Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod petr.v » ned 07. úno 2016 16:56:04

Jj,

tuhle pohádku jsem už někde slyšel...
petr.v
 

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod Jana » ned 07. úno 2016 17:13:26

A když se na to podíváš sám, je to nějak jinak?

Jsi to tělo, které se od narození pořád nějak mění a v průběhu života vyměňuje všechny prvky v těle?

Jsi ta mysl, ve které se může objevit v každém okamžiku zcela jiný obraz o Tobě?

Nebo jsi to, co se nijak nemění?

Je to: "Jsem, který jsem" pořád stejné?

A má to "jsem" při poznání, že nejsi mysl, nejsi tělo, nějakou konkrétní formu?

Píšeš sem snad, protože Tě to nebaví?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod petr.v » ned 07. úno 2016 17:50:58

Většina tvých otázek bude zcela jistě zodpovězena,

když přestaneš poctivě odpovídat dle vypředstavovaného a vyčteného mustru,

a poctivě se podíváš se sama...

Jenže, to bohužel každému nejde, většina lidí prostě vidí přesně to, co chtějí vidět

Inu,

je čas kameny sbírat a čas kameny rozhazovat,

tedy všeliká věc má všeliký čas...
petr.v
 

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod arikiran » ned 07. úno 2016 17:53:34

Presne tak, castujeme se tady spekulativnimi...ryze subjektivnimi..tj vlastne osobnimi pohadkami...tj dojmy...
Asi jako bychom se bavili treba o hmotnosti...a kazdy psal, jak on sam je tezky...tuny...a druzi lehci...
Potom by stacilo vybalit Pristroj= Vahy...avhned by se videlo

Poznani...Moudrost...Slechetnost...Realizovanost...jsou z mnoha parametru, vlastnosti a schopnosti namichane Stavy...a precizne to vydefinovat ani myslim nelze...koneckoncu podobne jako hmotnost

Slechetnost obsahuje i praci se Svedomim a jiste , nope, by byl lepsi slechetny skladnik nez zkorumpovatelny zlodej...a stejne tak urednik, politik, doktor...atd

Jana si vse prevadi na pomer Skutecnost/ Iluzornost...jo, i to Poznani zahrnuje...

Tak, jaxe stupen Poznani Rozsiruje a Zkvalitnuje, taxe i meni moje vhledy do problematiky Skutecnosti...
Vcetne chapani a prozivani Teto

A zlepsovani chapani muze v mem pripade vypadat i tak, ze chapu, ze zatim chapu velmi malo...a z meho pohledu je tento Postoj paradoxne presnejsi a lepsi, nez poznani onech, kteri tvrdi, ze uz vse davno poznali a vyzkouseli...

Koneckoncu je namiste i nazor, ze pidit se po sve urovni je zbytecne...jo...pracuju-li na jejim zlepsovni...
Oslovi-li me ale clovek, ktery implicitne u sebe predpoklada uroven vyslokou, je na miste se zajimat, jak je to doopravdy...a mit nastroje...kdyz jeste neni po ruce onen Pristroj...kterymi si deklarovanou vysokou uroven overim

V debate na netu je to sice obtiznejsi, ale de to taky
...x...
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod petr.v » ned 07. úno 2016 19:02:56

Presne tak, castujeme se tady spekulativnimi...ryze subjektivnimi..tj vlastne osobnimi pohadkami...tj dojmy...
Asi jako bychom se bavili treba o hmotnosti...a kazdy psal, jak on sam je tezky...tuny...a druzi lehci...
Potom by stacilo vybalit Pristroj= Vahy...avhned by se videlo


No asi by stačilo vidět auru,

i když já nejsem tak světa znalej, takže nevím, jestli aura zobrazuje i příčinné karmické tělo,

které je vlastně tím hlavním ukazatelem osvobození a tudíž rozpuštění vasán a samskár
petr.v
 

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod salmo1cz » sob 23. led 2021 11:42:19

Realizovaného, osvíceného pozná zase jen realizovaný a osvícený. Ostatní lidé nepoznávají ani sebe sama.
Vidět něčí auru je ale určitými pomocníčkem, výklad aury viděné je ale dost složitá záležitost a musíte do toho vložit hodně energie s nejistým výsledkem.
Už samotná touha a vložená energie něco znát přitahují výsledek.
Tluče a bude Vám otevřeno.
salmo1cz
 

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 23. led 2021 11:56:36

petr.v píše:
Presne tak, castujeme se tady spekulativnimi...ryze subjektivnimi..tj vlastne osobnimi pohadkami...tj dojmy...
Asi jako bychom se bavili treba o hmotnosti...a kazdy psal, jak on sam je tezky...tuny...a druzi lehci...
Potom by stacilo vybalit Pristroj= Vahy...avhned by se videlo


No asi by stačilo vidět auru,

i když já nejsem tak světa znalej, takže nevím, jestli aura zobrazuje i příčinné karmické tělo,

které je vlastně tím hlavním ukazatelem osvobození a tudíž rozpuštění vasán a samskár

Aura je jiný název pro energetické vyzařování všeho, co je právě v dotyčném člověku aktivní: tedy všech v té chvíli zaktivovaných obsahů vědomí i podvědomí.

V podvědomí jsou uložené všechny příčiny našich reakcí, které si vůbec neuvědomujeme a jejichž aktivity jsou znovu a znovu spouštěči karmických důsledků.
Návštěvník
 

Re: Jak poznáme realizovaného (probuzeného, osvíceného...)?

Nový příspěvekod rafael » ned 24. led 2021 16:22:40

salmo1cz píše:Realizovaného, osvíceného pozná zase jen realizovaný a osvícený. Ostatní lidé nepoznávají ani sebe sama.
Vidět něčí auru je ale určitými pomocníčkem, výklad aury viděné je ale dost složitá záležitost a musíte do toho vložit hodně energie s nejistým výsledkem.
Už samotná touha a vložená energie něco znát přitahují výsledek.
Tluče a bude Vám otevřeno.



není to pravda.. pokud člověk dosáhne u sebe určitého stavu vědomí tozn zvýší se mi vibraci svou prací na sobě, je schopen jen podle fotografie poznat realizovaného člověka, mimochodem všichni jsme realizovaní, pouze náš stav nám to zastřel.. slunce svítí pořád (realizace) jen mraky (mysl) ho stíní a přitom tam slunce pořád je
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

PředchozíDalší

Zpět na Irulan

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník