Technický dotaz

Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » pát 04. pro 2015 8:58:31

V aktivních tématech a na Portálu se zobrazují témata s novými příspěvky.
Na Portálu se ale nezobrazuje téma "Opravdovost" z fóra Co pomáhá, subfórum Péče o ducha.

Proč?
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Jana » pát 04. pro 2015 10:13:08

Lído, díky za upozornění, našla jsem chybu, nekopíruje to nastavení, ale neumím ji odstranit, takže se na to musí pozvat odborník. Takže prosím o strpení, než se to opraví.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda. » pát 04. pro 2015 10:31:46

Prima :)

Až tu bude ten odborník, mohl by se taky kouknout na fórum se smajlíkama ? Když se některý z nich ocituje, většinou pak už nejde kliknutím vrátit zpátky jejich původní zobrazení. Objeví se upozornění, že stránka se nezobrazuje správně.

...............

btw: Nemůžu teď přidávat příspěvky do vlastních témat, která jsem založila a zamkla, jako např. sem, protože to téma nemůžu odemknout.
Linda.
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda. » pát 04. pro 2015 10:33:42

PS. ...nemám možnost zamčená témata odemknout, ani když jsem přihlášená.
Linda.
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Jana » pát 04. pro 2015 10:47:45

Díky, mrknu na to, u těch smajlíků mi to funguje normálně, kopíruji jen url obrázku:

[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_flag_of_truce.gif[/img]
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda. » pát 04. pro 2015 11:21:07

Když se některý z nich ocituje, většinou pak už nejde kliknutím vrátit zpátky jejich původní zobrazení. Objeví se upozornění, že stránka se nezobrazuje správně.
Jana píše:u těch smajlíků mi to funguje normálně, kopíruji jen url obrázku:

[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_flag_of_truce.gif[/img]


To jo, já taky, jenže když chceš hned na to okopírovat další smajlík a vybrat si ho na původní stránce, kde se všechny pod sebou zobrazují, odmítne se to k ní vrátit.
Linda.
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda. » pát 04. pro 2015 11:21:07

Když se některý z nich ocituje, většinou pak už nejde kliknutím vrátit zpátky jejich původní zobrazení. Objeví se upozornění, že stránka se nezobrazuje správně.
Jana píše:u těch smajlíků mi to funguje normálně, kopíruji jen url obrázku:

[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_flag_of_truce.gif[/img]


To jo, já taky, jenže když chceš hned na to okopírovat další smajlík a vybrat si ho na původní stránce, kde se všechny pod sebou zobrazují, odmítne se to k ní vrátit.
Linda.
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Jana » pát 04. pro 2015 11:40:16

Linda. píše:
Když se některý z nich ocituje, většinou pak už nejde kliknutím vrátit zpátky jejich původní zobrazení. Objeví se upozornění, že stránka se nezobrazuje správně.
Jana píše:u těch smajlíků mi to funguje normálně, kopíruji jen url obrázku:

[img]http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_flag_of_truce.gif[/img]


To jo, já taky, jenže když chceš hned na to okopírovat další smajlík a vybrat si ho na původní stránce, kde se všechny pod sebou zobrazují, odmítne se to k ní vrátit.


A když si klikáš vlevo na smajlíky ?

Smajlíci.PNG
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda. » pát 04. pro 2015 12:34:16

Jana píše: A když si klikáš vlevo na smajlíky ?

Smajlíci.PNG


1) Ano, vždycky jsem klikla vlevo na smajlíky...

2) doteď se vždycky objevilo viewforum.php?f=264 a tam jsem klikla na třetí shora "Re: Smajlíci"...

3) objevilo se pak viewtopic.php?f=264&t=178 ...

4) tam jsem si vybrala smajlíka, klikla jsem třeba na [img].[/img] , místo tečky tam vložila odkaz http://forum.jitrnizeme.cz/images/smili ... _smile.gif a smajlík Obrázek se objevil v textu příspěvku.

5) Klikla jsem potom v posting.php?mode=quote&f=264&p=2159 na velkou zpětnou šipku úplně vlevo nahoře, kterou se obvykle vracíme k předchozímu oknu (kde v tomhle případě je obrazová nabídka smajlíků) - a nic: nezareagovalo to. Při zopakování kliknutí na šipku se objevilo upozornění, že... (viz předchozí příspěvek)

6) Abych mohla zkopírovat další smajlík, znovu jsem musela otevřít portal.php a začít zase od 1)

..

PA. Teď jsem to znovu zkoušela a došlo tam ke změně, při kliknutí na smajlíky v Portálu se mi otevřelo rovnou "Re: Smajlíci". A zafungoval i návrat pomocí horní šipky Obrázek

Thank you
Linda.
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Jana » pát 04. pro 2015 12:38:10

To jsem ráda, tak ještě upravit ten zbytek.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Jana » sob 05. pro 2015 7:14:17

Lído, prosím Tě, můžeš se podívat, jestli je OK i zbytek ?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6877
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » sob 05. pro 2015 8:47:13

Už to funguje, díky Obrázek
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků