dluh na nájmu

dluh na nájmu

Nový příspěvekod Lenka Novotná » stř 12. srp 2015 10:47:18

Dobrý den,mám takový dotaz.Je možnost zjistit,jestli nevzniká dluh na nájmu .Vlastníkem bytu je můj otec,je bohužel vážně nemocný
ve stavu takzvaně vegetačním.Já mám v bytě trvalý pobyt,ale dlouho už tam nebydlím.Teď v bytě žije jeho manželka(má tam také jen trvalý pobyt,na dekretu zapsaná není).Vzhledem k tomu že nemá  tak velký příjem,tak mám obavu aby nevznikal na najmu dluh!S otcovou ženou nemáme dobré vztahy,tak se snažím předejít zbytečným problémům!Nejdříve jsem se proto chtěla zeptat,
jestli je možnost takovou informaci vůbec dostat?V případě,že ano tak bych samozřejmě tuto situaci řešila osobním jednáním.A upřesnila bych vám bližší info.Předem děkuji za odpověď s pozdravem Novotna
Lenka Novotná
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. črc 2015 6:01:23

Re: dluh na nájmu

Nový příspěvekod Daviděnko » pon 18. pro 2017 16:11:16

Pokud je byt v osobním vlastnictví vašeho otce a vy tam máte trvalé bydliště myslím si, že nějaké bližší informace vám nebudou poskytnuty. Ale jen tipuji sám upřímně nevím, jen by mě zajímalo jak jste dopadla. Je hezké vidět že se děti starají o své rodiče.
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: dluh na nájmu

Nový příspěvekod K.Štěch » pon 19. bře 2018 14:59:16

Přesto že nejsou vztahy dobré, tak bych sebral odvahu a sešel by se s paní, a ujistil se že je vše OK.
K.Štěch
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků