jen tak

Moderátor: lama

Pravidla fóra
Moderuje tu Lama
Každý tady může psát co chce.
Změny mohou nastat. Heslo Lamy: "Nikdy neříkám nikdy"

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:44:01

Jana píše:
Návštěvník píše:... jak jsi propojila tu IP adresu s tím jménem ???..
Asi logicky, ne, když vím, že tenhle příspěvek píše Zulu Monika a že u toho jejího příspěvku se objevuje stejná IP adresa


pořád to nevysvětluje to, jak jsi přiřadila moje příjmení k IP adrese :) a to bez hledání


to víš teď před tím jsi to vědět nemohla :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:45:15

Alaja píše:
Návštěvník píše:takže nop posílal nějakou hromadnou pf a zamotal do toho mojí služební adresu

no tak na toho se ani zlobit nemůžu :)

ne, není to tvá služební edresa, je to - alespoň v mailech, co se mi dochovaly - adresa zuliny.


a tam je moje příjmení ?
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Linda » úte 15. črc 2014 19:45:43

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše:pf jsem nikdy ze služebního emailu lidem z JZ ani z poradny neposílala :D :D :D


Znovu jsem prohledala maily z hromadné rozesílky......opravdu to tam je.... stará mailová adresa, s tvým jménem...v mailech od nopa...


jj tak to jo ... na toho jsem si nevzpomněla :D :D :D

panebože nop :D :D :D

To se stává, když člověk posílá jednu zprávu na větší množství adres najednou. Všem se pak zobrazí i e-adresy ostatních příjemců. Dřív nebo později se přeposíláním dostanou naše e-adresy do rukou těm, kteří je prodávají reklamním agenturám, a začnou nám chodit reklamy na všechno možné.

Nakonec mi kdysi nezbylo nic jiného, než mou první e-adresu zrušit, a požádala jsem pak všechny kamarády, aby mi na tu novou žádné maily adresované současně více lidem neposílali.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:46:43

Jana píše:
Návštěvník píše:
pořád to nevysvětluje to, jak jsi přiřadila moje příjmení k IP adrese :) a to bez hledání

Určitě jsem hledala, tak dobrou paměť zase nemám, ale na liště mám gmail a tam jsem do hledej zadala zulu a objevilo se celé jméno.

:)


já gmail nemám a nikdy jsem neměla
ty si vedeš o nás záznamy jo :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:47:42

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše:takže nop posílal nějakou hromadnou pf a zamotal do toho mojí služební adresu

no tak na toho se ani zlobit nemůžu :)

ne, není to tvá služební edresa, je to - alespoň v mailech, co se mi dochovaly - adresa zuliny.


a tam je moje příjmení ?

Ano.
Mám to snad ofotit? :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:49:15

Jano ty tam máš v tom gmailu zulu = moje jméno = IP adresa ???

tu si vědět nemohla, protože jsi nevěděla, že to píšu já ... mohla jsi to vědět, protože se tam zobrazuje moje přihlášení na tu IP a to vidí jen administrátor
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:52:17

Alaja píše:Ano.
Mám to snad ofotit? :D


kde je moje příjmení u zulu těžko, co se mohlo stát, jak píše Lída, že omylem poslal PF hromadně a uvedl tam i moji služební adresu tam příjmení je :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:52:45

asi tuším, jak k tomu mohlo dojít...

jelikož mám i maily pouze s tebou a tam se tvé jméno neobjevuje, tak si musel tvé jméno k mailové adrese připojit někdo z rozesílky.
kdybych si to tam dopsala já, tak bych to měla i na všech mailech jen s tebou...ale jelikož tomu tak není, tak si to tam napsal někdo jiný a objevuje se to v mailech jen s ním a s tebou...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:54:26

Jana píše:mrkni se na něj ;)


na co mám mrknout ?

v tom emailu ti nějakej chlap posílá můj služební email... bohužel ...

ale když je to nop, tak to jo ...
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 19:56:20

Návštěvník píše:
Alaja píše:Ano.
Mám to snad ofotit? :D


kde je moje příjmení u zulu těžko, co se mohlo stát, jak píše Lída, že omylem poslal PF hromadně a uvedl tam i moji služební adresu tam příjmení je :)

Pamatuješ na to, že na seznamu se u mailu vyskytoval jakýsi malý čtvereček? Ten když se rozklikl, tak si tam někdo zapomnětlivý mohl napsal jméno toho, komu ten mail patří...nebo i další intimnosti...
Já to nevyplňovala...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:56:57

Alaja píše:asi tuším, jak k tomu mohlo dojít...

jelikož mám i maily pouze s tebou a tam se tvé jméno neobjevuje, tak si musel tvé jméno k mailové adrese připojit někdo z rozesílky.
kdybych si to tam dopsala já, tak bych to měla i na všech mailech jen s tebou...ale jelikož tomu tak není, tak si to tam napsal někdo jiný a objevuje se to v mailech jen s ním a s tebou...


napsal si to tam nop ... a pak to poslal Janě a bůhví ještě komu :D :D :D

pak se někde registruj ... o zábavu je hned postaráno :confused: a k tomu ještě SZ

ani náhodou !!! :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 20:01:04

Jana píše:
Návštěvník píše:
Jana píše:mrkni se na něj ;)


na co mám mrknout ?

v tom emailu ti nějakej chlap posílá můj služební email... bohužel ...

ale když je to nop, tak to jo ...


přečti si ten služební mail, skládá se z Tvého příjmení


to vím, ale Alája psala, že je u zulu moje příjmení a tomu nerozumím

jinak je mi jasný, že nop ti poslal to co ti vůbec posílat neměl, ale u něj se za to ani nemůžu zlobit :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 20:01:38

takhle blbnout s celými jmény se dá na internetu jen v klubech, co jsou zcela neviditelné pro kohokoli dalšího, než jsou jeho členové. A dá se tam dostat jen na pozvání....tohle bývalo kdysi na Quicku....a je to už zrušené..
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 20:03:30

Návštěvník píše:to vím, ale Alája psala, že je u zulu moje příjmení a tomu nerozumím

když si ten tvůj mail zulu někdo pojmenuje celým jménem, pak se ukazuje v rozesílce jako to celé jméno...a když se na to jméno klikne, tak se teprve objeví mail zulu...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 20:04:04

Alaja píše:takhle blbnout s celými jmény se dá na internetu jen v klubech, co jsou zcela neviditelné pro kohokoli dalšího, než jsou jeho členové. A dá se tam dostat jen na pozvání....tohle bývalo kdysi na Quicku....a je to už zrušené..


no jenomže u služebních emailů to dělá admín ne já

takže poučení z toho je !!!

nedávat služební emaily nespolehlivým lidem, žádný registrace, žádný osobní data na sociálních a veřejných sítí

aby měl člověk svatý pokoj :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 20:06:00

Alaja píše:
Návštěvník píše:to vím, ale Alája psala, že je u zulu moje příjmení a tomu nerozumím

když si ten tvůj mail zulu někdo pojmenuje celým jménem, pak se ukazuje v rozesílce jako to celé jméno...a když se na to jméno klikne, tak se teprve objeví mail zulu...


aha tak to jsem netušila

já tohle nepoužívám a soukromý emaily ani služební nikomu bez jeho osobního svolení nedávám a když mám hromadnou korespondenci tak to dávám do skytých kopií

takže to vidět není ...

to jsou takový minimální zásady normálního chování řekla bych :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 20:07:06

Návštěvník píše:
Alaja píše:takhle blbnout s celými jmény se dá na internetu jen v klubech, co jsou zcela neviditelné pro kohokoli dalšího, než jsou jeho členové. A dá se tam dostat jen na pozvání....tohle bývalo kdysi na Quicku....a je to už zrušené..


no jenomže u služebních emailů to dělá admín ne já

takže poučení z toho je !!!

nedávat služební emaily nespolehlivým lidem, žádný registrace, žádný osobní data na sociálních a veřejných sítí

aby měl člověk svatý pokoj :D :D :D

A to máš jen z toho, že jsi si mailovou poštu aspoň jednou za 2 měsíce nezkontrolovala, aby se ti adresa nezablokovala...mohla jsi se nyní podívat na to, že mám pravdu... :crazy:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 20:08:47

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:takhle blbnout s celými jmény se dá na internetu jen v klubech, co jsou zcela neviditelné pro kohokoli dalšího, než jsou jeho členové. A dá se tam dostat jen na pozvání....tohle bývalo kdysi na Quicku....a je to už zrušené..


no jenomže u služebních emailů to dělá admín ne já

takže poučení z toho je !!!

nedávat služební emaily nespolehlivým lidem, žádný registrace, žádný osobní data na sociálních a veřejných sítí

aby měl člověk svatý pokoj :D :D :D

A to máš jen z toho, že jsi si mailovou poštu aspoň jednou za 2 měsíce nezkontrolovala, aby se ti adresa nezablokovala...mohla jsi se nyní podívat na to, že mám pravdu... :crazy:


holka já na to začala před pár měsíci tak nějak doslova kašlat :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Alaja » úte 15. črc 2014 20:09:37

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše:to vím, ale Alája psala, že je u zulu moje příjmení a tomu nerozumím

když si ten tvůj mail zulu někdo pojmenuje celým jménem, pak se ukazuje v rozesílce jako to celé jméno...a když se na to jméno klikne, tak se teprve objeví mail zulu...


aha tak to jsem netušila

já tohle nepoužívám a soukromý emaily ani služební nikomu bez jeho osobního svolení nedávám a když mám hromadnou korespondenci tak to dávám do skytých kopií

takže to vidět není ...

to jsou takový minimální zásady normálního chování řekla bych :)

Nop to jistě nemyslel nijak špatně, vždyť ty maily posílal jen svým přátelům z JZ a poradny, a jistě nebral Janu jako někoho, kdo by tě mohl kompromitovat na veřejnosti....důvěřoval jí.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 20:14:05

Alaja píše:Nop to jistě nemyslel nijak špatně, vždyť ty maily posílal jen svým přátelům z JZ a poradny, a jistě nebral Janu jako někoho, kdo by tě mohl kompromitovat na veřejnosti....důvěřoval jí.


no já zase nechci kompromitovat veřejně nopa, takže když už Jana jistě s jeho svolením, mi soukromě poslala co si o mně psali, tak já to sem veřejně kopírovat nebudu :D :D :D ale jak je vidět, Velký Bratr skutečně nespí :D :D :D
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků