Test pomalého fóra

Moderátor: rosada

Pravidla fóra
Příspěvky jsou zde schvalované moderátorem z důvodu zpomalení fóra. Schváleny budou všechny příspěvky, případné příspěvky mimo téma budou přesunuty jinam. Takže o žádný napsaný text nepřijdete.

Zatím v testovacím provozu :) Prosím reagujte jen na schválené příspěvky, děkuji :)

Re: Test pomalého fóra

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 12. úno 2014 13:16:23

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Test pomalého fóra

Nový příspěvekod rosada » stř 12. úno 2014 16:10:00

vostalpetr píše:
já schvaluju všechno, jen tu nejsem denně, tak aby to nebylo zas moc pomalé.


Takže o co jde ???

Jde jen o to, aby to bylo pomalé ???

Ano, jen o to.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Test pomalého fóra

Nový příspěvekod rosada » stř 12. úno 2014 16:28:28

jaosiva1 píše:Ahoj-aha

Takze cilem je spomalit debatu pro ridceji chodici navstevy

Ano
Dejme tomu,ze nekdo chodi 1 x za 3 dny,za tu dobu se objevi ve vlakne,kere sleduje dejme tomu 21 zprav,musi je teda vsechny precist,chce-li zustat v obraze

těch příspěvků je někdy i několik desítek za den.
Pokud napíšu příspěvek a zajímá mne, jestli na něj někdo reagoval a je to u tématu, které mě zajímá, tak musí projít tu hromadu příspěvků (a většino off topic), tak to většinou vzdám, časová náročnost je velká
V moderovanem vlakne se stane co?

Za 3 dny pride onech 21 pozadavku na schvaleni,kere schvalovaci po urcite dobe schvali a prezentuji a nas nestastnik je stejne zase bude muset precist

Takze,ros,cil se asi nenaplni

no kdyby se příspěvek objevil až po schválení, tak na něj lze zareagovat až po té. Takže chatovací vlákno by nevzniklo a počet příspěvků by se omezil.
Návštěvníci a někteří uživatelé neschválená vlákna nevidí. Někteří uživatelé je vidí a u některých ani není nutné příspěvky schvalovat (Jana, Iru, ty), což asi souvisí s nějakým přidělením práv,
Při tomto nastavení to úplně nefunguje., ale pomalé to tu je, stíhám. :)
btw: to schvalování nebyl můj nápad, už u toho nápadu na pomalé fórum, jsem psala, že to asi nepůjde a než jsem si to stačila promyslet, už testujeme tohle to. Jsem hot hrrrrooooozně ppppoooommmmaaaallllaaaa.


Souhlasim s myslenkou,ze trochu rusi,kdz nekterie ucastnici si z vlakna udelaji chat a za vecer zmordujou 2-3 stranky...no a co,mi to nevadi

Mě to vadí, např. vůbec nevím, jak dopadla ta debata u subfórum, že na to Jana zareagovala, vím jen proto, že vzniklo toto.

Ma-li byt debata smysluplna,je treba holt lepsi prace toho,kdo ma vlakno na starost

Paklize by si mu nekdo posrezoval,ze nestiha cist,mel by to resit

Mi se to jeste nestalo--ani,ze by si mi nekdo postezoval ze nestiha
Ani sem si nestezoval ze nestiham

Chapu touhu po smysluplne debate,ale myslim,ze upravou technickych parametru se ji nedosahne---JE TO V LIDECH,a zatim vidim,ze nic moc,coz ovsem sou dobre startovni podminky--zlepseni jiste ceka vetsina
...

V podstatě máš pravdu.
Někdy ovšem technické navedení může někoho trknout.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Test pomalého fóra

Nový příspěvekod rosada » stř 12. úno 2014 16:33:51

Ja.na píše:
rosada píše:já schvaluju všechno, jen tu nejsem denně, tak aby to nebylo zas moc pomalé.
no uvidíme, dala jsem sem testovací vlákno.

Jani, jen kdybys mohla změnit ten text nahoře, jak jsem psala o pár příspěvků výše.
...
Nejde tedy o obsahové schvalování.


Hledám ten text, který by měl v záhlaví být, je to tohle ?

Takže kdo by měl zájem o moderované fórum (mnou), tak sem napište, příspěvek se však objeví až ho schválím, což může být třeba až za několik dní.
No kdo má chuť do toho jít. Tak pište.


Taky jsem ho nenašla :what:
Připiš tam prosím:
Příspěvky jsou zde schvalované moderátorem z důvodu zpomalení fóra. Schváleny budou všechny příspěvky, případné příspěvky mimo téma budou přesunuty jinam. Takže o žádný napsaný text nepřijdete.

Zatím v testovacím provozu :) Prosím reagujte jen na schválené příspěvky, děkuji :)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Test pomalého fóra

Nový příspěvekod Ja.na » stř 12. úno 2014 16:40:48

rosada píše:
Taky jsem ho nenašla :what:


Neschválila sis ho ?

:D
Ja.na
 

Předchozí

Zpět na Želví fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron