♥ Juliina Astro ♥

Moderátor: Tara

♥ Juliina Astro ♥

Nový příspěvekod Tara » sob 21. bře 2020 12:17:26

Z FB profilu Juliina Astro


Dnešní astrozamyšlení, 21.3.2020:

Slunce vstupuje do Berana, začíná nový astronomický rok a Julie dnes slaví první narozeniny.

Astrologicky, nacházíme se nyní v hraničním období. Saturn již téměř nakukuje do Vodnáře, a Jupiter, Pluto a Mars se setkávají na Konci Kozoroha.
V roce 64 našeho letopočtu, když Nero zapálil Řím, proběhla tatáž konjunkce Jupitera, Pluta a Marsu o malý kousek dál, na začátku Vodnáře, ovšem v opozici na Saturn, vládce Kozoroha. Dnes je troj-konjunkce se Saturnem ve volné konjunkci.:-)

Bylo by krásné říkat, že to co se děje je maličkost, smysluplný boj proti chřipce a je důležité se soustředit na hezké věci, číst si knížku, pohovořit o rovnodennosti a Beranu a tak. Bohužel nejsem lhář ani pokrytec a ačkoliv to nebude levné, budu hovořit otevřeně. Právě zapalujeme Řím.

Omezení osobní svobody, které nastalo, je adekvátní ve válce. Paradoxem však je, že válčíme sami proti sobě, hnáni strachem z viru, který s trochou rozumného nadhledu vůbec není děsivý. Ony alarmující počty umírajících jsou z 99% staří a nemocní lidé, kteří situaci podcenili. Zdraví by se naopak měli postupně nakazit a tak vytvořit kolektivní imunitu, čímž by pomohli slabším, aby se nepříjemná chřipka rychle přehnala a zanechala co nejméně škody. Toto píšu na základě osobního vhledu, ale shledala jsem, že ladí s postřehy mnoha renomovaných lékařů, kteří si troufají otevřeně mluvit.

Také se na základě reálných čísel ukazuje, že země s přísnou karanténou jsou na tom ve výsledném poměru nakažených přibližně stejně, jako ty, které si pohrávají s logickou metodou získání kolektivní imunity.

Vstup Slunce do Berana posílí represi a násilná řešení. Lidé, kteří jsou na počátku jara zavřeni doma a pokud se ještě pár dní snad dostanou ven, tak jedině s náhubky jako psi, nebudou mít dobrou imunitu, ani náladu. Stoupne míra agrese. Lze očekávat, že během několika dnů nastane úplný zákaz vycházení, či se pravidla jinak zpřísní, až vojensky. Pak dost možná přejde svaté nadšení i šičky roušek z teplákoviny. Nebudou už totiž téměř potřeba.

Prapodivné fašistické bujení bylo vypuštěno z lahve jako džin a nevypadá to, že se ho povede v dohledné době zahlušit. Koncem dubna napětí přece jen povolí, zřejmě se uvolní ta nejšílenější represe a v létě by se mělo poněkud ulevit, ačkoliv ekonomickou krizi už nezastaví nic. Pokud se z událostí letošního konce zimy a začátku jara nepoučíme, to co se stane kolem Vánoc a dál bude opravdu děsivé.
Nepíše se mi to lehko, ale je třeba udělat maximum pro osvětu- a tak to dělám. Líbivé řeči se můžete dočíst v různých jiných astrologických deníčcích, nač nosit dříví do lesa.

Luna si dnes užívá poslední den ve Vodnáři. Poslední dekan Vodnáře je mimořádně inteligentní a svobodomyslný, proto je dnes dobrá příležitost všimnout si, co se to děje...mohlo by nám to jaksi dojít se vším všudy.
Disidenti všech totalitních dob raději podstoupili obrovská rizika, než by ztratili svobodu. My jsme se jí vzdali velice rádi a ochotně v rámci strachu z chřipky a krom svobody jsme přihodili do kotle ještě i relativně funkční ekonomiku. Policie má o víkendu v plánu zapojit aktivní udavače z řad poctivých občanů...

Věřím v sílu Vodnáře a čerstvě Beraního Slunce, dost možná se přece jen vzedme kousek občanské neposlušnosti a příslušnosti ke zdravému rozumu. A i ten malý vánek potěší nás, kteří vidíme, kam tohle spěje. Fašismus je daleko nebezpečnější nemoc, než všechny chřipky světa.

Dobře je na tom nyní Venuše, sextil s Neptunem nás dělá romanticky nostalgické, zasněné a odhodlané jít cestou lásky, i kdyby byla klikatá. Jen je třeba nenaletět iluzím a skutečnou cestu lásky rozeznat v nekonečném moři možností, plném zákeřných vodních vírů.

Závěrem a osobně, čekala jsem letos lecos, válku v nějaké formě ano, ale tohle ne. Jsem zaskočena, je mi z toho šíleně smutno a nezmůžu víc, než že otevřeně napíšu, jak věci jsou i za cenu, že mi značně klesne popularita. Astrologii dělám jako poctivé řemeslo a snad někdy i kousek umění, nemohu se mu z pohodlnosti zpronevěřit. Celým srdcem věřím, že Karel Čapek by mi ,lajk' dal. Taky ho ta svobodomyslnost nevyšla zrovna levně....

Přeji Vám inspirovaný, zamilovaný, hrdý a svobodomyslný den, tedy ten nejlepší, jaký se dá ze současných aspektů vydobýt, Julii vše nej k narozeninám a s novým rokem se vracím k dennímu psaní.
(Pokud bude ještě pro koho:-))
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 1284
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Zpět na Tara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník