastní rodině či vlastním okolí spolupracovníků a přátel na kovidí nemoc zemřeli. Nebude jich mnoho, v celém Česku dosud přes 330. S pietou vzpomenout ovšem i na všechny, kteří v době kovidí zemřeli z jiných nekovidích důvodů. Je jich za čtvrtletí mnoho, kolem 25 000.

Obecně bychom se měli těšit ze života, že hezky trvá a je ohrožen stále jen vším tím, jako býval, zejména pak lidstvem samotným. Těšit se z připravených kapacit našeho zdravotnictví, byly-li by potřebné, jako ostatně skoro pořád také pro jiné a vážnější nemoci jsou. Těšit se z přírody, která nám naštěstí stále přináší vlny něčeho. Sucha, mokra, záplav, tepla, infekcí, které nejsou ani první, ani druhé, ani poslední.

Nejsme mimo přírodu, ale žijeme v ní a s ní. Je potřeba nesebepoškozovat se psychicky, sociálně ani ekonomicky. A odrouškovat si hlavu. Jinak nám rouška vroste do hlavy natrvalo jako čtvrtá plena mozková k oněm třem věnovaným přírodou, jimiž jsou anatomicky pia mater – měkká plena, arachnoidea-pavučnice a dura mater – tvrdá plena mozková.


https://www.flowee.cz/civilizace/7974-s ... T1Cu48webQ
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1299
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » pát 03. črc 2020 20:40:51

Zatímco farmaceutická firma Billa Gatese se snaží skoupit všechny státy a uplatit všechny vlády, kde by se mohl lék proti koronaviru vyrábět protože to je úžasný kšeft, ruské nemocnice už dostávají Avifavir (ve formě tablet) sériově vyráběných pro léčbu koronaviru COVID-19 už od 11. června 2020.

(My si asi do podzimu počkáme na drahou americkou vakcinu jako vždy, protože Rusko je údajně zaostalé a levné?)

Náš dezinformační probruselský mainstream před pár dny závistlivě tvrdil, že je to "asi" ruský podvod !

A fakta?

Avifavir je označen digitálním kódem Data Matrix. Označování je analogem medzinárodního farmaceutického pasu, který zaručuje pravost léku a umožňuje sledovat celou cestu každého balení: od výroby po lékárnu nebo zdravotnické zařízení.

Pravost lze ověřit pomocí mobilní aplikace Honest Sign.

Avifavir je jedním ze dvou registrovaných léčiv COVID-19 na světě. Avifavir se také stal prvním lékem založeným na Favipiraviru na světě schváleným pro léčbu COVID-19. V klinických studiích prokázal vysokou účinnost a narušil reprodukční mechanismy koronaviru.

Dne 29. května 2020 obdržel Avifavir registrační certifikát od Ministerstva zdravotnictví Ruské federace a stal se prvním ruským lékem schváleným pro léčbu pacientů COVID-19.

Dne 3. června 2020 ministerstvo zdravotnictví zařadilo Avifavir do sedmého vydání pokynů pro prevenci, diagnostiku a léčbu nové infekce koronaviry COVID-19.

Byl vyvinut odborníky národního ústavu GC KhimRar s podporou Ruského fondu přímých investic, Ministerstva průmyslu a obchodu Ruska a Fondu Skolkovo.

Produkce Avifaviru by se mohla v případě potřeby zvýšit na 2 miliony cyklů ročně.

„RDIF a GC„ KhimRar “v úzké spolupráci s ministerstvem zdravotnictví dokázali vyrobit a zaregistrovat lék v krátkém čase, který předčí světové analogy nejen z hlediska účinnosti, ale také bezpečnosti.“

„Avifavir“ sníží více než na polovinu trvání nemoci u většiny pacientů zvyšuje bezpečnost pro ostatní již v pátý den léčby, což umožňuje úspěšnější boj proti viru a snížení zátěže ruských nemocnic. Afivavir není jen první antivirový lék registrovaný proti koronaviru v Rusku, ale také snad nejslibnější anti-COVID-19 droga na světě. Byl vyvinut a testován během klinických studií v Rusku v rekordním čase, což mu umožnilo stát se prvním registrovaným lékem na bázi favipiraviru na světě. “

Doposud jsou na světě pouze dvě antivirová léčiva proti COVID-19. Favipiravir a remdesivir, který vyvíjí americká společnost Gilead Sciences. Podle předběžných údajů je avifavir účinnější než remdesivir, rychle potlačuje virus v lidském těle. Kromě toho je avifavir k dispozici v tabletách, což umožňuje jeho použití pohodlnější a dostupnější ve srovnání s remdesivirem, který se podává intravenózně. Stojí za zmínku, že Spojené státy nejvíce trpěly pandemií COVID-19, a nyní se země snaží stát se světovým lídrem ve vývoji a praktickém uplatňování pro boj s touto chorobou.

Antivirotika mohou být použita s výskytem prvních příznaků nemoci - vysoká horečka a rozvíjející se pneumonie, když je již zřejmé, že imunitní systém nedokáže zvládnout

Avifavir je lék s přímým účinkem, inhibuje reprodukci viru a umožňuje imunitnímu systému porazit nemoc.

Podle výsledků prvních čtyř dnů léčby mělo 65% pacientů, kteří užívali Avifavir, negativní test na koronavirus, což je dvakrát vyšší než ve standardní skupině léčené; do desátého dne dosáhl počet pacientů s negativním testem 90%

„Lék má jasný mechanismus účinku: blokuje replikaci viru uvnitř buňky, čímž narušuje jeho vývojový cyklus. Avifavir navíc neovlivňuje jiné podobné procesy, ke kterým dochází v lidských buňkách, a proto pro ně není toxický.

Antivirotikum dokázalo vysokou účinnost podle výsledků první fáze studie, kterou provedla řada předních lékařských a vědeckých center, zejména Státní lékařská univerzita prvního Sečenova v Moskvě, Státní univerzita v Moskvě. M. V. Lomonosov:

- Na základě výsledků deseti dnů klinických hodnocení Avifavir prokázal bezpečnost, nebyly zjištěny žádné nové, dříve nezaznamenané vedlejší účinky;

- podle výsledků studie je průměrná eliminace viru u pacientů čtyři dny místo devíti se standardní terapií;

- účinnost je nad 80%, což je kritérium léčiva s vysokou antivirovou aktivitou;

- Podle výsledků prvních čtyř dnů léčby mělo 65% pacientů ze 40 lidí, kteří užívali Avifavir, negativní test na koronavirus, což je dvakrát vyšší než ve standardní skupině s léčbou; do desátého dne dosáhl počet pacientů s negativním testem 90%;

- U 68% pacientů užívajících Avifavir se tělesná teplota vrátila k normálu dříve (třetí den) než v kontrolní skupině (šestý den).

Testy této drogy se konají v Moskvě, Petrohradě, Tveru, Nižním Novgorodu, Smolensku, Ryazanu, Kazani, Ufě a také v Dagestanské republice.

Avifavir odhalil terratogenní účinek a odpovídající kontraindikace: neměly by jej užívat těhotné ženy a oba partneři při plánování rodiny. Klinické studie obecně ukázaly, že je dobře tolerován a má výrazně méně vedlejších účinků ve srovnání se standardní terapií, která se v současnosti používá.

Vzhledem k tomu, že jsou uspokojeny ruské potřeby, plánuje se export Avifaviru. Testovací šarže byly rovněž dodány do Běloruska a jsou plánovány dodávky do Brazílie, Mexika a Chile.

Pro troly co nevěři a stále dokola budou tvrdit že je toto hoax mám dobrou informaci. Jeden ze zdrojů, jak si ověřit pravost informace když to už Česká televize (ze zákona) úmyslně neoznámila - je:

The Pharma Letter 39 to 43 Putney High Street Putney London SW15 1SP

Co dodat?

Lék na neexistující chorobu pod názvem koronavirus, na kterém chtěl chamtivec Bill Gates vydělat miliardy je na světě. A je levný a dosažitelný pro všechny. Jestli pomáhá nebo né mě ani za mák nezajímá. Stačí mi úžasný pocit, že Rusové zase jednou perfektně "vyjebali" s chytrákem Bilem Gatesem. A tomu co se týče Ruska opět cvakli zuby na prázdno. A to hodné silně...až ho to zabolelo v peněžence.
Pelvan
 
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Re: Koronavirus

Nový příspěvekod Pelvan » stř 08. črc 2020 19:58:37

https://doktorka.cz/node/106297

"PACIENTI S COVIDEM-19 MAJÍ NÍZKÉ HLADINY VITAMINU D
30. Červen 2020
Vitamíny
4 Komentáře
Pacienti s covidem-19 mají podle zjištění plzeňské fakultní nemocnice nízké hladiny vitaminu D. Někdy jsou to až extrémně nízké hodnoty. V tiskové zprávě to uvedl primář oddělení imunochemické diagnostiky Fakultní nemocnice v Plzni Ondřej Topolčan.

Vitamin D přirozeně vyrábí lidská kůže díky UV záření ze slunce, v zimě jsou dobrým zdrojem ryby. Podle dřívějších studií chybí zhruba polovině populace.

"Stále častěji jsou virové a bakteriální infekce dávány do souvislosti s nedostatkem vitaminu D, který způsobuje oslabení funkce imunitního systému," uvedl Topolčan. Dostatek tohoto vitaminu je podle něj nezbytný pro aktivaci T-lymfocytů a dalších složek buněčné imunity, které zajišťují obranu organismu.

Řada studií podle Topolčana ukazuje ochranný efekt nejen u infekcí horních dýchacích cest, ale také při postižení plic nebo při tuberkulóze. Normální hladina vitaminu D podle něj také snižuje výskyt astmatu. Nedostatek naopak ovlivňuje činnost kosterní a svalové soustavy, imunitního systému, srdce a cév a kůže.

Prokázaná je podle primáře také souvislost jeho nedostatku s 13 druhy rakovin. Vztah mezi slunečním zářením a rakovinou prsu, plic nebo tlustého střeva a konečníku lékaři popisovali už na přelomu 30. a 40. let minulého století. "Pozdější výzkumy ukázaly, že vitamin D u nádorů brání nekontrolovanému invazivnímu buněčnému růstu a na druhé straně současně stimuluje zánik nepotřebných či poškozených buněk," dodal.

Vitamin D, který je rozpustný v tucích, je nezbytný pro vstřebávání vápníku či fosforu ve střevě. Potřeba je také pro správnou tvorbu kostí. Jeho nedostatek může mít za následek jejich měknutí, častější infekce nebo rozvoj civilizačních onemocnění. Mohou se i kazit zuby.

Vitamin D obsahují třeba játra, máslo, vaječný žloutek, rybí tuk, mléko či obilniny.

Přirozeně ho vytváří také lidská kůže. Záleží ale také na tom, pod jakým úhlem dopadají sluneční paprsky na zemský povrch. V Česku jsou tak vhodné podmínky jen od konce jara do začátku podzimu. Škodí ale i nadměrné slunění, může hrozit spálení kůže a vyšší riziko nádorů.

Na nedostatku vitaminu D se podílí také životní styl, řada lidí málo pobývá venku vystavená slunečním paprskům. Méně vitamin D absorbují starší lidé nebo obézní."
Pelvan
 
Příspěvky: 1172
Registrován: úte 27. srp 2013 17:54:14

Předchozí

Zpět na Péče o tělo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník