jen tak

Moderátor: lama

Pravidla fóra
Moderuje tu Lama
Každý tady může psát co chce.
Změny mohou nastat. Heslo Lamy: "Nikdy neříkám nikdy"

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 18:46:08

Jana píše:Řekla bych, že je spíš blbý, zneužívat své anonymity a jmenovat druhého i příjmením v domnění, že on takovou věc udělat nemůže.


proč blbý ? když ho tu máš veřejně uvedený a píšu tobě ?

popravdě mně ani nenapadlo řešit jestli někdo může nebo nemůže uveřejnit moje celé jméno

když se tak stalo a to téměř okamžitě po odeslání mého příspěvku, tak jsem si uvědomila, že z lidí co ho znají tu momentálně nikdo není a že jedině jsi to musela být ty i když jsi to napsala jako návštěvník :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 18:47:34

Jana píše:Už jsem Ti to poslala.

:)


jooooooo a kampak Jani ?

když se mi snažili lidé psát na emai co dávám, tak jim přišla hláška, že je nedoručeno :D :D :D a to by mně zajímalo kam jsi to poslala, když ti taková hláška nepřišla ???
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 18:53:01

Návštěvník píše:
Jana píše:Už jsem Ti to poslala.

:)


jooooooo a kampak Jani ?

když se mi snažili lidé psát na emai co dávám, tak jim přišla hláška, že je nedoručeno :D :D :D a to by mně zajímalo kam jsi to poslala, když ti taková hláška nepřišla ???

Zkouška průchodnosti na ten mail, co jsi uvedla, je opravdu negativní.

Vaše zpráva pro <z.zulu@seznam.cz> ze dne 15.07.2014 nemohla být doručena.
Zpráva je přiložena.

You message for <z.zulu@seznam.cz> from 2014/07/15 could not be delivered.
It's attached below.

Důvod / Reason:

:)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 18:54:49

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Jana píše:Už jsem Ti to poslala.

:)


jooooooo a kampak Jani ?

když se mi snažili lidé psát na emai co dávám, tak jim přišla hláška, že je nedoručeno :D :D :D a to by mně zajímalo kam jsi to poslala, když ti taková hláška nepřišla ???

Zkouška průchodnosti na ten mail, co jsi uvedla, je opravdu negativní.

Vaše zpráva pro <z.zulu@seznam.cz> ze dne 15.07.2014 nemohla být doručena.
Zpráva je přiložena.

You message for <z.zulu@seznam.cz> from 2014/07/15 could not be delivered.
It's attached below.

Důvod / Reason:

:)


no právě :D :D :D

však jsem psala, že je nefunkční (už několik měsíců ...) kdyby mi Jana psala, tak by přesně tu samou hlášku dostala taky :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 18:57:04

no a nikdo z JZ (krom jednoho člověka co má můj služební) nedostal jiný email než z.zulu - a tam žádný příjmení nidky nebylo uvedeno, páč nebylo vyplněno a celá registrace byla pouze na zulinku :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:01:23

Návštěvník píše:no a nikdo z JZ (krom jednoho člověka co má můj služební) nedostal jiný email než z.zulu - a tam žádný příjmení nidky nebylo uvedeno, páč nebylo vyplněno a celá registrace byla pouze na zulinku :)

Mě to ukazuje jen zulu zulu.

Už se těším, až zapomenu všechna přístupová hesla....už takhle mám občas problém si na některé vůbec vzpomenout.
Zkusila jsem si to někam napsat, pro sichr, ale bohužel jsem zapomněla už i to, kam jsem ta hesla napsala...
Pak zmizím z internetu...a kdo není na internetu, ten jakoby neexistoval...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:01:46

jj a pak jsem měla nový email mon.999@seznam.cz a ten už je taky nefunkční ... respektive se na něj nedostanu, takže kdyby mi tam psal třeba papadev, tak už si to nepřečtu a ten taky nebyl na jméno a příjmení ... :D :)

takže vidíte, že já se ani nemůžu registrovat i kdybych chtěla, neb nemám soukromý email :confused: :what:
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:05:08

Alaja píše:
Návštěvník píše:no a nikdo z JZ (krom jednoho člověka co má můj služební) nedostal jiný email než z.zulu - a tam žádný příjmení nidky nebylo uvedeno, páč nebylo vyplněno a celá registrace byla pouze na zulinku :)

Mě to ukazuje jen zulu zulu.

Už se těším, až zapomenu všechna přístupová hesla....už takhle mám občas problém si na některé vůbec vzpomenout.
Zkusila jsem si to někam napsat, pro sichr, ale bohužel jsem zapomněla už i to, kam jsem ta hesla napsala...
Pak zmizím z internetu...a kdo není na internetu, ten jakoby neexistoval...


jj to ti ukazuje dobře, protože to tak bylo vyplněno ... dycinky jen zulinka :)

mně udělalo taky dobře, že jsem ztratila mobil i s čísly :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:11:20

Alaja píše:Funguje, jen nepřibírá nové příchozí maily a když se chceš znovu přihlásit, tak se ptá na ty další podrobnosti...aspoň se mi to tak jednou stalo...


to bych ani nevěděla, co jsem tam tenkrát před hodně lety zadávala :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:12:45

tak abych nekecela ... teď jak vidím rosadu, tak můj služební email mají dva lidi co píšou na poradnu :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:14:33

a ještě vlastně lama ho má !!! tak tři uffff

Lída, ros, lama a tím to fakt končí, nikdo jiný ho nezná a nikomu ho dávat nebudu (i když nikdy neříkej nikdy :D )
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:22:36

Jana píše:
Návštěvník píše:
Jana píše:Už jsem Ti to poslala.

:)


jooooooo a kampak Jani ?

když se mi snažili lidé psát na emai co dávám, tak jim přišla hláška, že je nedoručeno :D :D :D a to by mně zajímalo kam jsi to poslala, když ti taková hláška nepřišla ???

Jasně, přišla hláška, že na zulu nedoručeno, ale byl u Tvého jména ještě jeden mail do práce, takže jsem to přeposlala na ten, u toho bylo Tvé jméno a jak jsi posílala Pf, tak se to asi dostalo mezi lidi.


:D

a kdopak ti ho Jano bez mého svolení dal ??? a jak jsi propojila tu IP adresu s tím jménem ???
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:24:38

pf jsem nikdy ze služebního emailu lidem z JZ ani z poradny neposílala :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:28:14

tak jak to Jano teda je ???
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:34:29

Návštěvník píše:pf jsem nikdy ze služebního emailu lidem z JZ ani z poradny neposílala :D :D :D


Znovu jsem prohledala maily z hromadné rozesílky......opravdu to tam je.... stará mailová adresa, s tvým jménem...v mailech od nopa...takže jestli jsi byla v hromadné rozesílce dohromady s nopem a Janou, tak se to tam asi objevilo. když jsem si psala jen s tebou, tak tam tvé jméno není...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:36:10

Jana píše:
Návštěvník píše:... jak jsi propojila tu IP adresu s tím jménem ???...

Asi logicky, ne, když vím, že tenhle příspěvek píše Zulu Monika a že u toho jejího příspěvku se objevuje stejná IP adresa, tak znám IP adresu a to Tvoje příjmení možná ten dotyčný opravdu původně neznal, ale přečetl si ho na Tvé mailové adrese do práce.
Asi jsem Ti chtěla poslat na nový rok PF, jelikož jsem přála hromadně všem zaregistrovaným tady na Poradně a Tvoje adresa, kterou jsem měla ještě z FJZ se mi vrátila jako nefunkční, tak jsem se zeptala, jestli mu funguje a on mi poslal jinou, ale až 2. ledna. Je možné, že už jsem pak nic ani neposílala.


tak Jano už dost !!! začíná to být fakt dost hustý !!!

nikdy jsem nikomu z JZ ani z poradny neposílala PF !!!

od koho jsi tu adresu dostala chci vědět !!!
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:36:55

Alaja píše:
Návštěvník píše:pf jsem nikdy ze služebního emailu lidem z JZ ani z poradny neposílala :D :D :D


Znovu jsem prohledala maily z hromadné rozesílky......opravdu to tam je.... stará mailová adresa, s tvým jménem...v mailech od nopa...


jj tak to jo ... na toho jsem si nevzpomněla :D :D :D

panebože nop :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:39:05

Návštěvník píše:
Jana píše:
Návštěvník píše:... jak jsi propojila tu IP adresu s tím jménem ???...

Asi logicky, ne, když vím, že tenhle příspěvek píše Zulu Monika a že u toho jejího příspěvku se objevuje stejná IP adresa


pořád to nevysvětluje to, jak jsi přiřadila moje příjmení k IP adrese :) a to bez hledání
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:40:37

takže nop posílal nějakou hromadnou pf a zamotal do toho mojí služební adresu

no tak na toho se ani zlobit nemůžu :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:43:39

Návštěvník píše:takže nop posílal nějakou hromadnou pf a zamotal do toho mojí služební adresu

no tak na toho se ani zlobit nemůžu :)

ne, není to tvá služební edresa, je to - alespoň v mailech, co se mi dochovaly - adresa zuliny.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník