Problémy

Pouze pro registrované členy, je zde psaní bez jakýchkoliv pravidel a bez mazání příspěvků.

Problémy

Nový příspěvekod kendge » pon 21. led 2019 13:42:17

Pomozte mi někdo, nevím jak se z toho vyhrabat, děsí mě něco dělat. Bojím se už dělat cokoliv, jsem celý bloknutý. Do toho teď řeším jeden závažný problém, který mě může dostat do dluhové pasti. Teď jsem z toho ještě více na pepku. Nevidím nikde řešení...Pomozte někdo, děkuji



Ahoj, nebo Dobrý den,

můžu ti určitě doporučit nějakého odborníka na psychiku, ten by ti jistě mohl pomoct. Mě už takhle pomohl a cítím se mnohem, mnohem lépe. Co se týká toho bytu, tak v tom ti neporadím, možná že se tu najde někdo kdo ví.

Neztráce naději.

S pánem bohem

Mgr. Štěpán Janča
kendge
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. led 2019 13:35:26

Re: Problémy

Nový příspěvekod armin » pon 21. led 2019 21:54:45

Jaksi tu chybí o co konkrétně jde, a teď dokonce i původní příspěvek tu chybí (?).
"pomozte mi" hlas topícího se, ale jak se do té bryndy dostal a proč, to tu nenapíše. Takže mu tady asi nikdo nepomůže - i kdyby třeba chtěl. Možná jedině Jana by mu mohla napsat nějaké to svoje univerzální "moudro". A třeba mu to pomůže. Když PánBůh dopustí, i motyka spustí :-)
Ale nejspíš nespustí :-(
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Problémy

Nový příspěvekod Jana » úte 22. led 2019 5:36:25

Jana to taky moc nepochopila, jen zdrcla dva příspěvky od jednoho autora k sobě, protože před tím to nedávalo smysl. Ale asi to ani teď nedává moc smysl, ledaže autor tady zanechává někomu, komu neumí sám poradit, vzkaz a hledá někoho, kdo by pomohl ohledně bytu.

Dost možná je Štěpán Janča farář Českobratrské církve evangelické, který se znal s Petrem (Papadevem) a ten se mu třeba svěřil, že v nouzi největší mu bylo pomoženo právě odtud, ale zpovědní tajemství nedovoluje napsat otevřeně, jak.

Ale možná je to i úplně jinak.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6885
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09


Zpět na OTEVŘENÝ PROSTOR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků