Důležitost prdu

Zdraví je náš přirozený stav a vyléčit se je náš přirozený sklon.
Být nemocný vyžaduje větší úsilí, než uzdravit se.

Důležitost prdu

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 15. bře 2014 14:29:45

Příroda uzdravuje a co jste ještě možná nevěděli

Co jste nevěděli o prdění
Prdí každý! I ta největší dáma i strojený džentlmen si potřebuje ulevit, dát světu pořádnou ránu smradu. Ve střevech se nám vytvoří od půl až po dva litry plynu. Záleží, zda si dáváte jen suchou rýži nebo fazole. A to musí jít ven, abychom nebyli jako balón. Prdění má jednoduše své kouzlo i tajemství.
Co je typický prd? Zdravý, krásný, tichý špion, i mohutný hromotluk má přibližně 59% dusíku, 21% vodíku, 9% oxidu uhličitého, 7% metanu a 4% kyslíku. To vysvětluje, proč se nám najednou tak těžce dýchá, když si někdo v zavřené místnosti pořádně odvalí.

Ženy smrdí častěji! Průměrný člověk, i když si to nepřizná, odfoukne průměrně 14 krát denně. Rozhoduje samozřejmě strava, ale tentokrát máme trumf v rukávu proti všem voňavým dámám. Ze stejné stravy mají tendenci vytvářet mnohem více plynů než muži. Muži jen častěji prezentují své pochody, ale rozhodně ženy méně naprdí.

Ve spánku si neporadíteI kdybyste celý den chodili se zadkem stisknutým jako svěrák, jakmile zavřete oči, už to syčí. Spánek je dokonalý uvolňování plynu a to je jeden zdůvodů, proč po vydatném spánku třeba ráno vždy vyvětrat. Jaksi se hůře dýchá při takové koncentraci metanu a dusíku.

Prdy a globální oteplování Ano, mají ho na svědomí. Ale ani ne tak lidské, jako ty termiti. Takoví malí živočichové prdí víc, než všichni ostatní a mají silný metanový náboj. Plynatost termitů je druhý největší zdroj metanu na světě.

Prd má čas Kdo neprdí, má skutečně vážný problém. V nemocnicích koluje fráze, že prd pacienta je orchestrem chirurga. Je totiž znakem, že vaše střeva pracují jako mají, a zažívací trakt začíná podobat švýcarským hodinkám. Neprodukovat plyny znamená koketovat se smrtí. Na zaražené prdy zemřelo několik čínských císařů, kterým v prdění bránila dvorní etika. Plyn se ale šíří relativně pomalu, průměrně trvá 10 sekund od osudového momentu, než ucítíte nějaký divný závan u nosu. Alespoň víte, kolik máte času na únik z výtahu ....

Poslední prd přijde po smrti Kdo si myslel, že to poslední, co tomuto světu zanecháte jsou slova rozloučení, velice se mýlí. I po smrti z těla unikají plyny, a to rovné tři hodiny. Takže i když už budete v podsvětí a začnete se rozhlížet po nových možnostech na druhém světě, vaše tělo si na rozloučenou s vámi ještě klidně párkrát odprdne.

Prdu zdar
Návštěvník
 

Re: Důležitost prdu

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 16. bře 2014 20:03:56

Udělat z prdu kuličku je jednoduché, stačí prdět do vody,
a kuličky v podobě bublin jsou na světě, sice jen krátce ale jsou.
Inu nic netrvá věčně, ani prd.
Návštěvník
 

Re: Důležitost prdu

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 16. bře 2014 20:08:20

Uprdnout se umí každej trouba.


Dokonce i mahaguru.
Návštěvník
 

Re: Důležitost prdu

Nový příspěvekod nop » stř 19. bře 2014 1:04:32

Soucit filosofa. V starém Řecku mívali filosofové své žáky a ti docházeli ze svého domu (někdy bydlela celá družina u filosofa).
Jednou jednomu žáku ušel hlasitý bzík. Strašně se cítil znemožněný a pomýšlel na sebevraždu.
Učitel se proto jednou najedl hodně fazolí a pak se před žáky ubzíknul. To působilo na učedníka a pak už ustoupil z myšlenky zabít se. Bezpříčinná láska učitele vymyslí i tohle.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha


Zpět na Zdraví

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník