Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Zdraví je náš přirozený stav a vyléčit se je náš přirozený sklon.
Být nemocný vyžaduje větší úsilí, než uzdravit se.

Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Andrew » sob 01. říj 2011 20:38:11

Prosím vá, nechtěl jsem tu s tím chodit, je to taková hloupost, ale jelikož mne nenapadá co dál... zkusím štěstí : )

Někdo je nachlazený třeba jednou za pár let, jiný jednou ročně. No u mě je to i 5x do roka a nepřejde mne to za tři dny jako u většiny lidí, ale drží se mne to i týden.
Nejedná se o nachlazení s teplotou, ale čistě horní cesty dýchací - postižena je mandle a ucpaný nos.

Ano uvědomuji si že to mám zřejmě naprogramované v mysli. Vím že často se lidé vyléčí z nemoci díky přeprogramování mysli.

Nicméně jsem toto co se týče zdraví nezkusil a i přes řadu důkazů které jsem v dokumentech viděl nebo o nich četl, má mysl i navzdory tomu je této možnosti skeptická. Proto jsem se o toto řešení nezajímal a hledal cestu přes doktory. (nicméně úsudek že je to v mém případě normální mne neuspokojil...)

Můžete mi prosím poradit nějaký nekomplikovaný a jasný postup třeba z vaší vlastní zkušenosti jak postupovat?

:what:

Děkuji Vám

A.
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Honzam » ned 02. říj 2011 18:38:42

Imunor

http://www.imunomedica.cz/Imunor-Cz.htm

Vyrábí ústecká firma, ale je dělaný z prasečí krve. Brzy by měl být hrazený zdr. pojišťovnami.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 21:39:51

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Polina » ned 02. říj 2011 19:12:27

Mohu ti nabídnout jen svoji zkušenost - jak se zbavit přechodových potíží u žen a to napořád. (Ale tyhle problémy ty asi nikdy mít nebudeš :D )
Možná se to dá aplikovat i na ostatní zdravotní potíže.
Já si tohle před 16 lety upravila v sobě za pomoci části Silvovy metody.
Ponořila jsem se do meditace, požádala o Boží pomoc a za pomocí vizualizace jsem si vyčistila organismus od toho, co ony problémy u žen v přechodu způsobuje. Představila jsem si velké množtví malinkých trpaslíčků, co v mém těle s lopatičkama a smetáčkama nepřetržitě uklízeli a další patra malých lidiček to odvážela miniautíčkama z těla ven, mimo dům a tam jsem to já likvidovala - proměňovala na bílé léčivé světlo. Trvalo mi to skoro týden, usilovné několikahodinové soustředěné práce. Pochopitelně jsem po ukončení sebeléčení poděkovala za onu Boží pomoc....
Nepříjemné příznaky přechodu, co se už předtím asi 14 dní projevovaly, najednou zmizely - a už nikdy se neobjevily. Je to už 16,5 roku a dosud to funguje, aniž bych to musela upravovat, pracovat na tom znovu....
Polina
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Andrew » pon 03. říj 2011 9:55:44

Děkuji vám, vyzkouším jednu možnost po druhé : )))
Uživatelský avatar
Andrew
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned 04. zář 2011 23:32:46
Bydliště: ^ ^

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Linda » pon 03. říj 2011 10:20:43

Andrew píše: nějaký nekomplikovaný a jasný postup třeba z vaší vlastní zkušenosti?

Měla jsem to kdysi taky, navíc jsem mívala často virózy a každou chvíli jsem byla na neschopence. Pomohlo mi zvýšit imunitu organismu pomocí přírodních prostředků. To jde dělat mnoha způsoby, mně se osvědčila především Echinacea, Rakytník řešetlákovitý, multivitamíny + ovoce a zelenina. A při prvních příznacích nasadit šumivý C-vitamin, 250mg v cca 2hod. intervalech (brát silnější je zbytečné, vylučuje se z těla po 2 hodinách). Ale nejvíc pomohlo otužování. Začít na sklonku léta každý den ráno sprchou, od nohou nahoru a pak zase zpátky dolů. Pokaždé nejdřív prohřát celé tělo teplou vodou a pak pokračovat vždycky o trošku studenější. Během několika týdnů se postupně přejde na trvalý způsob: po počátečním prohřátí teplou vodou vždycky zakončit sprchování vodou ledovou. Tou se jedinečně nastartuje imunitní systém a oběh energie. Od té doby, co to denně dělám, všechny podobné potíže přešly. Navíc to báječně rozehřeje, i v zimních měsících.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Luck » čtv 06. říj 2011 19:42:04

Echinacea, Rakytník řešetlákovitý, multivitamíny + ovoce a zelenina.

Tenhle tip mám taky vyzkoušený, coby fungující.

Dodám, že od doby kdy ráno a večer proplachuji nosohltan slabým roztokem
Himalájské kamenné soli "Cereus" zároveň s propláchnutím krku kloktáním,
tak se cítím dobře i když kolem mne kýchají a smrkají.
Nosohltan i krk oplývají sliznicemi, na nichž se výborně daří všem možným bacilům,
což je přirozené. Mají tám ideální podmínky ke svému rozvoji
ve spojení té správné teploty spolu s vlhkostí.
Náš krk spolu s nosem, jsou pro ně prostě ideálním inkubátorem.
A je přirozené, že když je ten solný roztok spláchne, tak mají
na čas utrum.
Samozřejmě že ta Himalájská sůl není podmínkou.
Mořská nebo ta Alpská postačí, mají to ve většině obchodů.
A když už je ten solný roztok v nosohltanu,
je dobré s ním propláchnout také nosní a čelní dutiny.
K tomu poslouží chvíle v předklonu a nebo s hlavou zvrácenou dolů z postele.
Ona taková byť slabší, ale zato chronická sinusitida (zánět dutin),
dokáže zopáknout řečené potíže párkrát za rok a umí to dělat po léta.
Címž ta sinusitida mohutní, až se pak řeší punkcemi, eventuálně chirurgicky.

A většinou stačí nebýt líný, abychom se toho ušetřili.
Nejspolehlivější léčbou čehokoliv je ..prevence.
Když se o sebe trochu staráme preventivně, pak když už něco "chytíme"
tak to zpravidla rychleji odezní. Organizmus je odolnější, imunita není zesláblá.

:-)
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 14:56:36

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod malpan » pát 28. říj 2011 6:55:51

Andrew
nemoc (projev těla) je stav, kdy ne/můžeme dál žít tak, jak žijeme. Pokud jsou tu rady, které jsou směřované na pomoc zvenčí, pak ti nabízím možnost na pomoc zevnitř. Pátrej po principu, na který tvůj organismus odpovídá tímto projevem. Hledej příčinu, automaticky změníš důsledky ;)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Linda » úte 01. lis 2011 8:18:27

malpan píše:Andrew
nemoc (projev těla) je stav, kdy ne/můžeme dál žít tak, jak žijeme. Pokud jsou tu rady, které jsou směřované na pomoc zvenčí, pak ti nabízím možnost na pomoc zevnitř. Pátrej po principu, na který tvůj organismus odpovídá tímto projevem. Hledej příčinu, automaticky změníš důsledky ;)

Jak na to, najdeš tady viewtopic.php?f=76&t=144&start=10#p1754
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. lis 2011 19:00:37

nejlépe je preventivně zakoupit letenku do teplých krajů už v listopadu a vrátit se tak někdy v dubnu...


a chytit tam nějakou tropickou nemoc :D
Návštěvník
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Kristýna » čtv 30. srp 2012 12:11:25

Nejlepší rada je opravdu prevence. Snaž se nepobývat v příliš přetopených prostorách, otužuj se, hlavně v zimě si zvlhčuj doma vzduch (stačí mokrá osuška na topení) a jez pestrou stravu s dostatkem vitamínů. A když už stejně nachlazení udeří, snaž se dávat si pokud možno přírodní přípravky, necpi do sebe zbytečně paracetamol a podobné chemikálie, protože organismus se na nich časem stává závislý a stejně se vytrácí účinek. Já si kupuju hot drink Herbalmed, je čistě bylinný a zahřeje, dobře uleví od bolesti v krku i od rýmy, pak zalezu do postele, vypotím se a do dvou dnů je obvykle nachlazení pryč.
Kristýna
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod teonik » čtv 30. srp 2012 12:40:12

ahoj
posílám jen dva citáty:

první je z promluv:
Kdo nezvládl něco tak jednoduchého jako je program:Tělo,ukazuje,že nijak zvlášť nezvládl svou Mysl

a druhý:
hledej nejprv království nebeské,a ostatní ti bude přidáno
......................................

chápu,že je blbé usilovat o duchovní cvičení,když je rýma,ale de to

je-li nemocen člověk,pak je nemocno ani ne 1% naší bytosti,bohužel 99% pozornosti sleduje většinou ono 1%=člověka a jeho tělo a okolí---soustředím se proto na to,co je zdravé

tělo--je meditační pomůcka
jeho stav mohu použít jako indikátor své duchovní úrovně,jeho léčení jako ověření si účinnosti mého sepjetí s Myslí
........................................

vymysli nebo okopíruj nějaký mentální rituál léčení--a pozoruj účinky
během času upravuj a cizeluj...až do té doby,kdy bude rituál funkční

...................................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 7:18:16
Bydliště: havířov

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod orog » čtv 30. srp 2012 13:11:37

Všechno, co se objevuje jako tělesný pocit, včetně nemocí, se dá rozpoznat jako určitý signál. Když se naučím na ty signály správně zareagovat v informační rovině a dojde tak ke změně vnitřního postoje, bolest hlavy nebo zad apod. zmizí, prakticky okamžitě. Nachlazení se začne ozývat jen prvními příznaky, ty se dají takhle zpracovat a tělo se velmi rychle vrátí do normálního zdravého stavu. Učím se to už nějaký čas a opravdu to tak funguje. Potíž je v tom, že nejsme zvyklí být pozorní k tomu, proč ty poruchy vznikají. Jejich původ je v informační rovině, v psychice, ta informace - když se nedokáže přímo rozpoznat - pak ovlivní energetickou pránickou rovinu, a když jsme hluší a pořád jedeme pocitově postaru, nakonec se to projeví i jako fyzická bolest nebo nemoc.

Šamani to objevili už dávno, v posledním desetiletí na to přicházejí i lidi na Západě. Podrobný výklad, jak se téhle komunikaci se sebou samým naučit, i řada praktických cvičení je v knihách Arnyho Mindella - psychoterapeuta a odborníka na kvantovou fyziku. Jeho knihy vyšly i v českém překladu http://www.kosmas.cz/hledani/?query=Arn ... rch=Hledat
orog
 
Příspěvky: 92
Registrován: pát 04. lis 2011 15:18:09

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod orog » čtv 30. srp 2012 14:49:47

orog
 
Příspěvky: 92
Registrován: pát 04. lis 2011 15:18:09

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 30. srp 2012 21:33:30

J.A. Zentrich, známý léčitel říká:

"V obecné rovině bychom za nemoc měli a mohli označit každý negativní duševní sklon - to jest každé vytrvalé jednání, odporující zákonům Stvoření.

Chybným myšlením, špatným chtěním a nedobrými skutky se nejprve naruší harmonická vibrace na jemnějších úrovních. Tato nerovnováha se při delším trvání vlivu pozvolna tlačí dolů, přes tzv. astrální tělo, do těla hmotného.

Narušení tělesného zdraví je tedy - až na výjimky - jen konečným a nejzazším důsledkem nerovnováhy, vzniklé již podstatně dříve na jemnějších úrovních.

Mezi závěrečným tělesným projevem a duševním stavem, který je pravou příčinou dnešního onemocnění, nacházíme různě dlouhé údobí latence, kdy jsou člověku dávány najevo jeho chybné postoje mírnějším, ale přesto zřetelným způsobem, takže - prakticky vždy - má dost času na to, aby na jemnější upozornění mohl reagovat a své počínání změnit. Promeškáním této příležitosti, která na něj doléhá jako nejistota, neklid, či nervozita při určitém jednání, si však vynucuje důraznější upozornění, které pak přijde formou nemoci.

Chceme-li se z těžší nemoci skutečně uzdravit, pak musíme naplnit proslulý výrok : „Uzdravit = učinit lepším!!!" Nebo ještě přesněji: „uzdravit se = učinit duchovní pokrok !“ V životě však často vidíme, že darebák se - pokud vůbec onemocní - zotavuje časněji a lip, než člověk poctivý a čestný, ovšem to je rozpor pouze zdánlivý.

Duchovní podstata je odpovědná za vznik jakéhokoli onemocnění, jehož negativní vibrace jsou východiskem pro změny nejprve v těle astrálním, a konečně i v těle fyzickém. Druhem dotyčného negativního sklonu se totiž vytvářejí takové vibrace, které přímo „předurčují", jaký orgán bude později postižen - a jak. V případě závažných sklonů jsou příslušné vibrace již součástí karmického vybavení a odpovídající změny se vytvářejí již v těle matčině, tedy vlastně před narozením.

Vůbec tedy není podstatné a rozhodující, kde a kdy člověk ten který sklon získal, ale podstatné je, že jej dosud má, a proto jeho nynější tělo nese v sobě všechny předpoklady k tomu, aby se příslušný sklon mohl v těle plně projevit.

Z toho, co bylo řečeno, jasně vyplývá, že vůbec není potřeba znát průběh minulých inkarnací, jak si lidé v poslední době často a rádi namlouvají - protože v tomto těle, za nynějšího života, je k dispozici souhrn všech našich chyb, které jsme nashromáždili, a které musíme odložit!

Určité sklony a vadné návyky tlačí člověka do určitého způsobu myšlení, jehož vibrace potom člověka obklopují a mění, či spoluvytvářejí jeho vyzařování, které způsobuje odpovídající změny napřed na astrálním a později i na fyzickém těle.

Každý orgán neporušeného astrálního těla vyzařuje při odlišné, jen jemu příslušné frekvenci záření, korespondující s vyzařováním určitých vlastností. Pokud člověk tyto vibrace obrací do správného směru, dochází k harmonické rezonanci a jak příslušná vlastnost, tak odpovídající tělesný orgán se dále zlepšují. Naopak - při nesprávném rozvíjení vlastností dochází k diskrepanci mezi jejich vyzařováním a vyzařováním příslušných orgánů, výsledkem čehož je napřed porucha řádu, potom chaos a nakonec oslabení a nemoc.

Poruchy astrálního těla jsou již vnímatelné - jako „záhadné" chorobné stavy, které soudobé lékařství neumí ani poznat, ani vysvětlit, takže je odstrkává do říše simulace, vymýšlení si „přecitlivělosti nervů“ - a v „nejlepším" případě je označí jako tzv. „funkční poruchy".

Všechny tyto podivné stavy - jako otoky, zatvrdlinky, bolesti hlavy a jiné stesky mají tedy svůj zákonitý původ v poruchách astrálního těla, jeho orgánů a energetických drah. Je to již vlastně druhé varování, které obyčejně přichází potom, co se nám „úspěšně" podařilo utlumit varování první, spočívající v pocitu neurčité tísně a tlaku. Ve fázi prvního varování není schopna medicína nijak pomoci - a ve fázi druhého varování je tomu stejně. Lékaři nanejvýš podají nějaký prostředek, který utlumí vnímání bolesti a sníží citlivost, takže dotyčný se cítí lépe - ač choroba progreduje.

V takových stavech může pomoci buď dobrý léčitel - energetik nebo dobrý homeopat i a v některých případech též dobrý bylinář. Léčitel a homeopat totiž zasahují přímo na astrálním těle a bylinář zasahuje na nejjemnějších úrovních hrubé hmoty.

Je proto přirozené, že léčení je úspěšné především tam, kde ruku v ruce s ním jde též duchovní a duševní proměna nemocného. Zdraví lze ovšem dosáhnout i bez této proměny, ale takový stav není nikdy definitivní a je ho třeba chápat pouze jako milostivý odklad, umožňující znovu nabrat sílu a vzchopit se. Nejde tedy o prominutí a už vůbec ne o nějakou nespravedlnost. Zdravotní stav je potom přiměřený až do doby kdy oslabené tělo již přestane být schopno obnovovat stále křehčí rovnováhu a člověk znovu onemocní. To se může i vícekrát opakovat, takže člověk se může i vícekrát uzdravit, aniž by vlastně poznal pravé příčiny svých obtíží.

Stav fyzického těla je ovšem možno narušovat - a zpětně též léčit - i hrubohmotnými prostředky - stravou, odpočinkem, pohybem atd. Avšak pokud jsou i tyto, ryze hrubě hmotné prostředky zneužívány tak, že narušují zdraví, jsou vlastně také výsledkem špatných sklonů, např. neukázněnosti, nedbalosti či povrchnosti nebo trestuhodné lehkomyslnosti, mají pak za následek hromadění toxických látek v těle fyzickém a narušování příznivých vibrací v těle astrálním. Následkem zákona přitažlivosti stejnorodého směřují pak všechny tyto vlivy do míst již dříve narušených.

Tak dochází k vystupňování a k urychlenému vývoji chorobného procesu, na jehož počátku stál špatný duševní sklon. Je třeba vědět, že základní problémy, které máme v tomto životě řešit, jsou zesilovány jakýmkoli přidruženým negativním vlivem!

Ve všech případech má tělesná disharmonie původ ve svobodném rozhodování lidského ducha, který tím sleduje svůj nejvyšší cíl, jímž jest všestranný duchovní rozvoj a nezištná pomoc druhým.

Na nemoc nesmíme tedy nahlížet vždy jako na nějakého nepřítele, ale spíše jako na pomocný program, kterým se duch brání zničení těla, ke kterému je naše svobodná vůle (zatím) směřuje.

Tělesné obtíže jsou neodmyslitelně spojeny s hlubším prožíváním. Člověk si dříve či později začne klást otázky, na které by předtím ani nepomyslel - a jeho pohled na svět se začíná pronikavě měnit.

Zamyslet by se měli nejen nemocní, ale i lidé z jejich okolí, především pak rodiče vážně postižených a zemřevších dětí - neboť je pravděpodobné, že tento stav nastal mimo jiné proto, aby tito blízcí začali vidět za nemocí svého dítěte naléhavou výzvu ke své vlastní proměně.

Zvláštním projevem jsou např. některé mentální poruchy, především u dětí. Onemocnění předního mozku zabraňuje jakékoliv pronikavější rozumové činnosti a vylučuje také možnost uplatnění svobodné vůle. Takto postižený člověk může svůj stav pouze prožívat. Je vysoce pravděpodobné, že za touto chorobou se skrývá dřívější geniální rozumář, kterého takto příroda laskavě usměrňuje k prožívání, protože jedině prožíváním je možno vykročit duchovně kupředu.

Žádné onemocnění tedy nemůže mít pravý důvod ve hmotě, neboť aby se stav projevil fyzicky, musí se nejprve zformovat v astrálním těle - a toto formování je pod přímým vlivem lidského ducha.

Všechny nemoci, včetně úrazů jsou tedy již jenom zákonitým projevem toho, co předcházelo nebo co se dosud odehrává v nejhlubším lidském nitru. Tedy - žádný nevyzpytatelný a předurčený „kismet" (osud), kterému by nešťastník padl za oběť - ale zákonitý výsledek dosavadního chtění a prožívání.

Je jasné, že cesta k opravdovému uzdravení vede přes tvrdou práci na sobě a na odvržení nesprávných sklonů, které nás přivedly až k nemoci.

Co ale dělat, když už člověk je nemocen? Nejúčinnějším a nejbezpečnějším léčivým prostředkem je stav, který je znám již odedávna - a to je pokání. Když se člověk s hlubokou důvěrou obrací k Bohu, dochází nejen v jeho duši, ale i v jeho těle k podivuhodným změnám (prokázány jsou i chemické změny v krvi, v moči, ve tkáních, v mozku atp.). Aktem pokání se člověk totiž otevírá přílivu Boží kosmické síly - a jedině ta léčí.

Avšak pozor! Podstatou pokání nemají být neplodné výčitky svědomí, sebeodsuzování nebo lítost nad minulostí. Podobné emoce pouze škodí. Kát se - znamená soustředit všechny síly na proměnu sebe sama, s pevným rozhodnutím již nikdy neopakovat chyby, kterých jsme se dříve dopustili. Je to proces, jehož smysl spočívá v tom, aby obrovský příliv energie, kterého se nám přitom dostává, působil tvořivě - protože právě pokáním přetrháváme dosud nekonečný řetěz příčin a následků.

Mechanismus pokání musí být nerozlučně spojen s poznáváním celkového obrazu světa. Abychom si uvědomili porušení zákona, musíme znát nejprve zákon samotný.

Součástí pokání je ovšem i smíření. Smířením rozumíme takový stav mysli, kdy si člověk uvědomí, že všechno to, co prožívá, je bezvýhradně k jeho dobru, a pokorně přijme jakoukoli životní zkoušku, kterou je třeba nemoc. Tím ovšem ušetří obrovské množství energie, kterou by jinak vyplýtval na neplodné výhrady a protesty proti vzniklé situaci. Této energetické rezervy lze potom s úspěchem použít k vnitřní duchovní proměně, a tím jednak k dalšímu vývoji a jednak k procesu uzdravování.

Všichni zdraví a dlouhověcí lidé bývají většinou dobrosrdeční. Dobrosrdečnost je vysoce pozitivní duchovní vlastnost a mimo jiné též znamená, že její nositel má rád lidi - a proto se nedopouští vůči nim energetických výpadů, pročež je sám víceméně nedotknutelný.

Škodlivá je ovšem i lítost nad nemocí bližního. Jestliže člověka litujeme, tak vlastně souhlasíme s jeho potížemi. Přemítáme pouze o následku a zapomínáme na pravou příčinu, čímž vlastně napomáháme jeho duchovnímu poklesu.

Jedním ze silných ozdravujících citů je - láska. Člověk by měl okolní svět milovat. Když milovat přestane, dočká se jen vnitřního marasmu a duševních muk. Když se pak člověk pokouší tuto bolest nějak nepřirozeně utlumit, dochází k návyku např. na alkohol nebo drogy, nebo dokonce „jen" na negativní, smutné myšlenky. Hladina lásky ovšem dále klesá a člověk cítí stále větší ukřivděnost. Nápravy lze dosáhnout tak, že odpustíme „světu" a vůbec všem, kdož nám ublížili a smíříme se se stávajícími okolnostmi, ač momentálně vypadají nepříznivě až hrozivě - protože si uvědomíme, že právě tyto potíže jsou jediným možným řešením, které nás formuje ve smyslu duchovního vývoje.

Když člověk myslí jen na pozemské slasti a zapomíná na duchovní principy a lásku k bližním, začíná se podobat rakovinné buňce, která pustila organismus ze zřetele a stará se jen a jen o sebe. Tento proces je nutno zastavit, protože je nebezpečný pro celý vesmír. I proto je člověk periodicky odtrháván od pozemskosti různými nemocemi, zraněními, i smrtí - v závislosti na tom, nakolik jeho duše lpí na pozemském. Umění přijmout utrpení jako dar Boží, je uměním očisty duše a uzdravení těla."


http://astro.wendys.cz/slunce.php?87
Návštěvník
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Dan » pát 31. srp 2012 23:38:06

----->>>Lidské zvíře- Pád <<<-----
Dan
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 13. říj 2011 6:56:20

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Nicka » ned 21. říj 2012 19:20:08

Já bych vám poradila at si začnete hodně posilovat imunitní systém. Já například začala užívat Hlívu ústřičnou 800mg. Je totiž nejsilnější na trhu a to já potřebuji a vy asi taky. Cítím se o hodně líp celkově a jsem zdravá, už mě netrápí nachlazení ani rýmy tak jako dřív.
Nicka
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. říj 2012 10:47:59

Mě na imunitu pomohly kapky dr. Jonáše - Joalis
Návštěvník
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. říj 2012 10:57:42

my zase teď doma každé ráno pijeme sklenici čerstvé šťávy z citronu

když to vypadá, že na nás něco leze, tak i třikrát denně a většinou se to nerozvine

není to jen ve vitamínu C, ale i tím, že to způsobí zásadotvornou reakci a ta množení bakterií a virů moc neprospívá, daří se jim dobře v překyseleném organismu
Návštěvník
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod David » sob 24. lis 2012 19:44:08

Já být vámi tak bych taky vyzkoušel tu Hlívu 800mg. Já ji mám odzkoušenou a nedám na ni dopustit. Užívám ji asi 4 měsíce a jsem zdravý a cítím se i líp, mám víc energie. Hlíva je dobrá věc, pomůže vám.
David
 

Re: Časté nachlazení > jak vyřešit pro vždy

Nový příspěvekod xdraho » pát 21. čer 2013 21:20:31

Od té doby co jsem začal používat MMS a nyní jeho modifikaci CDS, tak je s nachlazenim konec.
V okamžiku, kdy cítím, že na mne něco "leze" nebo mne začne poškrabávat v krku nebo nosohltanu, případně se začíná ozývat rýma, použil jsem kdysi MMS (24,5% chloritan sodný) aktivované nejdříve zředěnou kyselinou solnou, později roztokem hydrogensíranu sodného.
Nyní používám CDS což je vodný roztok chlordioxidu, který při reakci chloritanu s aktivačním činidlem vzniká. Do jednoho, maximálně dvou dní je po všech příznacích. Opravdu silné nachlazení jsem už skoro rok (od doby co jsem se o MMS dozvěděl) nepoznal.

Odkazy, které se k dané problematice vztahují:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=59
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
xdraho
 

Další

Zpět na Zdraví

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků