Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Moderátor: konec zvonec

Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » úte 13. srp 2013 12:10:45

Vše co potřebuji ... ale uplne vse ... je prave tady a ted ... v tehle chvili a na tomhle miste.
Nic dalsiho uz neni treba ... nic neni treba menit ... ani doplnovat ... ani ubirat.

Je to zcela a uplne kompletni ... celistve tak nejvic ... jak jen to je mozne ... az to muze vypadat nemozne.

Je to vsechno prave tady v tehle chvili ... na tomto miste.

To kompletni co potrebuji ...
... neni nekde v minulosti ... neni to neco, co pominulo ... neco k oplakavani, ze uz to neni.
... a neni to ani nikde v budoucnosti ... neni to neco k ocekavani ... neco co teprve nastane.

Neni to treba hledat a najit ... uz je to tady a je to hotove .... vsechny ty podminky, lidi, veci ... vsechno to tady je ... prave ted.
Staci to uvidet ... uvedomit si to ... ze to tak je ... a vzdycky bylo ... to je vsechno co je treba.

Vse co potrebuji pro to abych byl ... existoval ... je kompletne tady ... stale k dispozici.
ma existence je zcela kompletni ... nic nechybi ... a nikdy nechybelo.

to co jsem je ... stale tady ... v tuto chvili.
staci se rozhlednout. :)
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod malpan » úte 13. srp 2013 20:14:45

Josef píše:Vše co potřebuji ... ale uplne vse ... je prave tady a ted ... ....to co jsem je ... stale tady ... v tuto chvili.
staci se rozhlednout. :)

ano, o tom není pochyb, ale platí to pro zralý /vědomý přístup k životu. Ten, kdo je ještě v nevědomosti a tvá slova by používal třeba jako afirmaci, jeho život se může zlepšit, ale stejně jej dožene ta jeho nezpracovaná část vědomí - nikdo nedokáže překročit svůj stín. Jablko uzraje teprve, až bude zralé...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. srp 2013 22:15:26

Josef píše:Vše co potřebuji ... ale uplne vse ... je prave tady a ted ... v tehle chvili a na tomhle miste.
Nic dalsiho uz neni treba ... nic neni treba menit ... ani doplnovat ... ani ubirat.

Je to zcela a uplne kompletni ... celistve tak nejvic ... jak jen to je mozne ... az to muze vypadat nemozne.

Je to vsechno prave tady v tehle chvili ... na tomto miste.

To kompletni co potrebuji ...
... neni nekde v minulosti ... neni to neco, co pominulo ... neco k oplakavani, ze uz to neni.
... a neni to ani nikde v budoucnosti ... neni to neco k ocekavani ... neco co teprve nastane.

Neni to treba hledat a najit ... uz je to tady a je to hotove .... vsechny ty podminky, lidi, veci ... vsechno to tady je ... prave ted.
Staci to uvidet ... uvedomit si to ... ze to tak je ... a vzdycky bylo ... to je vsechno co je treba.

Vse co potrebuji pro to abych byl ... existoval ... je kompletne tady ... stale k dispozici.
ma existence je zcela kompletni ... nic nechybi ... a nikdy nechybelo.

to co jsem je ... stale tady ... v tuto chvili.
staci se rozhlednout. :)

Proč si to pořád Josefe potřebuješ psát?
Návštěvník
 

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » úte 13. srp 2013 22:31:46

malpan píše:
Josef píše:Vše co potřebuji ... ale uplne vse ... je prave tady a ted ... ....to co jsem je ... stale tady ... v tuto chvili.
staci se rozhlednout. :)

ano, o tom není pochyb, ale platí to pro zralý /vědomý přístup k životu. Ten, kdo je ještě v nevědomosti a tvá slova by používal třeba jako afirmaci, jeho život se může zlepšit, ale stejně jej dožene ta jeho nezpracovaná část vědomí - nikdo nedokáže překročit svůj stín. Jablko uzraje teprve, až bude zralé...


a presto se vetsina snazi svuj stin prekrocit ... to opravdu nelze.
tohle usili stin zmenit, predelat, rozzarit ... stin zivi a nas vycerpava.
prijmout to co je ... by mohlo fungovat jinak ...

nejde o to stin prekrocit ... ale ... plne se mu odevzdat ... vkrocit do nej ... ponorit se do nej ...
a pak ... namisto sily, ktera porazi stin ... je zde zranitelnost, ve ktere nema stin oporu pro svuj rust nebo existenci.
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » úte 13. srp 2013 22:33:21

Návštěvník píše:Proč si to pořád Josefe potřebuješ psát?


nevim ... proste je zde potreba to psat ... tak to pisu.
mel bych se tim trapit?
proc mi koluje krev zilach a proc dycham?
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Návštěvní k » stř 14. srp 2013 10:37:12

Josef píše:tohle usili stin zmenit, predelat, rozzarit ... stin zivi a nas vycerpava.

Ano.
Josef píše:prijmout to co je ...

Ano.

Vlastně je to celé o tom, rozpoznat svoje nepřijetí... teď... teď... teď... a přijmout ho :)

Trénink nafurt, žádná nuda

:)
Návštěvní k
 

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 14. srp 2013 11:11:29

Návštěvní k píše:
Josef píše:tohle usili stin zmenit, predelat, rozzarit ... stin zivi a nas vycerpava.

Ano.
Josef píše:prijmout to co je ...

Ano.

Vlastně je to celé o tom, rozpoznat svoje nepřijetí... teď... teď... teď... a přijmout ho :)

Trénink nafurt, žádná nuda

:)

jj ... nejtezsi je prijimat to co se zda neprijemne.
... to protoze prirozena reakce je se toho rychle zbavit a citit jen to prijemne.
... coz je v poradku ... je to prirozene ... svym vlastni zpusobem. vsichni chteji byt stastni.

..ale
prijemne i neprijemne pocity se objevuji a mizi ... takze to nemuzu byt ja ... to uz vim.

..presto
..tendence potlacit nebo vytesnit neprijemne je hodne silna.
..tendence potlacit to co je je silna.
..tendence potlacovat to co jsem je silna.

tuhle bitvu nelze vyhrat, ale lze ji prohrat ... odevzdat to vse ... pustit ... podvolit se ... nechat to.

mas pravdu ... s prijimanim prijemneho problem neni.
ale zazivat sebe celistve ... to chce prijimat vse ... sakumprdum ... all.
pak se lze tim vsim ztotoznovanim propadnout ... prohlidnout ... k tomu co jsem opravdu.
stane se to skrze prijeti neprijateho ... skoncenim usili rozdelovat a oddelovat a vydelovat neoddelitelne a neoddelene.

prave tohle usili vytvari cele to napeti v nervovem systemu a v tele.
proste chce to jasne uvidet ... ze vse je v poradku prave tak jak to je ... prave ted .. ted .. ted.

vsechno je v poradku prave takove jake to je ... a to je to ... co jsem. :)
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Aves passeri » stř 14. srp 2013 13:22:59

Třeba já bych si to mohla vytisknout a pověsit někam, kde bych to měla pořád na očích :-)

A sundala bych to ve chvíli, kdy bych přijala, že nepřijímám, a už bych se tím přestala zabývat.... :-)
Aves passeri
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 19. črc 2013 11:10:24

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. srp 2013 15:00:00

To Josef ne, ten to potřebuje mít stále před očima, proto si to pořád píše, aby věděl, co dělá špatně, aby si to připomínal.
Návštěvník
 

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 14. srp 2013 15:14:40

Návštěvník píše:To Josef ne, ten to potřebuje mít stále před očima, proto si to pořád píše, aby věděl, co dělá špatně, aby si to připomínal.

samozrejme ze to delam pro to ... ale co to zpusobuje nevim ...
proste rano vstanu a napadne me to ... tak to napisu ... a pak si to po sobe 5x prectu. :)
a pak nekdy ... kdyz si to takhle napisu a taky prectu ... prijde najednou takovy pocit ... jako ze je neco najednou jinak ... vyjasni se ... ale ne nafurt.
no coz ... neni ... neni ... jednou bude. :)
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. srp 2013 15:20:02

No to už je Josefe pokorok, oproti včerejšku, že víš proč to píšeš, ale to ti muselo být napovězeno, čéče, resp. dáno do huby :)
proč to včera nešlo napsat, napsal jsi jen, že nevíš, proč je tu potřeba o tom stále psát.
Dokud nebude jeden k sobě upřímný, dotedy budou tyhle hry na až potom a mohlo by být a přitom si myslím, že podle toho co píšeš, by tu ten potenciál živé přítomnosti moh bejt, ale on není, protože si jeden hraje na pisálka, jak by to mělo být, až někdy.
Čoveče, vzpamatuj se! Nebo ti jde o tu zpětnou vazbu na písmenka, kterou potřebuješ číst, aby tvoje mysl měla stále co přežvykovat a tak se s tím vším identifikovat, jako že jipatří punc skutečné existencionality? Já = moje lačná mysl?

Cccc....
Návštěvník
 

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. srp 2013 15:38:54

Chcete-li pobavit Boha, seznamte ho se svými plány :)
Návštěvník
 

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 14. srp 2013 15:55:42

Návštěvník píše:No to už je Josefe pokorok, oproti včerejšku, že víš proč to píšeš, ale to ti muselo být napovězeno, čéče, resp. dáno do huby :)
proč to včera nešlo napsat, napsal jsi jen, že nevíš, proč je tu potřeba o tom stále psát.
Dokud nebude jeden k sobě upřímný, dotedy budou tyhle hry na až potom a mohlo by být a přitom si myslím, že podle toho co píšeš, by tu ten potenciál živé přítomnosti moh bejt, ale on není, protože si jeden hraje na pisálka, jak by to mělo být, až někdy.
Čoveče, vzpamatuj se! Nebo ti jde o tu zpětnou vazbu na písmenka, kterou potřebuješ číst, aby tvoje mysl měla stále co přežvykovat a tak se s tím vším identifikovat, jako že jipatří punc skutečné existencionality? Já = moje lačná mysl?

Cccc....


:D ... myslis tuhle odpoved?

nevim ... proste je zde potreba to psat ... tak to pisu.
mel bych se tim trapit?
proc mi koluje krev zilach a proc dycham?


nevim jak jsi z ni poznala ze to vim ... kdyz je tam slovo nevim.
je na ty odpovedi neco nejasnyho?

aha pockej ... pak zase pises ze to nevim ... no ja ti nevim ... tak si vyber. :D

nooo ... prezvykovani je moje cesta ... jsem prezvykavec ... :)
jaka je tvoje cesta?

jestli mi jde o zpetnou vazbu? jasne ... proc bych sem jinak psal?

takze ... jasne prohlasuji ... ze ... jsem se nezarealizoval ... az se tak stane ... tak se tak stane.
a ... at pisu co pisu ... neberte to vazne ... a nebo jo ... kazdymu co potrebuje.

potencial neni ... ale mohl by bejt ... no budiz ... kdyz neni ... tak neni ... hlavne ze to nekdo pozna.
alespon mam z ceho vychazet ... potencial neni ... potencial neni ... kdyz pisalek tu neni ... potence tu je ... vse tedy potencionalne.

a jaky je vlastne ten tvuj pribeh?
vypada to ze tohle vsechno uz mas davno za sebou ... nebo taky papouskujes jine ... aby jsi mohla nasledne prezvykovat?
takze ...
jakej je tvuj pribeh.
inspiruj nas. :)
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 14. srp 2013 21:33:38

Návštěvník píše:Josefe, tohle už je z tvé strany normální blbnutí, žvanění, nevím, nevím, po vašumu už sto let nic nevím, až budu vědět, tak budu vědět, ha ha a co ty, co ty?

Nemám v oblivě vanění a tyhle hry.

Ty si fakt neuvědomuješ, co jsi psal včera a co dnes? nevím, fakt nevím, prostě je tu potřeba psaní toho. A pak když se hra trochu rozkryla píšeš, samozrejme ze to delam pro to - že potřebuješ číst zpětné vazby na tvoje písmenka, aby sis potvrdil svou mysl jako výlučnost vesmíru. Ccccc a s tímhle já tady ztrácím čas :knock: ;)

hmmmm ... devcico mila ... moc me nebavi se tady obhajovat.
vim presne co jsem psal ... a nevidim v tom rozpor.
mozna bude chyba na strane prijimace.
ta potreba psat ... byla a je moje ... jake ma kdo dalsi potreby netusim.
nemas rada ... jednoduche ... nehraj.

zajimave je ... ze vzdycky kdyz se zeptam na neco konkretniho tebe ... tak se nic nedozvim ... pouzivas zajimave ncinerikajici odpovedi.
kazdy si proste prezvykujeme to svy sousto ... tebe nevyjimaje.
zkus mluvit chvilku o sobe ... jake sousto prezvykujes ty? jaky ten tvuj pribeh? a po cem vlastne touzis ty?

mimochodem .. ty jsi ta co je ze Studenky?
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28

Re: Vše co potřebuji, je právě teď a právě tady.

Nový příspěvekod konec zvonec » stř 14. srp 2013 21:35:38

Návštěvník píše:Už zase. Josefe, tak kdybychom se už neslyšeli, byl jsem zablokován....

Koho Jani bráníš?

to nedelej Jani ... snazim se pochopit co mi to vlastne chce rict ... zatim nic nevidim.
konec zvonec
 
Příspěvky: 588
Registrován: úte 31. črc 2012 12:42:28


Zpět na Josef

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků