Řecko ostrov Kos a imigranti

Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Pimpa » pon 01. čer 2015 14:32:15

Dobrý den chceme jet koncem srpna na dovolenou k moři. Měl to být ostrov Kos. Jenže nyní čtu samé negativní zprávy o tom, že je to tam samý imigrant. Myslíte že by tam byla dovolená bezpečná, nebo máme jet raději sem http://www.apartman-hvar.cz/ :what: O Hvaru jsme nikdy neslyšeli. Myslíte, že by to byla dobrá alternativa pro Řecko? Chceme jež sice až v srpnu, ale místa je třeba rezervovat už nejlépe teď, proto díky za každou radu.
Pimpa
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. čer 2015 14:28:20

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Tara » pon 01. čer 2015 16:22:04

Ty jsi teda cestovatel. Před pár dny dovolená u moře v Německu a už plánuješ další :-)

Jeď na Hvar, to bude určitě jistější než Řecko. Na Hvaru je pěkně, byli jsme tam před dvěmi lety. Ale více než Hvar se nám líbí na jadranském pobřeží - např. Brela, Tučepi, Igrane, Baška Voda...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2684
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. čer 2015 7:59:40

Tara píše:Ty jsi teda cestovatel. Před pár dny dovolená u moře v Německu a už plánuješ další :-)

Jeď na Hvar, to bude určitě jistější než Řecko. Na Hvaru je pěkně, byli jsme tam před dvěmi lety. Ale více než Hvar se nám líbí na jadranském pobřeží - např. Brela, Tučepi, Igrane, Baška Voda...


Hmm, asi jsi to četla špatně.
Plánovat dovolenou v Řecku neznamená, že se ta dovolená už uskutečnila.
Návštěvník
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Tara. » úte 02. čer 2015 8:11:59

Návštěvník píše:
Tara píše:Ty jsi teda cestovatel. Před pár dny dovolená u moře v Německu a už plánuješ další :-)

Jeď na Hvar, to bude určitě jistější než Řecko. Na Hvaru je pěkně, byli jsme tam před dvěmi lety. Ale více než Hvar se nám líbí na jadranském pobřeží - např. Brela, Tučepi, Igrane, Baška Voda...


Hmm, asi jsi to četla špatně.
Plánovat dovolenou v Řecku neznamená, že se ta dovolená už uskutečnila.

Hmm, asi čteš špatně: Před pár dny dovolená u moře v Německu a už plánuješ další.

Tara.
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. čer 2015 8:28:01

Tara. píše:Hmm, asi čteš špatně: Před pár dny dovolená u moře v Německu a už plánuješ další.



Jo, fakt čtu asi blbě, neboť Pimpa o žádném Německu nic nepíše...nebo snad jo? Asi si budu muset pořídit brýle...

Pimpa píše:Dobrý den chceme jet koncem srpna na dovolenou k moři. Měl to být ostrov Kos. Jenže nyní čtu samé negativní zprávy o tom, že je to tam samý imigrant. Myslíte že by tam byla dovolená bezpečná, nebo máme jet raději sem http://www.apartman-hvar.cz/ :what: O Hvaru jsme nikdy neslyšeli. Myslíte, že by to byla dobrá alternativa pro Řecko? Chceme jež sice až v srpnu, ale místa je třeba rezervovat už nejlépe teď, proto díky za každou radu.



:P

Nebo si myslíš, že muvinov a Pimpa je jeden a ten samý, když mají stejné IP?

PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Příspěvekod muvinov » stř 06. kvě 2015 13:03:18

:sos: Za dva dny jedu na dovolenou do Německa k moři, jenže nemám zelenou kartu!!! Dělal jsem si povinné ručení na této stránce a kopii zelené karty jsem dostal emailem. Jenže já nemám barevnou tiskárnu a nemám možnost jak to vytisknout barevně :confused: V Česku by se to asi dalo okecat, ale myslíte že v zahraničí jim bude stačit černobílá kopie??? Pls fakt help. Nebo to mám risknout bez karty? S tím že když pojedu jak mám tak není důvod mě kontrolovat? Nebo myslíte že to stihne do pátku dorazit? Dělal jsem to teprve včera. :sos:
Návštěvník
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Tara. » úte 02. čer 2015 8:39:06

Ano, myslím. Mají stejný i "rukopis".

Když už jsme u toho, tak ten, co byl v tom Německu, údajně, slíbil, že napíše, jak to dopadlo s tou zelenou kartou a houby houby. Založí si nový nick a prosí o další radu. Mimochodem tedy pěkně naivní, to si přece by měl rozhodnout sám, takové věci...., teda pokud je dospělý.
Ale mě přijde, že jen chce rozčeřit hladinu, no co už...
Tara.
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. čer 2015 8:46:57

Že by se v tom Nederlandu tak nudil? :D
Návštěvník
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. čer 2015 8:56:03

Tara. píše:Ano, myslím. Mají stejný i "rukopis".

Když už jsme u toho, tak ten, co byl v tom Německu, údajně, slíbil, že napíše, jak to dopadlo s tou zelenou kartou a houby houby. Založí si nový nick a prosí o další radu. Mimochodem tedy pěkně naivní, to si přece by měl rozhodnout sám, takové věci...., teda pokud je dospělý.
Ale mě přijde, že jen chce rozčeřit hladinu, no co už...


Tedy, Taro, Ty jsi detektiv, Ty máš postřeh. :yes:

Třeba je ten dotyčný jen nesmělý a netroufá si poděkovat za odpověď.

:D
Návštěvník
 

Re: Řecko ostrov Kos a imigranti

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 02. čer 2015 9:09:36

Mno, to by ten jeho rukopis vypadal o dost jinak...:-)
Návštěvník
 



Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků