O KREATIVITĚ a její obrovské široké přítomnosti

Moderátor: Andrew

O KREATIVITĚ a její obrovské široké přítomnosti

Nový příspěvekod Andrew » pát 08. lis 2013 2:16:40

Každý dostal nějaký dary. Jedním z mých darů je kreativita. A tato zpráva je určena těm, kteří mají také kreativitu ve výbavě.

Určitě jste si už všimli, že kreativita tu někdy prostě je! Máte nápad něco složit, nakreslit, vytvořit, napsat...
Jindy by jste se snažili a snažili... a kreativita se ne a ne objevit! Jste pak jak na suchu... nic...

: ) Sám tomu nerozumím : )
Prostě tu někdy je, někdy není.
Mě rozhodně pomáhá, když si držím svobodu, bezstarostnost, inspiruji se, dělám věci co mě baví.
Vyhledávám to co přesně rozhořívá a rozeznívá mé srdce.

Určitě jste slyšeli o affirmacích. Já rád používám děkování, když něco krásného nakreslím, když najdu obrázek jiného autora co se mi moc líbí, když najdu nějakou novou techniku, nebo maličkost, která mě osloví...
Prostě jenom tak.


Kreativita nic nestojí. Zdroj či to něco z čeho vychází, je něco jako energie. A naučit se s ní pracovat je také umění a zábava. Mě baví se učit něco co mě dělá šťastným. A i práce s kreativitou je jedna z těch věcí.
Mám affirmaci, kterou večer děkuji za existenci kreativity samotné, i za přesně ty věci se kterými jsem v srdci sladěný. Mají přesnou frekvenci. Tohle děkování je upřímné, jelikož mě to opravdu dělá šťastným. Přináší mi to radost.
Děkováním se umocňuje síla spojení, a tím se posiluje. Toho za co se děkuje přichází víc.
Dále děkuji za nové techniky, za obrázky jiných autorů, které mi rozezněly srdce, za přítomnost dalších autorů a lidí, se kterým sdílím přesné vnitřní naladění, děkuji za to že další autoři své obrázky publikují a dělí se tak o ně s dalšími.


Kreativita není něco co se plánuje. Nevíte kam jedete. Já sám netuším co nakreslím v dalším obrázku. Proto si ani nepřeji nic konkrétního. Kreativita přináší každý den dárečky. Máte pak Vánoce celý rok, každý den. A vůbec netušíte jaký dáreček dostanete v dalším balíčku : )
Takže i neznalost toho kam míříte, nemusí být znervózňující.

Jelikož můj vývoj v probouzení jde ruku v ruce s kreativitou... dostává se poznání i o kreativitě
Vše co je tvořeno nemusíš nijak tvořit,
snažit se vytvořit, dokonce to ani nepatří tobě
Jsi součástí něčeho (1) - myslí to nepochopíš
Vstup do celistvosti existence/života/toho něčeho(2), spolupracuj s tím(2)
nech to skrze tebe tvořit(2). Stane se opět toho součástí, přijmi to do svého srdce(2).
O vše je postaráno, buď v klidu
Když se zastavíš(2), přijmeš to(2), naplní tě to(2), jsi tím - můžeš si uvědomovat
že jsi tím

1 - všudepřítomné bytí - jde to jenom cítit, myslí neuchopitelné
2 - stop a zamyslet se


Už jako dítě, jsem věděl, že mám přístup ke kreativitě. Dar vytvořit něco z ničeho. Jen za pomocí podložky, čistých papírů, tužek a gumy... dát prostor tomu co chce být stvořeno se stvořit. Já to netvořím. Stojí za tím ten tajemný zdroj, do kterého nelze nahlédnout myslí. Nejlepší na tom je, že s tím přichází láska, radost.
Je to pro mě smysluplné, naplňující, pravdivé.

Velký *HUG* a *záblesk energie z duchovího srdce* ať to najdete v sobě ^ ^
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Zpět na Andrew

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník