Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Kočkodan » čtv 28. srp 2014 23:51:53

Návštěvník píše:Být jako Bruce Lee. Pokud to nevypadá, smířit se s osudem.

Hlavně neskončit jako Chuck Norris ;)
Kočkodan
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Tomasek67 » pát 29. srp 2014 11:04:10

Tak dikes za odpovědi.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 11:01:15

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Tomasek67 » sob 30. srp 2014 12:18:59

přání být významnou osobou by mi mělo přinést, štěstí a to tím, že bych zpíval nebo hrál. prostě dělal bych to co by me bavilo a diky tomu bych byl rád. mě by hlavně zajímalo, jak se k tomu dostat a jak se k tomu dostali i jiní(známí) zpeváci nebo herci.

Jarda Malej píše:
Jak se mohu stát významnou osobou např. Herec, zpěvák, atp.

Jestli ti ještě není dvanáct, tak je ta tvá otázka normální, pochopitelná.

Ale je-li ti přes dvacet, máš nakročeno na to, stát se významným hlupákem.
Jedno v jakém oboru.


:)


naštěstí ses trefil, ale nelíbí se mi, že ze starších děláš hlupáky. myslím si, že každý by měl možnost stát se hercem nebo zpěvákem v každém věku.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 11:01:15

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 30. srp 2014 12:48:56

naštěstí ses trefil,

Tedy ti ještě není dvanáct?
Ze kterého jsi města Tomáši?


:)
Jarda Malej
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod nop » sob 30. srp 2014 14:38:48

Jana to vidí trošku dramaticky. Buď dobrý v tom co budeš podnikat a pěstuj si to a navíc k tomu budeš šťastný.
Škola také pomůže, ať už konzervatoř nebo u učitele hudby.
Dej si třeba posoudit od odborníka co ti poradí. Tedy od hudebníka o hudbě. Ale kdo poradí s herectvím, nevím. Neboj se ptát lidí, co něco umějí.
Talent se má hýčkat a podporovat, rozvíjet. Nelenošit a nebát se.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 30. srp 2014 15:10:15

Jana píše:dělali to, co je bavilo.

Tohle je ten pravý klíč ke spokojenosti :)

Je dobré podívat se poctivě, co mě skutečně baví a proto to chci dělat, a co je jen touha něčeho dosáhnout (třeba i slávy, věhlasu), abych si vynahradil všechno, co mi teď chybí.

Tenhle druhý důvod totiž nikdy ke spokojenosti nevede, ani když je člověk už známý a uznávaný. Pořád cítí, že mu neustále něco ke spokojenosti chybí
:(
Návštěvník
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod vostálník » sob 30. srp 2014 16:42:05

Návštěvník píše:Jak se mohu stát významnou osobou např. Herec, zpěvák, atp.
Poraďte mi pls, předem díky.


To je přece jednoduchý,

jak říkal již dávno Ježíš,

bud poslední abys mohl být první...

Začít to trénovat můžeš třeba při chůzi ve skupině,

chod vždycky až v zádu...
vostálník
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Tomasek67 » sob 30. srp 2014 17:52:53

Jarda Malej píše:
naštěstí ses trefil,

Tedy ti ještě není dvanáct?
Ze kterého jsi města Tomáši?


:)


ne, je mi 8.
procpak se me na to ptas? :)

Jana píše:
Tomasek67 píše:...přání být významnou osobou by mi mělo přinést, štěstí a to tím, že bych zpíval nebo hrál. prostě dělal bych to co by me bavilo a diky tomu bych byl rád.

Znamená to, že si přeješ být šťastný. Prozkoumej to, jestli k tomu, abys mohl být šťastný a dělat, co Tě baví, musíš čekat na to, až budeš významná osoba. Jestli už třeba nemůžeš být šťastný hned teď ?


mě by hlavně zajímalo, jak se k tomu dostat a jak se k tomu dostali i jiní(známí) zpěváci nebo herci.

Řekla bych, že dělali to, co je bavilo. Byli šťastní, že mohli rozdávat štěstí, radost a pobavení ostatním.

Ošajstlich je touha být něčím víc, než ti ostatní. Touha být slavný, bohatý, mocný s vizí, že tohle přinese to pravé štěstí, je zpravidla cesta do pekel.

nechci byt slavný a bohaty jen tak, rad bych pomahal tem, co to potřebuji napr. charity atd.

nop píše:Jana to vidí trošku dramaticky. Buď dobrý v tom co budeš podnikat a pěstuj si to a navíc k tomu budeš šťastný.
Škola také pomůže, ať už konzervatoř nebo u učitele hudby.
Dej si třeba posoudit od odborníka co ti poradí. Tedy od hudebníka o hudbě. Ale kdo poradí s herectvím, nevím. Neboj se ptát lidí, co něco umějí.
Talent se má hýčkat a podporovat, rozvíjet. Nelenošit a nebát se.

diky za radu, moc si toho vazim :)

dekuji za rady i ostatním. :)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 11:01:15

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Jarda Malej » sob 30. srp 2014 18:40:30

procpak se me na to ptas?

Proč se tě ptám odkud že jsi?
Protože v některých městech a nebo městečkách bývají docela dobré možnosti .
Někde jsou dokonce dětské hudební soubory ve kterých se zpívá a nebo na něco hraje,
a jejich umělečtí vedoucí občas hledají nové talenty.
I na školách bývají různé kroužky. Třeba hudební nebo i divadelní.
Také se sportem se často začíná už na škole.

Zatím jsi myslím nenapsal, o jakou činnost se zajímáš, co tě nejvíc baví.
..nechci byt slavný a bohaty jen tak, rad bych pomahal tem, co to potřebuji napr. charity atd.

Jestli je tvým největším přáním pomáhání lidem kteří to potřebují,
pak k tomu nepotřebuješ být slavný, ani bohatý.

Předpokládám, že jsi se o svých životních plánech už radil se svými rodiči.
Co ti radí oni?



:)
Jarda Malej
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 30. srp 2014 18:41:00

Tomasek67 píše:ne, je mi 8.

A ví tví rodiče, že chceš být velmi populární a proto chodíš psát na diskusní fora na internetu??
Píšeš totiž už jako úplně dospělý....jako dost dlouho dospělý....a nebo jako velice geniální, nadané a předčasně vyspělé dítě....

Vím jak se projevují obyčejné osmileté děti.....tak jako ty opravdu nee...



:D
Návštěvník
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod nop » sob 30. srp 2014 22:46:34

vostálník píše:
Návštěvník píše:Jak se mohu stát významnou osobou např. Herec, zpěvák, atp.
Poraďte mi pls, předem díky.


To je přece jednoduchý,
jak říkal již dávno Ježíš,

bud poslední abys mohl být první...
Začít to trénovat můžeš třeba při chůzi ve skupině,
chod vždycky až v zádu...

Zkušený čtenář poskytne malé vysvětlení. Náš Vostálník je veselý a rád něco obrátí a vtipně předělá na žert. Chce dosáhnout proslulosti v literárním žánru "satira". Ber ho opačně, než píše, je to jeho veselost.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod nop » sob 30. srp 2014 23:07:10

Malé podotknutí (tak zvaný "přípodotek"). Jana by měla vysvětlit co to znamená "Ošajstlich je touha být něčím víc, než ti ostatní". Tohle slovo ošajstlich nebo vošajstlich se asi už málo vyskytuje a znamená "ošemetné", a ošemetné znamená nedostatečně spolehlivé.
Dále : Vostálník cituje slova určená k napravení pyšných lidí v době Ježíše. Ale chlapec ve věku 8 let nemůže být pyšný, a tak ber Vostálníkovu radu jako žert.
Dále: ne každý žije ve městě a tak otázka nemusela být "ze kterého města jsi" ale spíše "od kterého města jsi".
Většina géniů se narodila na venkově (třeba i Mikuláš Aleš) (já taky, heč) a v klidu a tichu nalezla sebe a dorostli do významné úrovně.
K radě Jardy: ovšem, že učiliště umění (třeba LŠU), umělecké kroužky a školy jsou rozesety po celé republice. Je užitečné se k nim obrátit.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 31. srp 2014 8:38:03

Poradnu pro mládež mají tady:

Mourrisonova poradna

Máš-li problém s učením, se svými spolužáky nebo doma?
Nevíš si rady se svým domácím mazlíčkem?
Chceš pomoci se svou první láskou?
Nebo hledáš pomoc pro kamaráda?
Napiš Mourrisonovi a on ti poradí!

http://www.abicko.cz/kategorie/3833/mou ... va-poradna
Návštěvník
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod nop » ned 31. srp 2014 8:44:12

Jano, skláním se, protože nebezpečí je možné.
Ale nepostrašili jsme ho předem moc? Je dobře mít podporu, na začátek. A až ho budou obletovat, bude vhod opakovat o opatrnosti.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod .Petra » ned 31. srp 2014 9:05:01

Jana píše:
Je dobré si uvědomit, že touhy po slávě, po moci, po majetku jsou jen převlečenou touhou po lásce, po věčné bezpodmínečné lásce, touhou po věčné Boží přítomnosti.


Někomu, kdo se zažívá jako oddělen od Boha,to tak může připadat: Já toužím po Boží lásce. Já, já, já ...
Po poznání, že na všechno si hraje Bůh sám, všechny touhy, včetně touhy po (bezpodmínečné) lásce, odpadají.

Jana píše:Je dobré být pravdivý, protože pokud pravdiví nejsme, tak mineme cíl.


Bůh sám sobě namlouvá, že je lživý. Že je mnohými...

Jana píše: Život nám dá něco jiného, než po čem jsme ve skutečnosti toužili.


A někdy si hraje na psychoanaliyika...pro druhé (i když je jimi sám).

Je jen Bůh.

:)
.Petra
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod nop » ned 31. srp 2014 9:36:34

Přešli jste k teologii. Tomášku, vyřeš si svůj vztah k Bohu a piš také. Budeš nový účastník.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod .Petra » ned 31. srp 2014 10:14:28

Jana píše:
.Petra píše:
Je jen Bůh.

:)


A když se objeví tohle poznání, kde je nějaká touha po slávě, moci, bohatství ?)


V Bohu...

Sláva, bohatství, moc existuje dál, ale nikdo si už nepřeje něco jiného - třeba lásku či Boží lásku.
:)
.Petra
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod .Petra » ned 31. srp 2014 10:17:35

Jana píše:
nop píše:Přešli jste k teologii. Tomášku, vyřeš si svůj vztah k Bohu a piš také. Budeš nový účastník.


Bůh je


je všechno.

I tyhle představy:

Jana píše:pravdivý vědomý život, který je láskou. Nemusí v tom být vůbec nic teologického.



A i jiné...
:)
.Petra
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod DJ Dave Darmwell » ned 31. srp 2014 14:13:06

Ahoj Tomáši,
trochu Tě nasměruji do reality.
Ono stát se někým je občas složité(většinou pro starší věkové kategorie cca od 30ti let). Od 30tého věku se těžko vydají na pěveckou školu nebo na herecký kroužek. Na cestu hereckou se dostat mohou bez problémů a to tak, že se přihlásí do dobrovolnického divadla(tzn. že budou hrát v divadle, které není profesionální, tudíž mají to jako zálibu). Pokud by chtěli starší lidé zpívat, tak je tu 1 možnost: Zkusit se zeptat nějaké hudební skupiny nebo se přihlásit do pěvecké soutěže(Hlas CZSK, CZSK Superstar, X-Factor). Ty Jsi očividně v mladém/dětském věku, tudíž můžeš zkusit jednodušší formu, ale pro začátek si musíš vybrat na jakou cestu by ses chtěl vydat. Pokud chceš zpívat, tak Ti doporučuji se podívat po pěvecké škole(v Ostravě a v Olomouci pěvecké školy na 100% mají, v ostatních městech nevím). Máš-li zájem stát se hercem, tak se snaž najít herecký kroužek nebo školu. Každopádně u 2 cest hrají vysokou roli dostatek financí, takže být Tebou bych se zeptal rodičů. Pokud bys měl zájem, můžeš zkusit DJing. Práce DJe je mixovat hudby na party, soutěžích. DJ se může uplatnit na více místech. Pokud bys měl zájem zjistit o DJingu více, tak se mi klidně ozvi na mém webu najdeš e-mail.
Ačkoliv nejsem profi DJ(tzn. Nemám koncerty), přesto Ti mohu poradit. Dostat se na DJe není snadné, protože na něj škla neexistuje(Osobně o žádné nevím).
Navíc, je pro profi DJe nezbytné, sehnat si producenta. Producent má za úkol dělat reklamu, zajišťovat různá vystoupení, koncerty, atp. Každopádně v podpisu můžeš najít link na mojí vizitku.
S úctou,
DJ Darmwell
http://www.dj-darmwell.g6.cz(Moje vizitka)
http://www.dj-darmwell.webnode.cz(Oficiální webové stránky)
DJ Dave Darmwell
 

Re: Herec nebo zpěvák či vyznamná osoba

Nový příspěvekod Tomasek67 » úte 02. zář 2014 18:30:26

bydlym v ostrave. bavi me zpivat. hrani by nebylo pro me spatne ale nezkousel jsem to. rodicu jsem se na to moc neptal, mluvil jsem s nimi ale rekli mi ze to neni jen tak na herce se dostanou jen deti od hercu. rodice se o takove veci moc nestaraj ani jeden z nich neni zpevak ani herec.
Návštěvník píše:
Tomasek67 píše:ne, je mi 8.

A ví tví rodiče, že chceš být velmi populární a proto chodíš psát na diskusní fora na internetu??
Píšeš totiž už jako úplně dospělý....jako dost dlouho dospělý....a nebo jako velice geniální, nadané a předčasně vyspělé dítě....
Vím jak se projevují obyčejné osmileté děti.....tak jako ty opravdu nee...
:D

tak tet si me dostal. :D dospely jeste nejsem. mam teprve 8, tak dospěly asik nebudu.
ostatni:
buh to myslite toho, co udelal lidi i zviratka? nevim, snad existuje.
dekuji dave, na vizitce nic neni, na webu sem nasel nejaky email, ale znamena at a dot? asi zavinac a tecka.
dj by me mohl bavit, rad bych se naucil.

tomasek67
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 11:01:15

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník