Podvod ve skole,co dal?

Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Ter » pon 20. lis 2017 16:21:54

Dobry den,

chodim na gymnazium do posledniho rocniku a dneska jsem udelala hroznou chybu.Pujdu rovnou k veci,kdyz jsme diktovali znamky z testu ,tak jsme nadiktovala misto trojky dvojku ... (Protoze jsem se bala ,mam prisne rodice a vychazi mi jedina 3 na vysvedceni z tohoto predmetu a rodice me stresuji ,ze proste musim mit 2)



No a spolusedici se po hodine zvedla a sla ji to rict...Nevim ,jak reagovala,uz jsem tam nebyla,ale vim,ze mi na bakalarich zmenila tu znamku zpatky na 3..

No a jeste jsem tu ucitelku nepotkala,myslim si,ze kdyby byla nejak moc nastvana,tak by sla hned za mnou po hodine...



Ale i tak se hrozne bojim zitra do skoly az ji potkam ,co ji reknu? Ze jsem se spletla? Nebo ze o tom nevim?

Snad me nevyhodi a znamku mi prepsala pouze na 3,kdyby byla nejak rozpalena tak mida 5 a jeste za mnou hned jde si myslim ....



Dekuju za nazory.Tak ted nevim,pulka rika,ze za ni mam jit a priznat se a druha ,ze mam delat blbou a nevedet,,

A co kdyz za mnou vubec nepujde a nebude to resit?
To bych za ni sla zbytecne.
Ter
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. lis 2017 16:19:40

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 20. lis 2017 16:55:31

Nakonec se žádný podvod nestal, nebot tam máš ted tu svoji 3.
Je dost dobře možné, že se učitelce nelíbílo žalování tvé spolusedící, tak jen to opravila na 3 a dál to řešit nebude.
Můžeš vyčkat, co se bude dít dál. Když se tě na to zeptá, tak můžeš říct pravdu, popřípadě, že tě to mrzí (mrzí tě, že jsi nahlásila 2?) Nebo tě mrzí, že se to nepovedlo?

:)
Návštěvník
 

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 21. lis 2017 10:41:33

Jak to dopadlo?
Návštěvník
 

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Daviděnko » pon 18. pro 2017 16:07:41

Taky by mě zajímalo jak to dopadlo...
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Adam Böhn » čtv 04. led 2018 13:48:00

Bych jí řekl, když tak, že ses překoukla;-)
Adam Böhn
 

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Vlčka » pon 29. led 2018 8:03:50

Dělala bych že sis to spetla, to se může stát každému. Určitě bych se z toho nenervovala.
Vlčka
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 09. pro 2015 9:46:41

Re: Podvod ve skole,co dal?

Nový příspěvekod Kamilaa » stř 07. úno 2018 9:20:58

Překoukla si se, rozhodně bych se tím tolik nestresovala. :)
Kamilaa
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron