Klika

Pouze pro registrované členy, je zde psaní bez jakýchkoliv pravidel a bez mazání příspěvků.

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » úte 02. zář 2014 19:09:34

to sem nikdy nevidel, aby klika umela psat na pc :D
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » stř 03. zář 2014 15:02:55

Caesar, sice dopadl špatně ale i takto ovládl celej svet a ne kazdej to dokáže :)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » stř 03. zář 2014 16:12:17

eh.. celej ne. chtel jsem napsat skoro cely
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » stř 03. zář 2014 16:23:31

Tomasek67 píše:eh.. celej ne. chtel jsem napsat skoro cely

Tomášku, nedej se ! !
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » stř 03. zář 2014 16:38:02

neboj nedam se jako u kliky, tam jsem se mu/ji priznal dokonce i k soukromym vecem(peknej trapas :D).
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 2:19:14

Tomasek67 píše:neboj nedam se jako u kliky, tam jsem se mu/ji priznal dokonce i k soukromym vecem(peknej trapas :D).

Tomášku, je nebezpečné, aby dítě nebo mládež něco o sobě prozrazovali na internetu, zvlášť neznámým osobám.
Uvádím dva body.
1/ Naše slečna, ještě školou povinná, měla fotky z tance na profilu. Napsal jí Švýcar, že brzo přijede do Čech a že by ji rád viděl. Připojil fotografii v černých brýlích. Vypadal asi na 35 roků (to ovšem není závada). Ale zeptal se, od kolika let je u nás povolený pohlavní styk (možná, že nevíš co to je. Zeptej se doma, JEN doma !).
Nahlásil jsem to na policii a na švýcarském vyslanectví.
2/ Vzpomeň na Sněhurku, taky byla v nebezpečí, a to od dospělé macochy, která měla být náhradní matkou.
Nechci Tě ovšem varovat před každou ženou, jen před některými. Jde o poučenost. Matky ovšem nenapadne, aby řekli chlapcům komu nedůvěřovat, myslí si, že s chlapci se nedá o tom mluvit, nebo že je to moc brzo. Když je kluk starší a uvěří nespolehlivé ženě, může to být ke škodě.
Podívej: vlastní žena (manželka) umí vařit a bude k Tobě hodná. Ale jako muž jí máš dát peníze, aby mohla nakoupit potraviny.
Ale nespolehlivé ženě když dáš peníze, už ji pak neuvidíš. Ani nenavaří oběd a peníze si nechá.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 11:23:43

Tomášku, opět se nedej. Dospěláci mají všelijaké nápady: že jsi dospělý a děláš si žerty (jako oni), že máš dvě jména na síti, že máš nějakou divnou psychickou nemoc a vůbec.
Ale já jsem vycítil, že máš jemnou duši, protože ji se ozval proti urážení lidí od 18 výše jako že nemají nakročeno... atd..
Když jsi slušné dítě, musíš ještě vystát ty naše dospělé, které občas napadne to, co by slušné dítě nenapadlo.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 14:28:00

je mi 8. vcem si delam srandu? jen jsem se zeptal, jak se stat hercem. jediny to ma vice tvari byl fantomas.
co je tristiva schizofrenie? ja byt klikou? nechapu to, ja si s nikoho srandu nedelam. opravdu ne.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 16:16:16

kef??? ja uz nicemu ale nicemu nerozumim, ja jsem kef pak jsem prej kef, jak to muze byt mozne? sama se me zprava od kliky dotkla, tak nevim proc bych mel nekto takovej byt. jak se k tomu doslo? :what:
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 17:17:51

co je ip?
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 17:22:41

aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 17:30:36

a jano, v cem si delam srandu? nechapu to, kdybych si delal srandu ta by vypadala jinak
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Luck » čtv 04. zář 2014 17:57:12

kef??? ja uz nicemu ale nicemu nerozumim, ja jsem kef pak jsem prej kef, jak to muze byt mozne? sama se me zprava od kliky dotkla, tak nevim proc bych mel nekto takovej byt. jak se k tomu doslo?

Došlo k tomu proto, že sedíš u počítače a bloumáš na internetu.
Nejprve jsi sem na "Poradnu" která ve skutečnosti žádnou poradnou není, napsal otázku:
Jak se mohu stát významnou osobou např. Herec, zpěvák, atp.
Poraďte mi pls, předem díky.

Pak jsi zvolal do světa:
nechci byt slavný a bohaty jen tak, rad bych pomahal tem, co to potřebuji napr. charity atd.

Ale tahle témata se vytratila tak rychle jako se objevila a ty tu teď jen tak plácáš páté přes deváté,
aby jsi udržel krok s ostatními.
Jestli je ti těch osm jak píšeš, tak si tím dost škodíš, a pokud jsi někým kdo si tu postavičku osmiletého kluka vymýšlí,
pak neplatí moje zmínka že máš nakročeno stát se hlupákem, protože jím už jsi.

;)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 14:56:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 19:06:19

lucku, chci byt slavny, ale nejde mi o to abych byl bohatej. pokud budu mit penez hromadu tak prispeju tam kde potreba, jsou lidi, kteri je take potrebuji.
promin, ale to je vtip neeee? proc bych mel si vymyslet, co bych z toho mel? :hm:
opravdu mam 8 roku, to ze jsem udelal omylem mirny chaos neznamena byt dospelej.. muj nazor a klidas me za nej kritizuj ;)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 19:13:05

asik nic, nevim a nikdy jsem nad tym nepremyslel
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 20:48:18

Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?

Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, byla to neškodná hra a normální. Čtenáři to brali.
Také na maškarním bále nosí lidé na tváři masky a baví se. Někdo se obleče za anděla, někdo za piráta, někdo za kuchaře nebo Karkulku.
Někdo pořád používá nějakou masku při psaní, protože mu to ladí. Já používám obrázek zajíce, protože mi ladí psát jako veselý a neškodný malý mazlíček.
Někdo zase jinak. Jsou řidiči, kteří si na zadní sklo lepí obrázek tygra a dělá jim dobře to vědomí, že mají v nádrži obrovskou sílu.
A tady na Poradně si lidé dávají přezdívky, jako na tanci. Někdo má více přezdívek. Protože lidé o tomto jednání vědí, nemají jistotu kdo se také skrývá.
A proto přemýšlejí "co když ...".
U dospělých je třeba vědět, že i pro dítě přemýšlejí jako u dospělého. Mohou tě podezírat, že děláš totéž co dělají oni.
Mýlí se. Osmileté dítě neudělá to, co dospělý chlap, aby na přklad vypilo deset piv za odpoledne. Dítě si také nebude zbytečně vymýšlet tolik jmen, protože ta hra jako u dospělých ho nebaví a dítě mluví přímo.
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:24:33

nop píše:
Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?

Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, byla to neškodná hra a normální. Čtenáři to brali.
Také na maškarním bále nosí lidé na tváři masky a baví se. Někdo se obleče za anděla, někdo za piráta, někdo za kuchaře nebo Karkulku.
Někdo pořád používá nějakou masku při psaní, protože mu to ladí. Já používám obrázek zajíce, protože mi ladí psát jako veselý a neškodný malý mazlíček.
Někdo zase jinak. Jsou řidiči, kteří si na zadní sklo lepí obrázek tygra a dělá jim dobře to vědomí, že mají v nádrži obrovskou sílu.
A tady na Poradně si lidé dávají přezdívky, jako na tanci. Někdo má více přezdívek. Protože lidé o tomto jednání vědí, nemají jistotu kdo se také skrývá.
A proto přemýšlejí "co když ...".
U dospělých je třeba vědět, že i pro dítě přemýšlejí jako u dospělého. Mohou tě podezírat, že děláš totéž co dělají oni.
Mýlí se. Osmileté dítě neudělá to, co dospělý chlap, aby na přklad vypilo deset piv za odpoledne. Dítě si také nebude zbytečně vymýšlet tolik jmen, protože ta hra jako u dospělých ho nebaví a dítě mluví přímo.
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.

Zapomněl jsi ho varovat před pedofily na internetu..
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 21:44:29

Alaja píše:
nop píše:
Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?
Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, ....
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.

Zapomněl jsi ho varovat před pedofily na internetu..

ono, víš, uvažuj jak je to nesnadné mluvit k dětem o ošklivostech a nebezpečích. Třeba by se zeptal "kdo je to pedofil?" A já bych uměl asi jen říci: "to je takový, který by chtěl stahovat dítěti trenýrky, aby se mu vysmál."
Moudrého vyjadřování není nikdy dost, kdo to umí?
Prozatím jsem ho varoval, aby nevěřil, až bude větší kluk, těm ženám, které budou chtít peníze a potom utečou pryč.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:52:22

Před časem, když ještě existoval chat na lidé.cz, tak jsem si tam často chatovala s kamarádkami, devět let jsme si tam povídaly...
Občas do naší místnosti zavítali další lidé. Někteří byli fajn, někteří byli ...podivní. Třeba jeden nick k nám zabloudil tak jednou za rok, pokaždé tvrdil, že je jí 12 let, je sama doma a že jí mamka občas mlátí a jaký na to máme názor my, na ten výprask.....bože, za devět let si nepřidala ani jeden rok, pořád jí bylo 12....
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:59:34

nop píše:ono, víš, uvažuj jak je to nesnadné mluvit k dětem o ošklivostech a nebezpečích. Třeba by se zeptal "kdo je to pedofil?" A já bych uměl asi jen říci: "to je takový, který by chtěl stahovat dítěti trenýrky, aby se mu vysmál." Moudrého vyjadřování není nikdy dost, kdo to umí?Prozatím jsem ho varoval, aby nevěřil, až bude větší kluk, těm ženám, které budou chtít peníze a potom utečou pryč.

Jestli je tomasek67 opravdu osmiletý kluk, jistě nežije sám, má rodiče ( co mu pořídili pc a platí internetové připojení), a jak sám píše, má snad i sourozence, ve škole jsou učitelé a také poradci. Takže ho snad někdo z nich varoval před tím, koho všeho na internetu může potkat

A jestli není osmiletý kluk, tak si z nás tady utahuje nějaký dospělák, který nejdřív psal spisovně a pak , když jsem napsala, že se projevuje velmi dospěle tak rychle přešel na nějaký divný slang, snad to má značit nějaký dětský projev...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Další

Zpět na OTEVŘENÝ PROSTOR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků