Mazivo do kloubů

Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod Kubrr » úte 05. úno 2013 14:45:09

Občas se mi začínají ozývat kolena. Zejména po námaze pobolívají. Má někdo zkušenosti s nějakými doplňky na kloubní maziva či podobné preparáty? I když jsem ještě válečný ročník, tak se mi nechce nechat si píchat do kolen injekce a na kloubní náhrady si myslím, že je ještě dost času. Díky! Karel
Kubrr
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. úno 2013 14:26:41

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. úno 2013 16:00:52

Kubrr píše:Občas se mi začínají ozývat kolena. Zejména po námaze pobolívají. Má někdo zkušenosti s nějakými doplňky na kloubní maziva či podobné preparáty? I když jsem ještě válečný ročník, tak se mi nechce nechat si píchat do kolen injekce a na kloubní náhrady si myslím, že je ještě dost času. Díky! Karel



vepřový koleno ve všech podobách, sulc, tlačenka, kuřecí chrupavky a pod. :)

to doporučil lékař ohledně účinného doplňku na kloubní mazivo


koleno je taky výborný na pleť :D je plný přírodního kolagenu


"Vepřové koleno obsahuje velké množství kolagenu, který prospívá naší pleti i kloubům. Tuhle jeho přirozenou schopnost dobře znaly už naše prababičky.

V jaké úpravě si koleno dáte, to už záleží jen na vás. Doporučujeme ale kvalitního vepříka, pokud možno z osvědčeného chovu či od osvědčeného řezníka. Otrlejší si můžou vychutnat koleno i s kůží."
Návštěvník
 

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod teonik » úte 05. úno 2013 19:25:47

já si kolena ošetřuju na záchodě,když sedím,masíruju si je a vlídně s nima rozmlouvám,leta sem běhal a hrál volejbal,a kolena zatím dobrý(dík)
.......................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 8:18:16
Bydliště: havířov

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod malpan » úte 05. úno 2013 22:29:08

první známky únavy jsou prvními hlášeními těla, že už stačilo. Jakékoliv přemáhání je přes čáru - tedy násilí na sobě.
Volil bych obyčejný trenink do prvních pocitů únavy a pokud nejsi vegetarián, pak ten přírodní kolagen, který ti tu doporučovali. Držím palce ;)

To prvotní hlášení těla je tiché a téměř neznatelné, časem zesiluje a možná jej slyšíš, až když řve. Likviduješ přemáháním svou schránku, svého prostředníka s tímto světem. S přibývajícím věkem se prodlužuje čas regenerace a zkracuje čas toho, co je nám ještě dovoleno :'-( :D
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod nop » čtv 07. úno 2013 18:37:37

Jana píše:Má dcera koňařka s úspěchem léčila artrózu u svých koní 100% MSM v kombinaci s Boswellií. Postupně s tím preparátem přeléčili úspěšně i její známí a když i její tchýně se zbavila chronické bolesti kolena, tak nakonec po poradě s lékařem začala tuhle kombinaci používat i naše maminka, po pěti dnech měla úplně po bolestech. A to před tím měla nepřetržité bolesti kloubů i v klidu.

Jó, koňům se musí rozumět (někdy lidem). Znalosti u lidí i zvířat musí jít napříč obory. Třeba znát vlastnosti písku a slané vody. V Africe se místy stavějí domy z písku a slané (mořské) vody. Báječně drží, nějakými chemickými vazbami se solí. Ale stalo se, že někde tam tři dny za sebou pršelo (nebvyklý jev). Deštová voda vyplavovala sůl ze zdí pískových domů, až se začaly sypat jako hromádky.
Co to má společného s koni?
Při poslední váce přišla také kavalerie do Jižní Francie. Je tam slaná písková půda. Koně rády lízali slaný písek. Některé dostali koliku. Věc byla v tom, že písek se solí a šlemy z trávení se slepil do koule, která bránila průchod střevem. Bylo potřebí vydat vojákům rozkaz, aby se koně uvazovaly nakrátko, tak aby nedosáhli na zem a nemohli lízat písek. Potom se koliky přestaly vyskytovat.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod Kubrr » pát 08. úno 2013 14:07:29

Jana píše:Má dcera koňařka s úspěchem léčila artrózu u svých koní 100% MSM v kombinaci s Boswellií. Postupně s tím preparátem přeléčili úspěšně i její známí a když i její tchýně se zbavila chronické bolesti kolena, tak nakonec po poradě s lékařem začala tuhle kombinaci používat i naše maminka, po pěti dnech měla úplně po bolestech. A to před tím měla nepřetržité bolesti kloubů i v klidu.

U těch preparátů je ale dávkování pro koně a já koňské hmotnosti ani zdaleka nedosahuji! Jinak ale díky za tip!
Kubrr
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. úno 2013 14:26:41

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod paul » ned 10. úno 2013 19:53:52

Dobrý den, to cvičení vypadá dobře, mockrát díky za ně, :) Bohužel ale nemohu docílit toho, aby "šel zvuk". Jak na to?
Díky za odpověďP.
Jana píše:Dneska jsem mluvila s maminkou, ta léčba byla neuvěřitelná, po devíti dnech nebylo po bolestech kloubů ani stopy, takže to přestala brát.

Máme 2 kilová balení pro koně a maminka snědla z toho jen pár lžiček. Uvidíme, co bude dál.

:)

Jinak není k zahození vyzkoušet
Cvičení proti bolesti a je to zadarmo. :)
paul
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 10. úno 2013 16:29:49

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod PánBů » pon 11. úno 2013 15:27:06

To vo tom vepřovym vývaru jsem slyšel taky. Jenže tim se cpe kdekdo a stejně má na stáří většina lidí problém s klouby. Dle mě se tělo na stáří zanáší anorganickými minerály a proto už neni tak pružné. Takže doporučuju nejíst nic co obsahuje přidanou anorganickou sůl, dále zvýrazňuji pečivo které je těžko stravitelné a vzniká při něm spousta solí které tělo nepotřebuje ale nestíhne je třeba vyloučit, Abych to zkrátil tak je to taková malá dietka kdy se jí jenom čerstvé ovoce a zelenina sem tam oříšky a semínka. Tělo se začně při dostatku kvalitní vlákniny detoxikovat a nahrazovat ty minerály organickými. Blbý je že je fakt potřeba jíst tu čerstvou stravu na 100 procent. Já měl po operaci artrózu v koleni Takže jsem tak jedl a když jsem pak začal jíst zase sůl a pečivo tak mi hned začlo lupat v kloubech. U čistění který probíhá pozvolna to tak výrazně vidět neni. Jo a slyšel jsem že lněný semínko obsahuje taky látky z kterejch se v těle dělá to mazivo do kloubů( zkus ho namočit a posuď, dobrou chuť :- )

Vim žes nežádal o tak extrémní řešení ale přijde mi že lidi maj s křehkýma kostma a kloubama dost problémy Tak píšu jen aby se o tom víc vědělo, že to prostě nevzniká náhodou.
Tady posílám odkazy na tu čerstvou stravu: http://www.vitarian.cz http://www.facebook.com/#!/groups/rawfoodcz/ Jsou lidi co se z různejch důvodů rozhodli že do živého člověka patří živá potrava.
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 17:40:42

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. úno 2013 14:57:54

taky jsou na to dobrý například gelový medvídci

ty jsou, ale bohužel, plný zdraví neprospívajích éček
Návštěvník
 

Re: Mazivo do kloubů

Nový příspěvekod quarnum » pát 15. úno 2013 11:24:40

jedna další rada je vynechat kávu a pražené věci, raději vařit a dusit než smažit.
Vlásečnicemi protéká krev a v okolí kloubů se zpomaluje. Zanášené látky mohou vystupovat stěnami ven a usazovat se v okolí kloubů. Při pražení vznikají velké molekuly, které jsou málo pohyblivé a po průchodu stěnou se usazují a ztěžují pohyb. Platí to i pro cikórii, Meltu, kávu bez kofeinu a sójovou kávu. Po vysazení zase stačí krev odnášet pryč nazpátek do ledvin ty usazené látky, které zase vstupují stěnou do vlásečnic, protože tu je pohyb ven a nazpět dovnitř. Pro pročištění od usazenin je potřebí dvou týdnů a na př. prsty u rukou přestanou lupat. K úplnému vyčištění z okolí kloubů dojde za dva něsíce.
Pozor: nedávejte si "občas" jednu kávu jako změnu, ono to zanese zase znova klouby na týden. Kdo pije jeden šálek kávy za týden, nevyčistí si klouby vůbec. Vydrž !
Uživatelský avatar
quarnum
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 04. zář 2011 23:58:24


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků