Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod MILKA1981 » sob 17. kvě 2014 15:59:09

Všimla jsem si že mně bolívá hlava skoro denně přibližně od třinácté hodiny do sedmnácté.Mohlo by to něco znamenat?Léčím se sice na epilepsii ale myslím že to s tím nemá nic společného.Léky užívám a záchvaty nemám.Jak bolení příjde tak stejně jednoduše odejde. :(
MILKA1981
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 15. led 2014 12:26:23

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 17. kvě 2014 16:38:33

MILKA1981 píše:Všimla jsem si že mně bolívá hlava skoro denně přibližně od třinácté hodiny do sedmnácté.Mohlo by to něco znamenat?Léčím se sice na epilepsii ale myslím že to s tím nemá nic společného.Léky užívám a záchvaty nemám.Jak bolení příjde tak stejně jednoduše odejde. :(

A co v tu dobu pravidelně děláš?
Návštěvník
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod MILKA1981 » sob 17. kvě 2014 17:16:45

V době bolesti dělám to samé když mně přestává bolet hlava.Například když mně bolí hlava tak se dívám do počítače.Dívám se stále do počítače a cítím jak bolest ustupuje. :what:
MILKA1981
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 15. led 2014 12:26:23

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 17. kvě 2014 17:31:22

Sinusitis maxillaris acuta – čelistní dutina bývá v 90 % infikována rinnogenní cestou a jen v 10 % je zánět odontogenního původu. Pacient je malátný, bolí ho hlava, hlenohnisavá až hnisavá sekrece z nosu, objevují se bolesti pod okem, které dosahují maxima zpravidla v odpoledních hodinách a stupňují se při sklonění hlavy k hrudníku nebo při předklonu. Objektivně zjišťujeme poklepovou citlivost nad dutinou, poklepovou citlivost vitálních zubů v příslušném kvadrantu, difusní otok tváře a prosáknutí měkkých tkání ve vestibulu. V nosní dutině je zduřená sliznice, pod střední konchou vytéká hnisavý sekret.
http://www.wikiskripta.eu/index.php/Bol ... AD_oblasti

Tenzní bolest hlavy.Postihuje téměř každého člověka v průběhu života.Dědičnost ani hormonální vlivy zde nehrají roli.Jako vyvolávající příčina se uplatňují především psychosociální stresy, spory, deprese, úzkosti ,emoční napětí.Bolest je obvykle oboustranná,často se objevuje odpoledne a ještě častěji v noci.Nemocný má pocit „pásku kolem hlavy“ nebo otoku,hyperestesie skalpu,ztuhlosti šíje .Bolest se uklidní po většině běžných analgetik.U chronických potíží se doporučují relaxační cvičení, autogenní trénink,aplikace tepla.Při užívání analgetik je ale nutno mít na paměti, že na ně vznikne velmi snadno návyk.
http://www.orlvalentova.cz/na-co-se-pta ... ondru.html

Z nedostatku:

nedostatečnost QI – bolesti jsou přetrvávající, provázeny slabostí, lehkými závratěmi, spontánním pocením, zhoršují se fyzickou námahou, puls je prázdný
nedostatečnost krve – bolesti se zhoršují odpoledne a jsou doprovázeny závratěmi, bušením srdce, bledou pletí, bledými rty, pocitem horka v dlaních a ploskách, puls prázdný a hluboký či prázdný a rychlý
nedostatečnost ledvin – bolesti jsou provázeny pocitem prázdnoty, bolestmi a slabostí v bedrech a kolenou, puls je hluboký a prázdný .
Více zde: http://masazeeva.webnode.cz/bolest-hlavy-migrena/

Tenzní bolest hlavy (TTH)

Tento typ bolesti stejně jako ostatní primární bolesti neohrožuje pacienta na životě, ale je nepříjemným onemocněním, které snižuje kvalitu života. To se pak při chronickém opakování stává obtížným a promítá se do dalších onemocnění. Až 80% populace se během svého života setkalo s tímto typem bolesti v nějaké formě. Bolest je popisovaná jako tlaková, difuzní, oboustranná, nemá charakter bolesti jedné poloviny hlavy. Maximum bolesti hlavy je často v oblasti temene s propagací za oči. Nástup tenzní bolesti je pozvolný, její intenzita je mírná až střední. Délka bolesti se pohybuje v hodinách maximálně dnech, často s nástupem až v druhé polovině dne (odpoledne či večer). Obecně se u bolesti hlavy sice doporučuje klid, ale tělesná námaha stav bolesti většinou nezhorší. Někdy může pohyb bolesti dokonce ulevit. Pacienti často uvádí neurčité pocity, jako je sevření lebky, tlak („asi se mi rozskočí hlava“), citlivost vlasové pokožky.
http://www.pharmanews.cz/2010_01/site/clanek4.html
Návštěvník
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod MILKA1981 » sob 17. kvě 2014 17:48:40

Návštěvník děkuji.V každé možnosti se nalézám ale asi nejvíc zapadám do třetí možnosti.
MILKA1981
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 15. led 2014 12:26:23

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod malpan » ned 18. kvě 2014 11:48:00

MILKA1981 píše:Všimla jsem si že mně bolívá hlava skoro denně přibližně od třinácté hodiny do sedmnácté.Mohlo by to něco znamenat?Léčím se sice na epilepsii ale myslím že to s tím nemá nic společného.Léky užívám a záchvaty nemám.Jak bolení příjde tak stejně jednoduše odejde. :(

bolest je reakcí těla na to, co žijeme. V každém případě bych analyzoval vše, co jí předchází...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 18. kvě 2014 11:53:10

na příklad jestli se - třeba i před časem - neudálo něco silně rozrušujícího v té denní době, kdy bolest obvykle začíná.
Návštěvník
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod malpan » ned 18. kvě 2014 16:32:01

malpan píše:bolest je reakcí těla na to, co žijeme. V každém případě bych analyzoval vše, co jí předchází...

svého času jsem trpěl na migrény - časem se mi podařilo přijít na to, že jsem měl rozpor mezi tím, co jsem chtěl dělat a co jsem skutečně dělal - protože jsem si myslel, že je to takto správně. Prala se ve mě intuice s logikou - posílal jsem proti sobě obě hemisféry a bolest byla nutným výsledkem. Když jsem si to uvědomil - byl jsem vyléčený, protože už jsem dál neměl potřebu v tom pokračovat...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 18. kvě 2014 18:44:36

Stává se mi, že když se začíná uvolňovat nějaká energetická blokáda vzniklá v minulosti, třeba už v mládí, vypukne náhlé zívání a po chvíli mě rozbolí hlava v zátylku. Bolest pak trvá různě dlouho, někdy i dvě tři hodiny, pak se pomalu začne dostávat do vědomí to, co se kdysi potlačilo a přes tělo se to teď cpe do zpátky vědomí.

Když se člověk nebrání té bolesti vnitřním odporem, ale bere ji jako určitou (byť nepříjemnou) pomoc, jako upozornění, bolestivost se trochu zmenší a taky dřív dojde k rozpoznání někdy až absurdních emočních stavů, které se najednou objeví, ačkoliv se současným děním vůbec nesouvisejí.
Návštěvník
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Vlčka » pon 29. led 2018 8:18:28

Někdy to může být i nějakým člověkem který zrovna v tu chvíli přijde do místnosti a tráví tam svámi ten čas. Spousta lidí aniž by to věděli člověku berou energii a to pak má dopad i na bolesti té hlavy. Možná to sem tolik nepatří ale měla jsem to jednu dobu taky a koupila jsem si kamínek, který je přímo na bolest hlavy a svíčky a každý den jsem si v práci zápalila svíčku a kamínek měla položený na stole a časem to bylo lepší ta bolest hlavy :)
Vlčka
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 09. pro 2015 9:46:41

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Kamilaa » stř 07. úno 2018 9:23:38

Koupila bych si nějaké věci na ochranu :)
Kamilaa
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod ježkovovoči » stř 07. úno 2018 10:56:31

proti početí?
ježkovovoči
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod Kamilaa » stř 07. úno 2018 11:58:23

proti negativní energii :knock:
Kamilaa
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod vostal petr » stř 07. úno 2018 12:42:01

Kamilaa píše:proti negativní energii :knock:


Ovšem bacha na to, v jakém stavu se nacházíte,

pokud jde o TND, tak tam potom platí, že to co se jeví jako negativní je pozitivní,

avšak v případě ega je tomu naopak, tam to, co se jeví jako pozitivní je v podstatě negativní,

ale žádnej strach,

já tomu vašemu egu dodám to, co se mu jeví negativní,

ale ve skutečnosti je to pozitivní...
vostal petr
 

Re: Bolest hlavy v přibližně stejnou dobu

Nový příspěvekod K.Štěch » pon 19. bře 2018 14:55:05

A co v tu dobu vykonáváte za činnost?
K.Štěch
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník