Technický dotaz

Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » úte 23. čer 2015 12:20:10

Proč se příspěvky na Fóru pro upřímně hledající

viewtopic.php?f=308&t=6512#p111213

nezobrazují mezi novými příspěvky na Portálu ?
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » úte 23. čer 2015 12:28:10

Návštěvník píše:Jana poctivě říká, že ona sama už nic nehledá, proto založila na Poradně Fórum pro upřímně hledající

viewforum.php?f=308

kam sama sobě zablokovala přístup. Proč nediskutovat tam?


Díky moc, fakt nechci nikoho prudit a třeba jednou dozraju k tomu, že budu psát tak, aby to nikoho neprudilo a nebo tady někteří dozrají do toho, že je to prudit nebude a jenom realizovaně řeknou: "Dělej, co Tě baví."
Jinak určitě je možné využít všech možností, které tyhle stránky nabízejí.

Lidé mohou využívat jen to, o čem vědí.

Když Portál příspěvky na Fóru pro upřímně hledající nezobrazuje, čtenáři o nich nevědí.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » úte 23. čer 2015 12:51:34

Díky za ochotu, ale ani teď se Portálu mezi nejnovějšími příspěvky neobjevují příspěvky z fóra pro upřímně hledající.

A ještě něco - nejdřív jsem hledala možnost, kam Ti tu technickou poznámku napsat, klikla jsem nahoře na "Děkujeme, že jste navštívili fórum Poradna zdarma. Můžete se zaregistrovat nebo vkládat dotazy i odpovědi anonymně. O dalších možnostech na tomto fóru se můžete dočíst tady " a objevilo se mi oznámení "Nejste oprávněni číst toto fórum"

:confused:
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Linda » úte 23. čer 2015 13:13:04

Dík, i za obnovení přístupu k pravidlům fóra. Pro všechny je jistě povzbudivé si přečíst, že

"Bez milosti se budou potírat následující projevy... jakékoli vulgární výpady směrem ke skupinám či jednotlivci, pronásledování, osobní výpady... "

:)
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 14:03:35

Linda píše:Dík, i za obnovení přístupu k pravidlům fóra. Pro všechny je jistě povzbudivé si přečíst, že

"Bez milosti se budou potírat následující projevy... jakékoli vulgární výpady směrem ke skupinám či jednotlivci, pronásledování, osobní výpady... "

:)


pro mne to povzbudivé není, protože život mne osvobodil od většiny mých naivních představ a očekávání ...
Návštěvník
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Pavla » úte 23. čer 2015 14:08:19

Návštěvník píše:
Linda píše:Dík, i za obnovení přístupu k pravidlům fóra. Pro všechny je jistě povzbudivé si přečíst, že

"Bez milosti se budou potírat následující projevy... jakékoli vulgární výpady směrem ke skupinám či jednotlivci, pronásledování, osobní výpady... "

:)


pro mne to povzbudivé není, protože život mne osvobodil od většiny mých naivních představ a očekávání ...

A to vůbec není špatný :)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 14:13:01

Pavla píše:
Návštěvník píše:
Linda píše:Dík, i za obnovení přístupu k pravidlům fóra. Pro všechny je jistě povzbudivé si přečíst, že

"Bez milosti se budou potírat následující projevy... jakékoli vulgární výpady směrem ke skupinám či jednotlivci, pronásledování, osobní výpady... "

:)


pro mne to povzbudivé není, protože život mne osvobodil od většiny mých naivních představ a očekávání ...

A to vůbec není špatný :)


však si taky nestěžuju ;)
Návštěvník
 

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Pavla » úte 23. čer 2015 14:19:08

:D
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Technický dotaz

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. čer 2015 14:26:13

Jana píše:Já taky ne.



Jani ty jak kdy ... si stěžuješ nebo nestěžuješ :what:
Návštěvník
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků