Brahmam - zkušenosti

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 15:37:18

vostalpetr píše:No a ?

Když tady pějete ty ody,
na ty mistry,
tak už jste díky těm mistrům realizovaní ???

Nebo jen pějete ody na to jak to funguje skvěle,
ale k realizaci vás to příliš neposunulo...


Jsem zvědavej, co odpovíte.... :sos: :sos: :sos:

((Ne že bych nějak popíral to co píšete, jen říkám, že je to celý na hovno....))


PS.
A proč je to na hovno ?
Protože něco přeskočíte díky tomu vlivu, místo aby se to samo zpracovalo (v případě usilovačů místo aby toho sami dosáhli)

Já se tedy hlásím, že mě setkání s Mistrem v těle, posunulo ..., hodně posunulo.
Než jsem se s Ním setkala, tak jsem taky věřila, v neosobního satguru.
No ale najednou, koukám,že jedu na satsang.
Nevím jestli jsem realizovaná, podle Tvých představ. Ale už nehledám, což je obrovská úleva... a teď mohu začít relaxovat.
Vásány všechny rozpuštěné nejsou. Osobní a neosobní vědomí se ve mě míchá, tak to je, tak co už. Zítra to může být jinak ..a nebo taky ne.
Občas píšu sem na fórum, protože mě filosofování (planořečnění) baví, ale jinak žiju dost neduchovním způsobem. Nejen, že nic nepraktikuju, ale ani nerelaxuju. Občas si myslím, že můj život stojí za hov.., někdy si myslím, že je to všechno maximálně super.
Možná mě časem bude mrzet, že to tu tak otevřeně píšu. Možná, lze vymyslet lepší imidž člověka, co je "za vodou", ale je mi to jedno. Taky asi moc nikdo nepochopí, co tím vlastně básník chtěl říct (koho to bude zajímat s kýmkoli se ráda sejdu osobně)
Takže asi takto díky mistru v těle jsem dosáhla nejvyššího poznání a z osobního hlediska je to úplně na prd.
Lidské problémy řeším lidským způsobem. Jediné plus je, že se nezabývám nějakým hledáním.

Svému mistru v těle jsem neskonale vděčná a jsem ráda, že vědomí vzalo na sebe formu realizovaného dredatého chlápka a rozpomenulo na Sebe Sebe ve formě mé maličkosti. :)
konec hlášení
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod návštěvník 2 » stř 09. říj 2013 15:38:14

napíšu ještě jednu poslední zkušenost s Brahmámem

několikrát upozorňoval na to, aby se lidé nechytali toho co říká, ale obrátili pozornost přímo ke zdroji - podkladu ze kterého ta slova vycházejí

přesto jsou tam lidé co si horlivě zapisují, nahrávají a pak rozebírají co řekl, jak to řekl, co neřekl, co měl říct jinak :knock: intelektem to uchopit ale nejde ...
návštěvník 2
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod návštěvník 2 » stř 09. říj 2013 15:44:17

Návštěvník píše:
Já se tedy hlásím, že mě setkání s Mistrem v těle, posunulo ..., hodně posunulo.
Než jsem se s Ním setkala, tak jsem taky věřila, v neosobního satguru.
No ale najednou, koukám,že jedu na satsang.
Nevím jestli jsem realizovaná, podle Tvých představ. Ale už nehledám, což je obrovská úleva... a teď mohu začít relaxovat.
Vásány všechny rozpuštěné nejsou. Osobní a neosobní vědomí se ve mě míchá, tak to je, tak co už. Zítra to může být jinak ..a nebo taky ne.
Občas píšu sem na fórum, protože mě filosofování (planořečnění) baví, ale jinak žiju dost neduchovním způsobem. Nejen, že nic nepraktikuju, ale ani nerelaxuju. Občas si myslím, že můj život stojí za hov.., někdy si myslím, že je to všechno maximálně super.
Možná mě časem bude mrzet, že to tu tak otevřeně píšu. Možná, lze vymyslet lepší imidž člověka, co je "za vodou", ale je mi to jedno. Taky asi moc nikdo nepochopí, co tím vlastně básník chtěl říct (koho to bude zajímat s kýmkoli se ráda sejdu osobně)
Takže asi takto díky mistru v těle jsem dosáhla nejvyššího poznání a z osobního hlediska je to úplně na prd.
Lidské problémy řeším lidským způsobem. Jediné plus je, že se nezabývám nějakým hledáním.

Svému mistru v těle jsem neskonale vděčná a jsem ráda, že vědomí vzalo na sebe formu realizovaného dredatého chlápka a rozpomenulo na Sebe Sebe ve formě mé maličkosti. :)
konec hlášení


:yes: životu zdar a Mistrovi díky, u mne v podstatě totéž

ps. ve čtvrtek nemůžu, jedeme do Karviné, tak příští týden když tak, na tu polívku se mocccc těšššímmm pa ;)
návštěvník 2
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod rafael » stř 09. říj 2013 15:56:55

návštěvník 2 píše:napíšu ještě jednu poslední zkušenost s Brahmámem

několikrát upozorňoval na to, aby se lidé nechytali toho co říká, ale obrátili pozornost přímo ke zdroji - podkladu ze kterého ta slova vycházejí

přesto jsou tam lidé co si horlivě zapisují, nahrávají a pak rozebírají co řekl, jak to řekl, co neřekl, co měl říct jinak :knock: intelektem to uchopit ale nejde ...


ano přesně tak..naše vlastní JÁ rezonuje s jeho realizovaným JÁ, toto je přesně účel satsangu.. :)
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Dívej se co se dívá ...

Nový příspěvekod návštěvník 2 » stř 09. říj 2013 15:59:38

"Vždy, v každém okamžiku, za všech okolnosti je stále přítomno cosi co je neměnné, beztvaré, nehybné...

Svrchované Ticho.

Svrchované Ticho pulsující životem ve vás.

Svrchované Ticho, které zahrnuje absolutně vše a nevyčleňuje vůbec nic.

Zahruje dokonce i myšlenky, které máte o tom, kdo jste.

Myšlenky, které máte o tom, kdo jste však nejsou tím, kdo jste.

Jsou to myšlenky, které se objevují v tom, kdo jste.

Vy jste Svrchované Ticho.

Svrchované Ticho však není protikladem k mluvení, ani protikladem k činnosti.

Svrchované Ticho si je vědomo všeho mluvení, všeho činnění stejně jako všeho nemluvení i všeho nečinnění.

Svrchované Ticho není opozitou žádné duality, nýbrž rozřešením každé duality.

Zastavte se.

Prostě se zastavte, zastavte všechen vnitřní pohyb...

Kdo Jste?"



Více zde: http://www.leilalee.cz/"


poselství od holky, která Mistra v těle nepotřebovala, vedlo jí to přímo skrze velmi negativní prožitky a reakce

"narodila se 7.10 1982 v Havířově, vystudovala fyzioterapii na UP v Olomouci a fyzioterapii se jistou dobu věnovala. Avšak její tehdejší povrchní přístup k životu ji dovedl k velkému životnímu pádu, depresím, alkoholu, drogám a ke klinické smrti. Tyto životní zkušenosti byly později rozpoznány jako ten nejcennější dar. Dar, který jí ukázal cestu, cestu k Pravdě. Rozhodla se, že ji najde a vzdala se všeho čím byla, všeho s čím se spojovala a vydala se na duchovní cestu. Cestu za poznáním Pravdy... po čase však zjistila, že i to vše, co dokázala z duchovní sféry obsáhnout a pochopit, že všechny vhledy a zjevení, která do té doby měla, i přes jejich neskutečnou hloubku, však stále nedokáží uspokojit tuto touhu po Pravdě. Zdálo se, že ačkoliv jde stále kupředu, Pravdu ne a ne nalézt.

A poté prozřela. Zastavila se na malinký okamžik a vzdala se všeho hledání. A prozřela.

Pravdu nelze nalézt. Pravda je totiž stále přítomná. V každém okamžiku. V každém aspektu. V každé okolnosti. Vždy přítomna jako tichý svědek všeho."
návštěvník 2
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ren » stř 09. říj 2013 16:44:49

rafael píše:..naše vlastní JÁ rezonuje s jeho realizovaným JÁ, toto je přesně účel satsangu.. :)

Ano, a to tím hlouběji, čím víc přímo vnímám fyzický tvar Mistra jen jako projev - tvar - Vědomí.

Je to asi takhle: obloha je zatažená temnými těžkými mraky, samotné slunce proto není nikde vidět, ale mezi těmi všemi temnými mraky je jeden malý, lehounký obláček, a skrz ten prozařuje slunce. Tak se skrz ten průzračný obláček otevírám slunci - nemyslím si, že svítí ten obláček sám.

Realizované JÁ prozařuje Mudrcem naplno, nezastřené osobním já - egem. Poznají to okamžitě malé děti i zvířata. O Maharišim se traduje, že za ním do jeskyně chodil tygr a lízal mu ruce.
ren
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 16:55:18

Jana píše:
vostalpetr píše:já jak je mým zvykem vzádu pokřikuju, že je všechno na hovno
a že se maj lidi hodit do klídku...

Čímž je, bych řekla, paradoxně nejspíš zneklidníš.

:)

Ale kdepak, je to jen takový mrak, co fofruje sem a tam, aby všechno stihnul a mohl všude vychrlit svůj obsah :D
S tím přece každý počítá a bere to jako místní folklór

:D :D :D
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 18:07:10

vostalpetr píše:
Ale kdepak, je to jen takový mrak, co fofruje sem a tam, aby všechno stihnul a mohl všude vychrlit svůj obsah :D
S tím přece každý počítá a bere to jako místní folklór


Někdo vás zdrbnout musí...

Kdepak zdrbnutí, píšeš furt to samý, že nesouhlasíš, a je vcelku jedno s čím
zdůvodníš to jak tě zrovna napadne

To je jen jako když vystrkuješ pořád znovu plácačku

Obrázek


Príma hračka, tak proč ne, nejsme na silnici
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 19:12:56

vostalpetr píše: ale také se dá říci ale...

No a proč to neříct...

ostatně anarchista má přímo za svatou povinnost se proti všemu bouřit a oponovat :knock:

:D :D :D
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 20:03:07

Je docela zábavný sledovat, jak se anarchista bouří proti všemu kromě svýho vlastního naprogramování

to poslouchá jako vzornej žáček

:D :D :D
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 20:15:52

No

dokud potřebuješ v mysli všechno zařazovat do skupin, abys moh proti nim nebo za ně bojovat, může se ti o svobodě akorát zdát

Jenže je fakt, že to přestane bavit, teprve když si toho do sytosti užijem

Tak na zdraví

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 09. říj 2013 21:09:05

vostalpetr píše:A co ty, chceš mi po anarchisticku zakázat bojovat ?

To sis nevšim, jak to oceňuju? :confused:

přišlo ti, že už mě to přestalo bavit ?

Ani náhodou ;)

Tebe taky baví psát to co píšeš a zřejmě tě to přestane bavit, až si to dosytosti užiješ

Šak, jo, vždyť píšu

teprve když si toho do sytosti užijem


:D :D :D
Návštěvník
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod rosada » čtv 10. říj 2013 14:13:38

Tak koukám, že ten výlev jsem napsala už taky jen jak anonym.
Ztrácím jméno...ztrácím sebe ... nebo nalézám?
...
Tak nevím, jestli to, že mě nikdo nezpuc, je tím, že to bylo bezejména.
Nicméně ta nabídka na setkání platí,

pro VostálPetra: to víš, že si tu jízdu po proudu užiju, jen nevím jestli je lepší nuda-"volej" ne peřeje.
Zatím převážně peřeje, je to adrenalin :D
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ros » čtv 10. říj 2013 20:24:22

No jo venku je nevlídno.
ros
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ros » pát 11. říj 2013 9:47:47

vostalpetr píše:
Proč, kdy, kde, jak, v kolik,s kým a za jakým účelem ?

:D



To byla jen teoretická nabídka
Někdy, někde (preferuju Prahu), se mnou, jen tak, za účelem lepšího pochopení mne :-)
ros
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ros » pát 11. říj 2013 19:44:03

vostalpetr píše:A seš vůbec pochopitelná ???

Voni někteří lidé jsou občas úplně nepochopitelní... :D

Setkani s beznadejnym ucelem, asi jo, asi tato kategorie.
Ja se nechapu a to se o to snazim dost dlouho ... :)
ros
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ros » pát 11. říj 2013 19:46:52

vostalpetr píše:Než se pes unaví


Mladý muž vyhledal zenového mistra: "Mistře, jak dlouho to bude trvat, než dosáhnu vysvobození?" "Možná deset let," odpověděl mistr. "A když vynaložím velkou námahu, jak dlouho to potom bude trvat?" ptal se žák. "V tom případě to může trvat dvacet let," řekl mistr. "Já se opravdu budu snažit být na sebe tvrdý. Chci dospět k cíli co nejrychleji," ujištoval muž. "Pak," opáčil mistr, "to může trvat i čtyřicet let."


Skutečná cesta
Mladý zenový mnich se svého mistra chytrácky vyptával: "Mistře, není to tak, že člověk musí nejprve bloudit, má-li najít cíl, k němuž směřuje?" Mistr odvětil: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!

:yes:
ros
 

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod irulan » pát 11. říj 2013 20:18:27

jo..mohli bysme spáchat zase nějakej srazík....(co Jani?)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod irulan » pát 11. říj 2013 20:22:27

no nevím, jestli by se Ryunin z toho neopupínkoval, onehdy psal, o tyhle plkací srazy nestojí
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Brahmam - zkušenosti

Nový příspěvekod ros » sob 12. říj 2013 15:27:45

vostalpetr píše:A co ten Ryunin
(ted jsem to dopsal)

?

Ryunina bych ráda poznala ... vyrazíme na zazen (ikdyž nemáme to pravý zájem o zen) nebo ho pozveme do čajovny?
Celkem bez problému můžu kterékoliv úterý ve 20:20 v čajovně Jedna báseň.

Klidně pozvěte i Miroslava, i když je král ;)

ps: Petře ty nejsi z Brna? Tak kdo je z Brna?
ros
 

PředchozíDalší

Zpět na Irulan

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník