Miluji sebe takového jaký jsem (sebepřijetí, sebeláska)

Moderátor: Andrew

Miluji sebe takového jaký jsem (sebepřijetí, sebeláska)

Nový příspěvekod Andrew » čtv 03. říj 2013 3:25:51

Zdokumentuji tady čerstvý zážitek.

Chci prvně zmínit, že v pozadí tohoto zážitku je fakt, že poslední dva dny si víc a víc všímám bytí kolem sebe. A tedy teď víc JSEM (v bytí). Než myšlenkami (v hlavě a všech těch fantazíích).

-------------

Změnila se ve mě jedna věc. Cítím, že jsem už v pořádku. Už teď. Že jsem opravdu v pořádku.

Teď se se mnou zkuste vrátit do dávných časů, když jste měli třeba 6 let. Zkuste se do toho věku vžít a prozkoumat, jaké to bylo, když jste mohli být takoví jací jste byli, nehonit se za ničím, nebýt nespokojený s dneškem. Užívat si dnešek, být láskyplný, nadšený a spokojený. O vše je postaráno a život je moc príma. Jste spokojení dnes.

Určitě vás v tom věku netrápila nespokojenost s tím kdo jste, kde jste, a co vám vše tolik chybí, aby jste byli dostateční sami pro sebe.

Poslední rok jsem nasbíral hodně uvědomění a zkoumal kým jsem, co chci, a upřímě se zabýval objevováním a praktikováním "funkčního" chápání a jednání. Takového chování a jednání co nemá příchuť falešnosti a povrchnosti obyčejného prázdního chování.

Má mysl byla vytrénovaná, abych se snažil něčeho dosáhnout, nebo mít nějaké vlastnosti... a že až je dosáhnu tak to teprve bude ono.
Zkrátka, že dnes je ještě člověk nedostatečný, nedokonalý a musí udělat ještě hodně práce aby se dopracoval na takovou úroveň, aby sám sebe mohl považovat za takového jaký by si přál být. A je tak trvale nespokojený sám se sebou i svým životem.

SEBEOBJEVOVÁNÍ jsem věnoval obrovské množství času.
Poznáním vlastních hodnot a toho co bych v životě chtěl mi přineslo klid.
Dalším milým, ale neočekávaným překvapením bylo to, že to co mě mělo udělat šťastným nebylo ve světě, ale začalo procházet mnou do světa.
Sebepoznání mě spojilo svou nejvnitřnější podstatou.
Stále více jsem zasazený v bytí než v mysli. Pořád se to prohlubuje a roste to. Asi jako když zasadíte strom... a on pořád roste a roste.

---------------

Novinkou kterou jsem si teď uvědomil, že jsem hodný sebepřijetí. Že se mám rád, takového jaký jsem.
Je to díky tomu, že vycházím z bytí.

Není to založeno na mysli a myšlenkách
Klid a vnitřní síla vychází z bytí
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 05. zář 2011 0:32:46
Bydliště: ^ ^

Zpět na Andrew

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník