Recenze Comfort energy 

Recenze Comfort energy 

Nový příspěvekod Frankyč » čtv 28. pro 2017 16:20:29

Dobrý den, rád bych vás požádal o recenze z blízké minulosti na firmu Comfort energy, jedná se o dodavatele elektřiny a plynu. Dostal jsem od nich návrh ke změně na jejich údajně levnější produktovou řadu. Přístupem, že na mě netlačili vše zařídit hned mě přiměnili nad tím uvažovat a zcela upřímně mě jejich nabídka docela zaujala, tak bych si rád vyslechl vaše názory a recenze na tohoto dodavatele. Předem díky. :)
Frankyč

Re: Recenze Comfort energy 

Nový příspěvekod Adam Böhn » čtv 04. led 2018 14:49:01

Risk je zisk, to si říkám pokaždé když něco měním. Na Comfort Energy jsem změnil přes prodejce co se teda neohlášeně stavil a přišel s dobrou nabídkou tak jsme se domluvili. Dřív jsem firmu neznal a teď když už jím mám přes rok jako dodavatele, tak jsem rád, že jsem to risknul, protože se mi měsíčně ze záloh už sundalo na 3stovky. Za mě jsou v pořádku.
Adam Böhn

Nový příspěvekod Prochy » čtv 11. led 2018 14:32:34

Já k nim změnil pro plyn a zatím to vypadá dobře..
Prochy

Nový příspěvekod Pavel Smolík » stř 24. led 2018 16:40:27

S dodavatelem nemám jediný problém, na co si však budete muset zvyknout je, že nemají kamenné pobočky, ale všechno je pak k vyřešení na internetu ve vlastním účtu. Jinak mě asi nic nenapadá na co bych z vlastní zkušenosti upozornil.
Pavel Smolík

Nový příspěvekod Ivoš » pát 02. úno 2018 15:04:21

Obavy ze změny dodavatele pramení z nedostatku informací a to je jich v dnešní době plný internet. Úsporu máte odvislou od spotřeby, takže když bude malá spotřeba tak bude i malá úspora. Je to alternativní firma tím pádem rozdíl v ceně najdete, zaměřil bych se spíše na typ smlouvy a bedlivě prošel VOP. Pokud dostanete na neurčito je to od nich oK a zvážil bych to.
Ivoš

Nový příspěvekod Lukáš » úte 13. úno 2018 16:15:00

Taky jsem měl od nich nabídku a recenze co jsem četl nevypadaly špatně, jasně našel jsem plusy i mínusy, ale zatím můžu hodnotit plusově – komunikace, servis, cena…
Lukáš

Nový příspěvekod vostal petr » úte 13. úno 2018 16:19:13

Mínusy bejvaj obvykle napsány miniaturním písmem někde dole pod textem,

takže bych to ještě prozkoumal lupou či mikroskopem,

případně potřel citronovou štávou která pak vodhalí i neviditelné písmo a utajovanou informaci...
vostal petr

Nový příspěvekod Lukáš » stř 21. úno 2018 16:18:55

Zase bych nepřeháněl, toto mi už přijde trochu přitažené za vlasy, nejsem u nich první den, abych tohle musel nahánět, za ten víc než rok už jsem nabral nějaké zkušenosti a mám představu jak firma funguje. Dokonce jsem si už vyzkoušel i jejich web kancelář, která je moc fajn.
Lukáš

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. úno 2018 9:48:40

Co jinak děláš Lukáši, když zrovna neprodáváš plyn?
Návštěvník

Další

Zpět na Otázky a odpovědi