jen tak

Moderátor: lama

Pravidla fóra
Moderuje tu Lama
Každý tady může psát co chce.
Změny mohou nastat. Heslo Lamy: "Nikdy neříkám nikdy"

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:21:05

Jana píše:No, nic ve zlém, ale možná by chtělo prozkoumat, čím to, že Vostálpetr se zásadně podepisuje všude celým jménem a je v tomhle naprosto neprůstřelnej, což mně zas až tak není úplně recht, když mě tady někdo oslovuje příjmením, i když mě tady vesměs znají všichni celým jménem, a u některých jedinců vedle toho může existovat háklivost na prozrazení své identity na veřejnosti a utajování jména.

Možná by tohle mohl nějaký psychoanalytik vysvětlit, na čem je to závislé.

:)


Jano jestli ti není úplně recht, aby tě někdo oslovoval příjmením, tak ho nedávej veřejně !
a jestli je ti to fuk, tak to pak zase nechápu proč by ti to nemělo být recht

tady jde o to, že jsi uvedla moje soukromá data jako majitel a správce těchto stránek a to dokonce i když tu nejsem vůbec registrovaná
ty nesmíš ani dát ani třetí osobě soukromě ani obchodně soukromá data uživatelů na tvém foru vystupujících
neseš odpovědnost za to co je zde a dokonce i jak zveřejněno, protože je to veřejné médium :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. črc 2014 19:21:49

Jana píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:Nop to jistě nemyslel nijak špatně, vždyť ty maily posílal jen svým přátelům z JZ a poradny, a jistě nebral Janu jako někoho, kdo by tě mohl kompromitovat na veřejnosti....důvěřoval jí.


no já zase nechci kompromitovat veřejně nopa, takže když už Jana jistě s jeho svolením, mi soukromě poslala co si o mně psali, tak já to sem veřejně kopírovat nebudu :D :D :D ale jak je vidět, Velký Bratr skutečně nespí :D :D :D


Já jsem toho, kdo mi to poslal nekompromitovala, jelikož tam jeho jméno uvedené nebylo a zveřejňovat ho nebudu.


to už ani nemusíš, to už je jasný, kdo ti to poslal a co ti poslal :D :D :D
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Linda » úte 15. črc 2014 19:27:52

Návštěvník píše: když mám hromadnou korespondenci tak to dávám do skytých kopií

takže to vidět není ...

to jsou takový minimální zásady normálního chování řekla bych :)

Jj, a prosím admina, až bude příště odesílat všem zaregistrovaným nějakou hromadnou informaci nebo pf, aby to tak udělal
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. črc 2014 8:06:52

Jana píše:
Návštěvník píše:Jano jestli ti není úplně recht, aby tě někdo oslovoval příjmením, tak ho nedávej veřejně !

Mně nevadí, že ho tady každý zná, ale od lidí se kterými se znám tady roky, mi to oslovení příjmením připadá ujetý.

Zrovna tak ujetý mi připadá, když třeba ve škole kantoři oslovují děti příjmením namísto jménem.

tady jde o to, že jsi uvedla moje soukromá data jako majitel a správce těchto stránek a to dokonce i když tu nejsem vůbec registrovaná
ty nesmíš ani dát ani třetí osobě soukromě ani obchodně soukromá data uživatelů na tvém foru vystupujících
neseš odpovědnost za to co je zde a dokonce i jak zveřejněno, protože je to veřejné médium :)


Tvé příjmení nepatří do žádné utajené databáze Poradny. Použila jsem ho stejně, jako jsi použila Ty moje jméno.
Ty, cos udělala, považuješ za správné a očekáváš, že druhý něco takového udělat nemůže.


naprosto jsi nepochopila to co jsem ti ohledně toho psala, co se dá dělat :what: :what: :what:
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Ja.na » stř 16. črc 2014 8:35:03

Pochopila, psala jsem o poznávání vědomé existence neztotožněné s prožíváním osoby a Tys mi vysvětlovala, že se považuji za Vědomí, ale přitom svým projevem stále prokazuji, že jsem tou konkrétní osobou.

Samadhi je na projevu osoby nezávislé, je tady při bdění (tedy i při jakémkoliv projevu psychosomatiky), je tady při snění i hlubokém spánku. Ale jakmile se objeví ztotožnění s osobou, tak jako by neexistovalo, jako by bylo nedostupné, jako by tady nebylo.

To ztotožnění s osobou nemusí vypadat tak, že si budu říkat: já jsem tohle tělo, já mám tohle jméno, tenhle projev, myslím si o sobě to a to. Může to být i tak, že začnu posuzovat ty druhé, jaká je jejich osoba na rozdíl ode mě, objevují se důvody, proč ten druhý nemůže být přijatelný, rázem vzniká iluze oddělenosti.

Proto tady Vostálpetr vyšiluje nad těmi psychoanalýzami a posudky jeho osoby. Uvědomuje si přesně to, co já.
Ja.na
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 16. črc 2014 9:26:46

Ja.na píše:Pochopila, psala jsem o poznávání vědomé existence neztotožněné s prožíváním osoby a Tys mi vysvětlovala, že se považuji za Vědomí, ale přitom svým projevem stále prokazuji, že jsem tou konkrétní osobou.

Samadhi je na projevu osoby nezávislé, je tady při bdění (tedy i při jakémkoliv projevu psychosomatiky), je tady při snění i hlubokém spánku. Ale jakmile se objeví ztotožnění s osobou, tak jako by neexistovalo, jako by bylo nedostupné, jako by tady nebylo.

To ztotožnění s osobou nemusí vypadat tak, že si budu říkat: já jsem tohle tělo, já mám tohle jméno, tenhle projev, myslím si o sobě to a to. Může to být i tak, že začnu posuzovat ty druhé, jaká je jejich osoba na rozdíl ode mě, objevují se důvody, proč ten druhý nemůže být přijatelný, rázem vzniká iluze oddělenosti.

Proto tady Vostálpetr vyšiluje nad těmi psychoanalýzami a posudky jeho osoby. Uvědomuje si přesně to, co já.


jj proto si tak rozumíte, je mi to jasný :) tak ať se vám daří :)
Návštěvník
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod Linda » stř 16. črc 2014 10:44:07

Jana píše:O těch věcech, které poznávám, budu psát jen na svém osobním fóru

To by mohlo podstatně změnit atmosféru i obsah zdejších diskusí praktičtějším směrem -
aspoň v době, kdy je Petr Vostál zaneprázdněný jinde :) ;)

- pokud ten slib opravdu dodržíš.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: jen tak

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 16. črc 2014 11:41:30

Píšu o tom, co poznávám, naprosto otevřeně a popisuji to nejpravdivěji, jak jen to je možné.

O tom není pochyb.
Každý jednáme v rámci svých možností.


:)
Jarda Malej
 

Re: jen tak

Nový příspěvekod papadev » stř 16. črc 2014 13:04:23

píšu o tom,co poznávám pravdivě....to je ok,výborné,neb,Jardo,někteří píšou i nepravdivě...

je to známka synchronu PSANÍ a POZNÁVÁNÍ

např:poznávám,že sem v království nebeském a pravdivě o tom píšu

bohužel ani jedno ani druhé ani samotný pravdivý synchron nikterak nedokazují,že v tom KN sem

neboli,je-li mé poznání mylné,a já to nevidím,pak mohu o něm pravdivě psát,co sem poznal,ale pravda to stejně není
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: jen tak

Nový příspěvekod Linda » stř 16. črc 2014 13:22:46

Možná by pravdivější bylo říct "píšu poctivě, jak to poznávám..."
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Předchozí

Zpět na Diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník