Potřeba se bránit

Re: Potřeba se bránit

Nový příspěvekod Válečník » čtv 06. úno 2014 12:39:58

obrana a útok a td má své opodstatnění-když se bojuje

když se nebojuje-a já to přesto dělám-vypadám blbě--a smůla je,že si to často ani neuvědomuju..

a ted:tak bojuje se tady nebo nebojuje?

mé zjištění je:
ano,bojuje,ale jenom JAKO!!!,KÉŽ BYCH TO MĚL NA PAMĚTI,AŽ POTEČE TŘEBA KREV...

.X.
Válečník
 

Re: Potřeba se bránit

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 06. úno 2014 12:56:14

když se nebojuje-a já to přesto dělám-vypadám blbě--a smůla je,že si to často ani neuvědomuju..

Na první pohled to vypadá blbě, ale pak mi dojde, že nikdo nebojuje bezdůvodně. Že se vlastně bráníme svým vnitřním přízrakům, které si promítáme na někoho druhého nebo dokonce na všechny kolem, ve snaze se toho v sobě zbavit. Jenže to nefunguje. A tak nezbývá než bojovat dál a dál a dál... a budem to dělat tak dlouho, dokud nás to neunaví k smrti. Pak nezbyde než zadívat se dovnitř, na to válčící mimino v sobě, a navázat s ním kontakt.
Návštěvník
 

Re: Potřeba se bránit

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 06. úno 2014 20:00:35

potřeba sebeobrany obvykle vyvolá v okolí jen další protiútoky a zraněnost se tím ještě víc prohloubí. Vlastní mysl pak na to zareaguje tím, že se ještě víc posílí pásmo sebeobrany

atakdále neustále až do chvíle, kdy se člověk probere a řekne si: má tohle nějaký smysl?

Do zábavy jeho savčího mozku tak zašveholila tahle informace odněkud shora, z frontálních laloků
Návštěvník
 

Re: Potřeba se bránit

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 27. dub 2015 9:07:37

Návštěvník píše:
když se nebojuje-a já to přesto dělám-vypadám blbě--a smůla je,že si to často ani neuvědomuju..

nezbývá než bojovat dál a dál a dál

Bojovník za vlastní pravdu se někdy pozná na první pohled, je příkrý, napadá a ironizuje ty, co mají jiný názor. Jindy je skoro nerozeznatelný a dá se poznat jen podle tlaku, se kterým se vytrvale snaží přimět druhé k souhlasu. Bere na sebe různé převleky, především vytrvalé shovívavé přesvědčování, že on má pravdu a ti ostatní se mýlí.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků