Mezisklad

Moderátor: nop

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » sob 03. pro 2016 20:10:12

To není vnucování oblíbenců. Arikiran Moojiho nemusí. Pouze se tomu celému pokouším porozumět.

Z mého pohledu je výborné, že Arikiran má na své cestě průvodce, se kterým si rozumí a že Mooji je tady jen pro ty, kdo mají o jeho učení zájem.

Nejsou ve mně pochyby, že pro Arikirana uděláš to nejlepší, co je ve Tvých možnostech.

A moc vám přeji oběma, aby našel to, po čem jeho duše touží.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » sob 03. pro 2016 23:46:29

arikiran píše:podezíral jsem tě, nope, že jsi uveřejnil článek o podcenování, jako tvou reakci na můj příspěvek, kde jsem psal o sobě, jako o lemplovi a tp....
tato úvaha je na ráně...nebot sotva sem se pdcenoval..už tu byl článek o podcenování

a není to první případ, sotva jsem začal psát o kasinu, už tu byly příspěvky o gemblerství
a tuším, že i ty sis přisolil něco o holubech

...nikdo nepomůže..krom Honzama...ani zbla...ale z dálky kritizovat a strašit nebo citovat něco negativního, to jo, to vám de...

díky tobě se mi objevila nová metoda psaní.

Ty napíšeš krátký příspěvek, jiní doplní nové texty, pak to ty shrneš a tím vznikne celý nový text a vydáš to jako své téma. To je kreativní nahromadění, do úvodu napíšeš, že jsi to zcela způsobil (vyprovokoval).

To není tristní, ale radostné kolektivní psaní, kde ty iniciuješ, vedeš a stmeluješ.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. pro 2016 0:03:38

Ahoj nope
Muzes sve obvineni, ze vyuzivam prace jinych,'dolozit tedy nejakym textem,'ktery by sestaval z meho kratkeho prispevku a kreativniho doplneni druhych?
A hned odpovidam, nemuzes...bo si pouze hodil na me jedovatou slinu, za to,'ze jsem odhalil, jak to bylo s podcenovanim...k cemuz jsi takticky pomlcel

Ja totiz, ty mezulane, prispevky druhych Mazu...jesli sis jeste nevsim...a kdyz neco ponecham, je to svetla vyjimka a cest pro dotycneho

Nedavnos me oznacil za mystickeho basnika a tyden na to za plagiatora, zajimavy posun...ale mi to nevadi...sto roku mir...sto roku boj...jsem pripraven na oboji
Zdarec

PS: akorat tvoje posledni veta: kolektivni psani, ktere iniciuji a stmeluji, ve mne vzbudila litost..bo ano,'taxem si to predstavoval...a nadale predstavuji...bohuzel je to hudba budoucnosti neb k tomu zatim nedoslo...
Ale nevzavam to...jednou mozna v nasi knize budes mit I ty nejaky krasny text...drzim palce.....
.............
.............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » ned 04. pro 2016 1:22:26

arikiran píše:Ahoj nope
Muzes sve obvineni, ze vyuzivam prace jinych,'dolozit ...?
A hned odpovidam, nemuzes...bo si pouze hodil na me jedovatou slinu, .....
Nedavnos me oznacil za mystickeho basnika a tyden na to za plagiatora, zajimavy posun...

PS: akorat ... posledni veta: kolektivni psani, ktere iniciuji a stmeluji, ve mne vzbudila litost..bo ano,'taxem si to predstavoval................

Ari,
nepodléhej omylům, [ slina, obviněni ], jsem pokojný, ale vůbec ne bojovník.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. pro 2016 3:10:02

proč myslíš, že co napíšu jsou jen omyly
spojitost mezi mým podcenováním a tvým příspěvkem o podcenování jsi nevyvrátil..nechceš lhát, to je dobré
rovněž jsi nedoložil text, kde jsem měl využít věci tak, jaxi to popsal...nedoložil jsi to proto, že takové nejsou...tedy sis to vybájil..abys mě pošpinil nebo aspon ironizoval...což jsem možná trochu nadneseně označil za jedovatou slinu, pardon, jsi citlivý na text...

seš ušák zahnaný do kouta který se kličkováním snaží dostat z nebezpečí..tak to vidím já..obrázek sis dal dobře, anebo spíš blbě..

a co je to za nebezpečí?
PRAVDA
Která je v mých textech
když je tam pravda o balvanu, taxe ti to líbí
ale když se pravda blíží k tobě, jde najednou o hubu a o strach

kdo chce duchovně pokročit, ten se tomu nevyhne
kdo chce, ten volky nevolky to musí risknout

vyměn si obrázek, dej si lva a běž do toho, držím palce

... ... ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » ned 04. pro 2016 9:52:58

arikiran píše:proč myslíš, že co napíšu jsou jen omyly
spojitost mezi mým podcenováním a tvým příspěvkem o podcenování jsi nevyvrátil..nechceš lhát, to je dobré
rovněž jsi nedoložil text, kde jsem měl využít věci tak, jaxi to popsal...nedoložil jsi to proto, že takové nejsou...tedy sis to vybájil..abys mě pošpinil nebo aspon ironizoval...což jsem možná trochu nadneseně označil za jedovatou slinu, pardon, jsi citlivý na text...

seš ušák zahnaný do kouta který se kličkováním snaží dostat z nebezpečí..tak to vidím já..obrázek sis dal dobře, anebo spíš blbě..

a co je to za nebezpečí?
PRAVDA
Která je v mých textech
když je tam pravda o balvanu, taxe ti to líbí
ale když se pravda blíží k tobě, jde najednou o hubu a o strach

kdo chce duchovně pokročit, ten se tomu nevyhne
kdo chce, ten volky nevolky to musí risknout

vyměn si obrázek, dej si lva a běž do toho, držím palce... ... ... ...

Ari,
dokud píšeš jako hledač a výpočtář, jsi V PRAVDĚ, ale vejitím do domněnek jsi vešel do omylu.
Mnohé vývody z psychologie jsou potvrzováním domněnek:

1/ pravda je vždy špatná, pokažená v předškolním věku,
2/ pravda je to, co myslím já ,
3/ psycholog se liší od ostatních jako rytíř od sedláků

podle tvého přání jsem se proměnil na lva (na moment), vrr, vrrr.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod arikiran » ned 04. pro 2016 10:11:59

Mas pravdu..vejitim do tve mysli se dostavam na tenky led
Ale to same dela hledac a vubec kdokoli
Zadny pevny led neni
Nebo myslis,'ze cesta k pravde je vyznackovana texty z guglu?

Ani jsem nepocotal s tim, ze bys neco z mych domnenek potvrdil
ale s touto praci je treba zacit
Koneckoncu ty jsi take psalprispevek o zvadlem holubovi jak?
Stejne jako ja jen jako domnenku o mem moznem stavu...

A ze si zavrcel beru jako svoje vitezstvi...
Zdarec a krasnou nedeli
... ... . ... ...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 11:44:35

Jana píše:To není vnucování oblíbenců. Arikiran Moojiho nemusí. Pouze se tomu celému pokouším porozumět.


Já také. Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 12:31:17

šelma píše:
Jana píše:Pouze se tomu celému pokouším porozumět.


Já také.


:)

šelma píše:Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.


Působení Panny Marie a šedivek, pokud mohu porovnat, je trochu jiné.

Panna Marie je paprskem světla, který ukazuje cestu ke Světlu, kdežto šedivky jsou temnotou, která si vezme všechno, co patří temnotám.

A společně jsou nástrojem božím.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » ned 04. pro 2016 12:43:58

šelma píše:
Jana píše:To není vnucování oblíbenců. Arikiran Moojiho nemusí. Pouze se tomu celému pokouším porozumět.


Já také. Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.

O Marii uvádí církev, že významný je její postoj, odevzdání vůle. "Staniž se mi jak díš,"
Jak to může souviset s šedivkou?
Potřeboval bych opakovat Honzamovo teologické poučení o bytostech.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 13:29:09

nop píše:
šelma píše:
Jana píše:To není vnucování oblíbenců. Arikiran Moojiho nemusí. Pouze se tomu celému pokouším porozumět.


Já také. Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.

O Marii uvádí církev, že významný je její postoj, odevzdání vůle. "Staniž se mi jak díš,"
Jak to může souviset s šedivkou?
Potřeboval bych opakovat Honzamovo teologické poučení o bytostech.


Teď si myslím, že "modračka" je jen budoucí šedivka, která ještě není Otec. V Austrálii jsou také namalované jen šedivky. Podle Koránu také v nebi nejsou dívky s velkýma modrýma očima jen s černýma. Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.

https://www.bible.com/cs/bible/15/luk.1

„Jak se to stane?“ zeptala se Marie anděla. „Vždyť jsem ještě nepoznala muže.“
„Sestoupí na tebe Duch svatý a zastíní tě moc Nejvyššího,“ odpověděl jí anděl. „To svaté dítě, které se narodí, proto bude nazýváno Syn Boží. A hle, tvá příbuzná Alžběta, o níž se říkalo, že je neplodná, i ona přes své stáří počala syna a je v šestém měsíci. U Boha přece není nic nemožné.“
Marie řekla: „Hle, jsem služebnice Páně. Ať se mi stane podle tvého slova!“ Tehdy od ní anděl odešel.

- Lukáš 1:34-38


Takhle nějak se to může stát, že se z inkarnované bytosti začne stávat šedivka. Já měla první dítě bez přípravy. Ráno jsem se vzbudila a měla ho v sobě.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 13:55:25

šelma píše: Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.


Cosi mi v tomhle zaznívá hlubokou pravdou. Něčím, po čem jsem toužila, abys jednou řekla. Abys přijala Otce stejně jako Matku.


Mentálně je naše mysl zvyklá dělit vše na dobré a zlé, na světlo a temnotu, na dobro zrození, stvoření a zlo rozpadu, destrukce, smrti.

Glorifikování jednoho a zatracování druhého.


Tuhle rozdělenost vytváří vlastně ten žalobce v mysli, naše vlastní nevědomost, která shoří v pekelném ohni.

Ono to má tady všechno své místo.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 14:31:02

Jana píše:
šelma píše: Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.


Cosi mi v tomhle zaznívá hlubokou pravdou. Něčím, po čem jsem toužila, abys jednou řekla. Abys přijala Otce stejně jako Matku.


Mentálně je naše mysl zvyklá dělit vše na dobré a zlé, na světlo a temnotu, na dobro zrození, stvoření a zlo rozpadu, destrukce, smrti.

Glorifikování jednoho a zatracování druhého.


Tuhle rozdělenost vytváří vlastně ten žalobce v mysli, naše vlastní nevědomost, která shoří v pekelném ohni.

Ono to má tady všechno své místo.


Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 15:07:07

šelma píše:
Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)


Rozumím,

uvědomuji se sama jako bezpohlavní a obě polarity jsou ve mně takovou láskou, že jsou jedním. "Víla mu padla do náručí. Usmíval se. Bylo to poprvé a naposledy, co se objali. Zavřela oči a v celém těle pocítila nádherné rozplývající se teplo. Byla s ním."

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 17:00:47

Jana píše:
šelma píše:
Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)


Rozumím,

uvědomuji se sama jako bezpohlavní a obě polarity jsou ve mně takovou láskou, že jsou jedním. "Víla mu padla do náručí. Usmíval se. Bylo to poprvé a naposledy, co se objali. Zavřela oči a v celém těle pocítila nádherné rozplývající se teplo. Byla s ním."

:)


Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 17:13:54

šelma píše:Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.


Je to zvyk takhle mluvit, stejně tak jako jsi o sobě mluvil-la u nás v mužském rodě.

Vlastně jsem Tě nikdy naživo o sobě v ženském rodě mluvit neviděla.

Nemám s tím problém.

Nicméně to nejhlubší vědomí toho, kým jsem, je úplně bezpohlavní.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 18:17:15

Jana píše:
šelma píše:Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.


Je to zvyk takhle mluvit, stejně tak jako jsi o sobě mluvil-la u nás v mužském rodě.

Vlastně jsem Tě nikdy naživo o sobě v ženském rodě mluvit neviděla.

Nemám s tím problém.

Nicméně to nejhlubší vědomí toho, kým jsem, je úplně bezpohlavní.


Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 18:23:55

šelma píše:
Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.


:)

A mělo by mít ?



Máš s tím problém?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 18:28:13

Jana píše:
šelma píše:
Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.


:)

A mělo by mít ?



Bude mít se mnou, jestli se bude před arikiranem naparovat a předvádět.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 18:35:33

Špatně si to vykládáš, protože mi nerozumíš.

“I am that, you are that, all is that . . . that’s all there is”
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Mezisklad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník