od kolika let ?

od kolika let ?

Nový příspěvekod Monopolinka » úte 13. srp 2013 9:37:55

Dobrý den , chtěla bych se zeptat.Má v 17-ti letech dívka právo se sama rozhodnout jestli si nechá dítě , nebo za ní rozhodují rodiče?A musí mít k tomu souhlas od rodičů?A do kolika let informuje doktor rodiče?Předem moc děkuji za všechny odpovědi :)
Monopolinka
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. srp 2013 9:37:02

Re: od kolika let ?

Nový příspěvekod papadev » úte 13. srp 2013 10:02:44

Pravo samostatne se rozhodnout mas od okamziku,kdy je tva mysl ci vedomi toho schopna...jeste lepsi je dohlednout pri tom na dusledky sveho rozkodnuti...aby bylo ve prospech vsech

Vsiml sem si,ze na nase prava se tady dost kasle nebo sou korumpovana...ze nase rozhodnuti,sebelepe promyslena,vedou ke zmaru...ze rozhodovat si svobodne o svem zivote muze snad jen Robinson na svem pustem ostrove,nez zemre hladem a steskem...

Nevim,dalas-li hypotetickou otazku,ci si-li v podobne situaci,ale asi bych to neresil navzdory vsem...nedovedes-li se shodnout s rodinou...neshodnes se pozdeji ani s ditetem...

... ... ... ... .
xia
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: od kolika let ?

Nový příspěvekod Monopolinka » úte 13. srp 2013 10:12:57

Děkuji moc za vaší odpověď , názor.Bohužel moje maminka odešla za jiným přítelem a mě nechala napospas , ať si dělám co chci.Nestýkáme se , ale když může , tak mi všelijak škodí,proto se ptám , zda má právo mi v tomhle nějak bránit.Za 3 měsíce dosáhnu plnoletosti . . :)
Monopolinka
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. srp 2013 9:37:02

Re: od kolika let ?

Nový příspěvekod Monopolinka » úte 13. srp 2013 10:19:56

Děkuji za odpověď.
Jde o to že za 3 měsíce mi bude 18 , takže zletilá budu . . . a budu v pátém měsíci , tak mě zajímalo , zda ty 3 měsíce má právo maminka rozodovat , popřípadě jestli bude muset dát souhlas a hlavně jestli o tom musí vědět . . :)
Monopolinka
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13. srp 2013 9:37:02


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků