Klika

Pouze pro registrované členy, je zde psaní bez jakýchkoliv pravidel a bez mazání příspěvků.

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 17:22:41

aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 17:30:36

a jano, v cem si delam srandu? nechapu to, kdybych si delal srandu ta by vypadala jinak
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Luck » čtv 04. zář 2014 17:57:12

kef??? ja uz nicemu ale nicemu nerozumim, ja jsem kef pak jsem prej kef, jak to muze byt mozne? sama se me zprava od kliky dotkla, tak nevim proc bych mel nekto takovej byt. jak se k tomu doslo?

Došlo k tomu proto, že sedíš u počítače a bloumáš na internetu.
Nejprve jsi sem na "Poradnu" která ve skutečnosti žádnou poradnou není, napsal otázku:
Jak se mohu stát významnou osobou např. Herec, zpěvák, atp.
Poraďte mi pls, předem díky.

Pak jsi zvolal do světa:
nechci byt slavný a bohaty jen tak, rad bych pomahal tem, co to potřebuji napr. charity atd.

Ale tahle témata se vytratila tak rychle jako se objevila a ty tu teď jen tak plácáš páté přes deváté,
aby jsi udržel krok s ostatními.
Jestli je ti těch osm jak píšeš, tak si tím dost škodíš, a pokud jsi někým kdo si tu postavičku osmiletého kluka vymýšlí,
pak neplatí moje zmínka že máš nakročeno stát se hlupákem, protože jím už jsi.

;)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 14:56:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 19:06:19

lucku, chci byt slavny, ale nejde mi o to abych byl bohatej. pokud budu mit penez hromadu tak prispeju tam kde potreba, jsou lidi, kteri je take potrebuji.
promin, ale to je vtip neeee? proc bych mel si vymyslet, co bych z toho mel? :hm:
opravdu mam 8 roku, to ze jsem udelal omylem mirny chaos neznamena byt dospelej.. muj nazor a klidas me za nej kritizuj ;)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » čtv 04. zář 2014 19:13:05

asik nic, nevim a nikdy jsem nad tym nepremyslel
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 20:48:18

Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?

Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, byla to neškodná hra a normální. Čtenáři to brali.
Také na maškarním bále nosí lidé na tváři masky a baví se. Někdo se obleče za anděla, někdo za piráta, někdo za kuchaře nebo Karkulku.
Někdo pořád používá nějakou masku při psaní, protože mu to ladí. Já používám obrázek zajíce, protože mi ladí psát jako veselý a neškodný malý mazlíček.
Někdo zase jinak. Jsou řidiči, kteří si na zadní sklo lepí obrázek tygra a dělá jim dobře to vědomí, že mají v nádrži obrovskou sílu.
A tady na Poradně si lidé dávají přezdívky, jako na tanci. Někdo má více přezdívek. Protože lidé o tomto jednání vědí, nemají jistotu kdo se také skrývá.
A proto přemýšlejí "co když ...".
U dospělých je třeba vědět, že i pro dítě přemýšlejí jako u dospělého. Mohou tě podezírat, že děláš totéž co dělají oni.
Mýlí se. Osmileté dítě neudělá to, co dospělý chlap, aby na přklad vypilo deset piv za odpoledne. Dítě si také nebude zbytečně vymýšlet tolik jmen, protože ta hra jako u dospělých ho nebaví a dítě mluví přímo.
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:24:33

nop píše:
Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?

Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, byla to neškodná hra a normální. Čtenáři to brali.
Také na maškarním bále nosí lidé na tváři masky a baví se. Někdo se obleče za anděla, někdo za piráta, někdo za kuchaře nebo Karkulku.
Někdo pořád používá nějakou masku při psaní, protože mu to ladí. Já používám obrázek zajíce, protože mi ladí psát jako veselý a neškodný malý mazlíček.
Někdo zase jinak. Jsou řidiči, kteří si na zadní sklo lepí obrázek tygra a dělá jim dobře to vědomí, že mají v nádrži obrovskou sílu.
A tady na Poradně si lidé dávají přezdívky, jako na tanci. Někdo má více přezdívek. Protože lidé o tomto jednání vědí, nemají jistotu kdo se také skrývá.
A proto přemýšlejí "co když ...".
U dospělých je třeba vědět, že i pro dítě přemýšlejí jako u dospělého. Mohou tě podezírat, že děláš totéž co dělají oni.
Mýlí se. Osmileté dítě neudělá to, co dospělý chlap, aby na přklad vypilo deset piv za odpoledne. Dítě si také nebude zbytečně vymýšlet tolik jmen, protože ta hra jako u dospělých ho nebaví a dítě mluví přímo.
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.

Zapomněl jsi ho varovat před pedofily na internetu..
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » čtv 04. zář 2014 21:44:29

Alaja píše:
nop píše:
Tomasek67 píše:aha cislo pc, nevim ja tu jako kef nic nepsal mozna to byl nekdo jiny asi bracha. co kef tu vlastne psal?
Co je neznámé je přitažlivé. Tajemné láká.
Mnoho lidí počítá s tím, že nikdo je za klávesnicí doma neuvidí a vymýšlejí si přezdívky. Přezdívky začaly před 200 lety u básníků, ....
Počítej, že dospělí vymýšlejí (někdy) moc. Proto jsem psal varování, aby ses v životě i na internetu chránil před tím, koho neznáš.
Ale zkus věřit, že ostatní ju dobří. Jsou to na příklad Jarda Malej, Pelvan, Irulan nebo Jana, přesvědčil jsem se osobně o nich.

Zapomněl jsi ho varovat před pedofily na internetu..

ono, víš, uvažuj jak je to nesnadné mluvit k dětem o ošklivostech a nebezpečích. Třeba by se zeptal "kdo je to pedofil?" A já bych uměl asi jen říci: "to je takový, který by chtěl stahovat dítěti trenýrky, aby se mu vysmál."
Moudrého vyjadřování není nikdy dost, kdo to umí?
Prozatím jsem ho varoval, aby nevěřil, až bude větší kluk, těm ženám, které budou chtít peníze a potom utečou pryč.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:52:22

Před časem, když ještě existoval chat na lidé.cz, tak jsem si tam často chatovala s kamarádkami, devět let jsme si tam povídaly...
Občas do naší místnosti zavítali další lidé. Někteří byli fajn, někteří byli ...podivní. Třeba jeden nick k nám zabloudil tak jednou za rok, pokaždé tvrdil, že je jí 12 let, je sama doma a že jí mamka občas mlátí a jaký na to máme názor my, na ten výprask.....bože, za devět let si nepřidala ani jeden rok, pořád jí bylo 12....
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » čtv 04. zář 2014 21:59:34

nop píše:ono, víš, uvažuj jak je to nesnadné mluvit k dětem o ošklivostech a nebezpečích. Třeba by se zeptal "kdo je to pedofil?" A já bych uměl asi jen říci: "to je takový, který by chtěl stahovat dítěti trenýrky, aby se mu vysmál." Moudrého vyjadřování není nikdy dost, kdo to umí?Prozatím jsem ho varoval, aby nevěřil, až bude větší kluk, těm ženám, které budou chtít peníze a potom utečou pryč.

Jestli je tomasek67 opravdu osmiletý kluk, jistě nežije sám, má rodiče ( co mu pořídili pc a platí internetové připojení), a jak sám píše, má snad i sourozence, ve škole jsou učitelé a také poradci. Takže ho snad někdo z nich varoval před tím, koho všeho na internetu může potkat

A jestli není osmiletý kluk, tak si z nás tady utahuje nějaký dospělák, který nejdřív psal spisovně a pak , když jsem napsala, že se projevuje velmi dospěle tak rychle přešel na nějaký divný slang, snad to má značit nějaký dětský projev...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » sob 06. zář 2014 8:31:51

Ale je zajímavé, si uvědomit, že ve chvíli, kdy chráním zájem bytosti, která se jeví ohrožená, třeba dítě ohrožované agresivitou, tak si uvědomuji toho "pedofila" jako jev, nikoliv jako bližního. Je jen představou v mysli. Nedokážu se na něj právě teď dívat jako na bližního. Nejde obojí. Jakmile poznávám v lidské bytosti bližního, jako by z ní všechny nálepky opadaly.
A jako bližního, jako své pravé Já, si lze ve skutečnosti uvědomit úplně každého, pokud mysl zrovna něco neřeší, neposuzuje, nehodnotí, nekritizuje, nezatracuje. :D

Nicméně ta psychosomatická jednotka to má nastavené tak, že například ochraňuje dítě nebo slabšího před ubližováním.

tedy najednou "dvojí pohled", ale proč by ne?
V 16. století se v náboženství řešila otázka odpovídající slovům "dej co je božího Bohu a co je císařovo, to císaři".
Výsledek se projevil v tézi, že žijící křesťan je současně "občan dvou říší", božské a lidské. A plní dvě soupravy nařízení.
Ještě před 30 lety se komunismus snažil, abychom byli jen občany jedné říše. na př. zakazoval, aby se lidé brali jen v kostele. Museli se povinně brát na matrice, a pak jim povolil, aby šli ještě do kostela, ale až následně (a s výhledem, že jednou náboženství přestane být opiem a vymizí).
i toho pedofila můžeš vidět dvěma pohledy najednou. Jsme vycvičeni snášet více hledisek. i varhany mají více rejstříků a více klaviatur.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod MaestroAd. » sob 06. zář 2014 12:11:53

Takže vážení,
jsem bratr Tomáška67 a rád bych vše uvedl na správnou míru.
Tomáškovi je skutečně 8 let, ikdyž vám předchozí styl písma vypadal jako od člověka.
Je to tím, že během prázdnin jsem mu s psaním trochu pomáhal, upravil jsem slova, aby byly srozumitelné a nebyl v tom chaos. Bohužel poslední dobou nemám moc času, abych mu s tím pomáhat.
Jak jste si určitě všimli, tak máme 6.září a škola nám již začala. Dělám školu s maturitou, tudíž se jí musím víc věnovat a tudíž nemohu Tomáškovi věnovat tolik času jako přes prázdniny.

Děkuji za pochopení,
MaestroAd.
MaestroAd.
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. zář 2014 10:35:20

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » ned 07. zář 2014 2:31:59

vostalpetr píše:Já tedy vůbec nevím,
proč tady začínáte s pedofilií ???

Téma začal někdo jiný tím, že varoval toho chlapečka před kdekým, třeba před ženami, kterým když dá peníze, tak s nimi utečou...
Tak jsem usoudila, že ještě chvíli potrvá, než se s takovými ženštinami osobně setká a bude mít s sebou nějaké peníze, ale dřív by se mohl na internetu setkat třeba s lidmi, co mají moc velký zájem o malé děti a co by se chtěli s ním setkat i osobně, bez doprovodu jeho rodičů nebo sourozenců, tajně...a ublížit mu.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » ned 07. zář 2014 2:45:49

MaestroAd. píše:Takže vážení,
jsem bratr Tomáška67 a rád bych vše uvedl na správnou míru.
Tomáškovi je skutečně 8 let, ikdyž vám předchozí styl písma vypadal jako od člověka.
Je to tím, že během prázdnin jsem mu s psaním trochu pomáhal, upravil jsem slova, aby byly srozumitelné a nebyl v tom chaos. Bohužel poslední dobou nemám moc času, abych mu s tím pomáhat.
Jak jste si určitě všimli, tak máme 6.září a škola nám již začala. Dělám školu s maturitou, tudíž se jí musím víc věnovat a tudíž nemohu Tomáškovi věnovat tolik času jako přes prázdniny.

Děkuji za pochopení,
MaestroAd.

Jistě ve vašem okolí je nějaký Dům dětí a mládeže se spoustou různých kroužků. http://search.seznam.cz/?q=DDM+Ostrava& ... aq=-1&su=b
Proč svého malého bratra tam nezavedeš, aby si nějaké kroužky vybral a tak se mezi ostatními dětmi realizoval, když po tom tak touží?

Tady na tom webu jde spíš o to, zbavit se všech svých pozemských tužeb a přání a pokusit se realizovat vhled do nebeských výšin. Tudíž nic, čím by mohl mezi dětmi vyniknout. Jak znám děti, mohl by pak spíš dojít k duchovnímu i psychickému úrazu, k výsměchu, k šikaně od dětí...prostě byl by velmi nepopulární, kdyby o tom mezi nimi pak vyprávěl.
Tady se stejně může setkat většinou jen s lidmi, co jsou o dost starší než jeho rodiče, co nechtějí žádnou popularitu, žádnou slávu, žádný věhlas...zde nenajde radu, jak se stát proslulým, slavným...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » ned 07. zář 2014 18:32:25

klika mi moc neporadila to ze mi napsala, ze mam si ******, mi moc nepomohlo. a jestli jsem to zkousel byl trapas. toje jako kdyz by nekdo napsal, kasli na vsechno a delej to co napsala klika( snad vite co mislim nejde mi to napsat :D )je to pitomost aspon ja to tak vidim. kdiz by klika vynechala ty nadavki ze jsem idiot atp. a nechala bi tam jen *****, tak bich se tomu zasmal, ale ty nadavki me spise rozbreceli nez rozesmali.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » ned 07. zář 2014 18:35:15

jinak toto neni hra, kde bi se dalo napomahat, takze ti co si tu davaj nekolik prezdivek proste nechapu. treba u pc her a na internetových hrach tak tam by se 5dalsich uctu hodilo, ale tam to admini mazou nebo blokujou ucty.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » pon 08. zář 2014 12:50:54

Tomášku,
že ten Vostálník čili Vostápetr je docela prima žertovný strejda, viď? toho se nemusíš bát. Ale jsou jiní, které by zajímalo máznout Tě po zadničce, ani Ti to neumím vysvětlit, ale ti mohou být nebezpeční, bohužel to na první pohled nepoznáš, jen s nimi (neznámými) nebuď sám a daleko od domova. Ale zas každý den se bát to nejde, i když nemáš sebou stráž s kopími, která by tě provázela jako ve středověku.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:32:06

nop píše:Tomášku,
že ten Vostálník čili Vostápetr je docela prima žertovný strejda, viď? toho se nemusíš bát. Ale jsou jiní, které by zajímalo máznout Tě po zadničce, ani Ti to neumím vysvětlit, ale ti mohou být nebezpeční, bohužel to na první pohled nepoznáš, jen s nimi (neznámými) nebuď sám a daleko od domova. Ale zas každý den se bát to nejde, i když nemáš sebou stráž s kopími, která by tě provázela jako ve středověku.


sranda s nim je ale neboj s tebou je taky sranda :)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:38:39

vostalpetr píše:To víš,
tady je svoboda,

tad můžeš mít přezdívek celej kopec,

dokonce můžeš psát i místo "by" špatně "bi"

a nikdo tě za to být nebude,

nebot děti se být nesmějí,

obzvláště pak ne po hlavičce,

ani po prdeli

protože bi to bylo trestný sado maso pedofilie...


heeeeej nas se nesmi bit po hlavicce, taky dobry :D
co je to sado maso pedofilie? :what:
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:55:16

vostalpetr píše:No vždyt jsem ti to popsal,

to je když se malí děti bijou po nahatý prdeli.... :D


jsem to ale tele, pardon nejak mi to nedoslo :D
uz to vim dikes
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Další

Zpět na OTEVŘENÝ PROSTOR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron