MMS

Re: MMS

Nový příspěvekod Leah. » pát 10. říj 2014 21:24:44

Pelvan píše:Jsme totiž vlivem kyselinotvorného jídla a pití a vlivem nedostatku pohybu tak překyselení, že další kyselina opravdu již není potřeba.

Pelvan píše:Podle mého názoru stejnou službu udělá pití a koupele v jedlé sodě, ta je také zásaditá.

Ahoj Pelvane.
Přečetl jsi si někdy nějaké informace o MMS, či CDS, především o tom, co to vlastně je, a jak v těle působí?

...
Leah.
 

Re: MMS

Nový příspěvekod Pelvan » pon 13. říj 2014 10:29:10

Ahoj Leah

Přečetl jsem si informace o tom, že při smíchání MMS (které je zásadité) s kyselinou se vytváří jakási léčivá látka. Jedná se o takzvanou neutralizaci, což je reakce mezi kyselinou a zásadou.
Nejsem chemik, tak si nepamatuji přesné názvy.
Ale obsah žaludku je přirozeně kyselý, protože žaludeční šťávy jsou kyselé.
Proč tedy provádět neutralizaci předem, když v žaludku po požití slabého roztoku MMS tak jako tak proběhne neutralizační proces?

Jediný reálný důvod neutralizování předem vidím v obavě před poleptáním, ale při nízké koncentraci by to mělo být OK. Já jsem cca 4x 1/2 litry takového naředěného MMS přežil.:-)
Dohaduji se o hlavním a tajeném důvodu, proč je takovéto jednoduché používání MMS nepropagované. Byla by totiž velmi nízká spotřeba MMS a tím by se snížily zisky z jeho prodeje pod rentabilní úroveň.
O všem rozhodují prachy se obávám.

A zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: MMS

Nový příspěvekod Leah. » stř 15. říj 2014 7:57:49

Pelvan píše:Ale obsah žaludku je přirozeně kyselý, protože žaludeční šťávy jsou kyselé.
Proč tedy provádět neutralizaci předem, když v žaludku po požití slabého roztoku MMS tak jako tak proběhne neutralizační proces?

Taky nejsem chemik, můžu tedy jen citovat z knihy:

"Existují tucty vědeckých studiím které odhalují, že poté když vstoupí do kontaktu se silnými žaludečními kyselinami, okamžitě se rozloží na kyslík. Nicméně nejsou uváděny žádné testy, které by to potvrdily. Použil jsem žaludeční kyseliny ve zkumavce a k ničemu takovému nikdy nedošlo. Dokonce ani tehdy, když jsem k chloritanu sodnému přidal kyselinu o trojnásobné koncentraci, než se vyskytuje v žaludku, nikdy ho to okamžitě nerozložilo. Ve skutečnosti nikdy ani nedošlo k zvýšení tvorby chlordioxidu o více než setinu miligramu za hodinu, jinými slovy, nedělo se prakticky nic."


Pelvan píše:O všem rozhodují prachy se obávám.


Tak nějak..., ale i to má svůj vývoj, respektive každá, dlouhodobě podřezávaná, větev (současná bezohledná honba za ziskem) musí jednou zákonitě odumřít, a jen Pánbůh ví, jestli to odnesou jen některé větve, nebo kompletně celý strom. :( :)
Leah.
 

Re: MMS

Nový příspěvekod Pelvan » stř 29. říj 2014 15:01:28

Ahoj

Nevím, co je to za knihu, z které cituješ.
Žaludeční kyselina je patrně kyselina solná.
Chloritan sodný by měl být zásaditý.
Pokud se smíchá kyselá a zásaditá kapalina, mělo by dojít k neutralizaci, přitom vznikají nějaké soli a asi oxidy a uvolňuje se energie, celé se to ohřívá.
Asi nejpodstatnější výsledek neutralizace je snížení kyselosti původného roztoku a o to asi jde.
Pokud chci snížit překyselené prostředí těla, je logické použít nějakou zásaditou látku nebo látku, která působí v těle zásadotvorně.
Například kyselý citrón působí zásadotvorně, naopak sladký cukr okyseluje.
Je to velmi jednoduché, ale na tom by žádná firma nezbohatla, kdyby nás nabádala jíst citróny a nesladit...

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků